Individualios jojimo treniruotės konsultacijos

Galioja: 12 mėn.
(99)
Įgūdžiai
Galioja: 12 mėn.
(99)

Pasiūlymo aprašymas

,,Joji ant nugaros gyvulio, kuris sveria apie penkis šimtus kilogramų. Jau vien todėl, kad jis dešimt kartų už tave didesnis, tiesiogine prasme tarp savo kojų laikai monstrą. Esmė – būti tuo, kuris kontroliuoja situaciją.“ (Toni Leviste )

Tai vienintelė sporto šaka, kur pradėti sportuoti ir pasiekti gerų rezultatų gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Treniruočių laikas derinamas individualiai. Galimos ir individualios treniruotės, ir bendraamžių grupėse. Žirgyno kryptis- konkūrai (šuoliai per kliūtis). Tad rudenį ir pavasarį rengiame varžybas, kur jėgas išbando pradedantieji, mėgėjai ir raiteliai su jaunais žirgais. Važiuojame į varžybas ir į kitus žirgynus. Jau turime prizininkų ir nugalėtojų ! Patys tvirčiausi  turi galimybę tapti vieninteliu jauno žirgo raiteliu: jį mokyti, startuoti, o vėliau  ir įsigyti. 

Treniruočių etapai   
Net ir nepastovūs, trumpalaikiai užsiėmimai duoda savo efektą. Žinoma, maksimalių rezultatų galima pasiekti tik pastoviai dirbant, todėl tokiems raiteliams siūlome abonementą. Užsiėmimai su kiekvienu klientu suderinami atskirai ir, kadangi žmonės labai individualūs, kiekvienas pagal savo galimybes pasirenka ties kuria pakopa stabtelėti, kur reikia ar nori padirbėti ilgiau. Juk be A nebūna ir Z... 

 • Pasirinktas abonementas ,,Molainių žirgyno'' jodinėjimo treniruotėms
 • Priklausomai nuo abonemento - 1,5,10 arba 15 jojimo valandų / mėnesiui
 • Abonemento pradžia skaičiuojama nuo pirmosios jojimo valandos. Pradėjus naudotis abonementu - jis galioja 30 dienų.
 • Nespėjus išnaudoti abonemento, likusios treniruočių valandos brangsta iki 15 Eur/val.
 • Šeimos nariai gali naudotis vienu abonementu
 • Kelionių, ligos ar kitais atvejais abonementą galima sustabdyti ne mažiau nei savaitei ir ne dažniau kaip vieną kartą per abonemento trukmę (30d.). Sustabdymo trukmė neribojama. Apie stabdymą būtina informuoti
 • Jei numatyta treniruotė negali vykti dėl blogo oro (lyja, sninga, -10 ir daugiau šalčio), nei diena, nei valanda į abonemento trukmę neįsiskaičiuoja (prieš tai suderinus telefonu)
 • Norintiems rimčiau sportuoti, rekomenduojame pasitikrinti sveikatą Sporto medicinos centre ir apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų
 • Kuponą pradėti naudoti galima per 12 mėnesių nuo pirkimo dienos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis (I-VII)
 • Paslaugos suteikimui gali turėti įtakos oro sąlygos - lyjant paslauga neteikiama

Molainių žirgynas - Treniruotės ir abonementai

Įkurtas 2005 metais. Šiuo metu čia gyvena 7 įvairaus amžiaus ir paruošimo lygio žirgai, todėl kiekvienas raitelis gali rasti sau labiausiai tinkantį jojimo  partnerį. Žirgai gyvena 2013 metais pastatytose arklidėse, kurios suprojektuotos atsižvelgiant į naujausius žirgo gerovės reikalavimus, jo natūralius poreikius judėti, bendrauti ir nuolat kvėpuoti grynu oru. Maksimaliai atsižvelgta į raitelių ir žirgų saugumą garduose ir lauke. Atskira patalpa- balninė, kur patogiai telpa kiekvieno žirgo individualus inventorius. Raiteliams ir svečiams skirtos atskiros nuo arklidžių poilsio ir persirengimo patalpos su pavėsine, vaikų žaidimo aikštele.

Žirgyne įrengta konkūrinė aikšte su kliūtimis, atskira aikštelė silpnesniems raiteliams. Kalvota vietovė leidžia išbandyti ir trikovės krosą. Žirgyno treniruočių kryptis- dailiojo jojimo ir konkūrų (šuolių per kliūtis) pagrindai. Teikiamos ir pramogų (turistiniai žygiai po apylinkes, dovanų čekiai, fotosesijos, šventės, ekskursijos) , hipoterapijos, žirgų pardavimo ir konsultavimo žirgų auginimo ir treniravimo, bei jojimo klausimais paslaugos. 

Kas metai, gegužės antrą savaitgalį, žirgyne tradiciškai rengiamos pavasario konkūrų varžybos, kur savo jėgas gali išbandyti debiutuojantys raiteliai ir žirgai, mėgėjai. Kiekvienais metais sudalyvaujame 10-15-oje konkūrų varžybų ir kitokių renginių.

Kontaktai

Molainių žirgynas - Treniruotės ir abonementai

Panevėžys (55.70251178,24.29678325)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė