Gydomasis nugaros masažas Kaune

Galioja: 12 mėn.
(100)
Rūpestis savimi
Galioja: 12 mėn.
(100)

Pasiūlymo aprašymas

Gydomojo masažo metu mobilizuojami minkštieji audiniai – oda, raumenys, jungiamasis audinys, taip veikiant ne tik kaulų-raumenų, bet ir nervų, kraujotakos, limfinę sistemas. Masažo metu taip pat slopinamas skausmas, dėl kurio pastovaus pasireiškimo nervų sistema gali būti sudirginta, dėl ko galimai jaučiamas perdėtas ir neadekvatus skausmas. Gydomasis masažas taip pat gerina kraujotaką, skatina deguonies ir maistinių medžiagų patekimą į audinius, daryti teigiamą poveikį imuninei sistemai. Gydomojo masažo pagalba galima atstatyti ir padidinti sąnarių lankstumą ir mobilumą, odos ir poodžio paslankumą ir elastingumą, atpalaiduoti pertemptus ir spazmuotus raumenis bei pašalinti šalutinius medžiagų apykaitos produktus, tarp jų ir toksinus, iš audinių.

Gydomasis masažas naudojamas mažinti nugaros, galvos skausmus, gydyti įvairius raumenų pažeidimus (patempimus, įplyšimus, kontraktūras), esant sąnarių sąstingiui, koreguoti laikysenos sutrikimus, reabilitacijai po įvairių traumų ir operacijų, gerinti ir atstatyti kraujotakos bei limfotakos funkciją. Taip pat, gydomasis masažas profilaktiškai rekomenduojamas asmens, kurie ilgai dirba sėdimą darbą.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 24 val. - kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 16 metų
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 08.00 iki 20.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Kineziterapijos klinika

Kineziterapijos klinika įsikūrusi Kaune ir gydydami pacientus taikomi pasaulyje pripažintus Mulligan, Manual Concepts bei Maitland manualinės terapijos metodai. Taip pat yra taikomi įvairias gydymo judesiu ir motorinio valdymo metodikas, įskaitant neuroraumeninę stabilizaciją (DNS), McKenzie mechaninę diagnostiką. 

Kontaktai

Kineziterapijos klinika

Kaunas Juozapavičiaus pr. 31-8 (54.86964040,23.94056750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė