Individuali antros pusės paieška Pažinčių akademijoje

Gera proga

Pasiūlymo aprašymas

Nusivylėte nuolatine antros pusė paieška, praradot viltį, surasti tą vienintelį sielos draugą... Nenuleiskit rankų, išmėginkite Pažinčių Akademijos ,,Geros nuotaikos" klubo narystę. Tai gali būti, būtent tai, ko Jums reikia.  

Pažinčių Akademija - tai ne virtuali pažinčių svetainė ir ne renginiai. Tai - klubas, kuriame asmenys tikslingai, kaip ir jūs, ieško antrosios pusės.  Rimtai nusiteikę antros pusės paieškoms, turėsite galimybę bendrauti ne su bet kuo, o su žmogumi, atitinkančiu jūsų asmenybę ir Jūsų lūkesčius.

 Jūsų laukia:
 - individualus pokalbis su specialistu (1,5-3 val.), kuriuo metu aptarsite savo asmenines savybes bei lūkesčius dėl partnerio;
 - bus sukurtas Jūsų ASMENYBĖS PORTRETAS, pagal kurį Jums teiktinos 
 - asmenų rekomendacijos - labiausiai atitinkančių suderinamumo kriterijus - pažinčių deriniai.
- Pasirinkus klubo narystę už 129 Eur. Individualus pokalbis su Pažinčių Akademija vadove vyksta nuotoliniu būdu. Pokalbio trukmė: 1,5 - 2 val.
- Pasirinkus klubo narystę už 250 Eur. Individualus pokalbis su Pažinčių Akademija vadove vyksta susitikus gyvai Lietuvoje, susitikimo vietą derinant pagal nario gyvenamąją vietą. Bonusas: iki 1 val. konsultacija antros pusės paieškos klausimu to paties susitikimo metu. Pokalbio trukmė: 1,5 - 3 val.

Dovanokit galimybę susirasti savo antrąją pusę!

  • Klubo narystės laikas neribojamas
  • Narystė gali būti stabdoma ir vėl pratęsiama kliento pageidavimu
  • Pažinčių Akademijos klubo narys tampa ,,Speed dating" renginių VIP nariu
  • Pasirinkus klubo narystę už 149 Eur. Individualus pokalbis su Pažinčių Akademija vadove vyksta nuotoliniu būdu. Pokalbio trukmė: 1,5 - 2 val.
  • Pasirinkus klubo narystę už 250 Eur. Individualus pokalbis su Pažinčių Akademija vadove vyksta susitikus gyvai Lietuvoje, susitikimo vietą derinant pagal nario gyvenamąją vietą. Bonusas: iki 1 val. konsultacija antros pusės paieškos klausimu to paties susitikimo metu. Pokalbio trukmė: 1,5 - 3 val.
  • Paslauga skirta asmenims nuo 18 metų
  • Individualus asmeninis pokalbis su Pažinčių Akademija vadove vyksta nuotoliniu būdu, pasirinktinais atvejais derinamas gyvas susitikimas pagal gyvenamą vietą
  • Įsigijus kuponą, kviečiame kreiptis jums patogiu laiku visomis savaitės dienomis

Pažinčių akademija

Pažinčių Akademija veikia nuo 2020, o pažinčių renginių organizavimo srityje įmonė dirba nuo 2008 metų!

Kontaktai

Pažinčių akademija

Kaunas Antanavos g. 17 A – 17, Kaunas (54.88592190,23.89675180)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė