Viso kūno Kinų masažas + pėdų vonelė

Galioja: 12 mėn.
(211)
Sveikata
25% akcija
Galioja: 12 mėn.
(211)

Pasiūlymo aprašymas

Imunitetą stiprinantis kinų masažasMasažų ir grožio namai „Qi Anmo“ – Rytų dvelksmas, kuriame svečiai nuramins protą, subalansuos savo „Qi“ ir išlaisvins kūno energiją bei sustiprins organizmo atsparumą virusams.

Jau senovės kinų išminčiai žinojo pagrindinę sveikatos, stipraus imuniteto ir ilgaamžiškumo priemonę – subalansuota „Qi“ energija. Manoma, kad būtent darbas su savo „Qi“ energetika užtikrino stiprų kinų imunitetą ir tūkstantmečių bėgyje apsaugojo šią tautą nuo visų didelių pandemijų, kurios periodiškai negailestingai pakirsdavo kitas tautas. Pastaruoju metu, ryškėjant šiuolaikinės Vakarų medicinos spragoms, vėl populiarėja alternatyviosios sveikatinimo ir imuniteto stiprinimo priemonės. Viena efektyvių ir alternatyvioje kinų medicinoje itin vertinamų priemonių – tradicinis kinų masažas ir akupresūra, kai kryptingai dirbama su tais energetiniais kanalais, kurie yra atsakingi už žmogaus imuninę sistemą.

Atvykusiųjų laukia
 - kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (10 min.);
 - kinų viso kūno ir pėdų masažas imunitetui stiprinti – atlieka patyrę specialistai, įvaldę gilias tradicijas turinčią kiniško masažo techniką. Ypatingas dėmesys skiriamas tiems energetiniams kanalams, kurie atsakingi už žmogaus imuninę sistemą. Masažuojant plekšnojama, spaudžiama, glostoma, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai.

Pėdų vonelė – tai Kinų imperatoriškas pasveikinimas – akimirksniu sugers visus dienos rūpesčius ir streso likučius. Tai ne tik gražus ritualas prieš procedūrą, bet ypatingai naudinga sveikatai akimirka, kurios dėka išvalomi per dieną susikaupę fiziniai ir psichiniai toksinai kūne. Leiskite organizmui kvėpuoti per pėdas – lai kūnas atsigauna ir įgauna energijos nuo apačios iki viršaus!

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamas 10-ies seansų kursas, kuris taikomas dvi–tris nepertraukiamas savaites.

Dovanokite gerą savijautą ir stiprią sveikatą!

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
  • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
  • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė