Wengdong Li individualiai pritaikytas gydomasis kinų masažas

Galioja: 12 mėn.
(211)
Sveikata
15% akcija
Galioja: 12 mėn.
(211)

Pasiūlymo aprašymas

Tai nepakartojama galimybė išbandyti vieno geriausių Lietuvoje kinų masažų specialistų Wendong Li autorinį masažą. Wengdong Li individualiai pritaikytas gydomasis kinų masažas pritaikomas kiekvienam individualiai, naudojant vizualųjį testą, kuris padeda meistrui geriau pažinti atvykusiojo sveikatos būklę.

Plekšnodamas, spausdamas, glostydamas meistras stimuliuos akupresūrinius taškus, esančius įvairiose kūno vietose.

Atvykusiųjų laukia:
 - konsultacija prie arbatos puodelio, kurios metu užpildomas paruoštas testas, padėsiantis meistrui susipažinti su klientu ir paruošti individualų masažą (10–15 min.).
 - esant pageidavimui: kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (5–10 min.);
 - individualiai parinktas viso kūno ir pėdų masažas (75–90 min.);

Apie Kiniško masažo filosofiją ir tikslą rasite čia

 • Visos reikiamos priemonės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių
 • Pasirinkus šią procedūrą priklausys 50 proc. nuolaida akupunktūros procedūrai po masažo bei 30 proc. nuolaida visoms procedūroms, kurios bus atliekamos pas Wengdong Li artimiausius tris mėnesius.
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
 • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
 • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
 • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
 • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
 • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Papildoma informacija

Kiniško masažo filosofiją ir tikslas

Gydomasis masažas – tai technikų rinkinys, leidžiantis mechaniškai paveikti audinių ir struktūrų būklę žmogaus organizme. Tačiau kinų tradicinių pažiūrų požiūriu, masažo praktikos yra skirtos ne tik kūno atsigavimui, bet ir energijos srautų organizme harmonizavimui, būtent gyvybinei energijai Qi.

Qi energija persmelkia visą Visatą, o jos judėjimas vyksta plonais kanalais – meridianais. Dėl to viskas erdvėje ir laike egzistuoja toliau. Šis teiginys taip pat taikomas žmogaus kūnui, todėl energijos lygio pažeidimai sukelia fizines patologijas. Todėl kinų masažo meistrai mano, kad teisingo Qi judėjimo atkūrimas sukelia gydomąjį poveikį ir gerina savijautą.

Pagrindinės kiniško masažo įtakos sritys yra nugara, pilvas, sėdmenys, šlaunys, blauzdos, pėdos, veidas ir galva, nes būtent čia yra gyvybiškai svarbūs Qi energijos centrai. Dirbdamas per šias sritis, meistras paveikia aktyvius taškus, atsakingus už visų vidaus organų darbą.

Atitinkamai, kiniško masažo indikacijų sąrašas yra gana platus:
 - nervų sutrikimai;
 - kvėpavimo takų ligos;
 - virškinimo sistemos patologija;
 - raumenų ir kaulų sistemos ligos;
 - širdies ir kraujagyslių sutrikimai;
 - organų, atsakingų už šlapinimąsi, problemos.

Kontraindikacijos. Šio tipo terapija nerekomenduojama esant šioms sąlygoms:
 - Nėštumas;
 - Menstruacinis periodas;
 - Onkologija ar psichinė liga;
 - Sunkios širdies ir kraujagyslių sistemos patologijos;
 - Odos ligos su ūminėmis infekcijomis (psoriazė, nudegimai).

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė