,,QI ANMO" kinų masažų ir grožio namų dovanų čekis

Galioja: 12 mėn.
(208)
Galioja: 12 mėn.
(208)

Pasiūlymo aprašymas

QI ANMO (Qi – (či) energija, Anmo – masažas) – iš kinų kalbos verčiamas žodžių junginys, reiškiantis energijos balanso kūne atstatymą, naudojant prieš tūkstantmečius atrastą kinų masažo techniką. ,,QI ANMO" kinų masažų ir grožio namai jau dešimtmetį Lietuvoje puoselėja kinų masažo kultūrą ir tradicijas.

Greta kinų technika paremtų masažų, ,,OI ANMO" salone atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Atliekami įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kiti. Jūsų patogumui taip pat siūlomos įvairios grožio ir kosmetologinės procedūros.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už teikiamas ,,QI ANMO" kinų masažo ir grožio namų teikiamas paslaugas. Pasirinktą sumą reikės išnaudoti per vieną kartą.

Atsipalaiduokite ir džiaukitės maloniomis akimirkomis arba maloniai nustebinkite savo artimą žmogų!

  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
  • Dovanų čekiu gali pasinaudoti tik pilnamečiai asmenys
  • Dovanų čekis nėra pratęsiamas ir nėra keičiamas į pinigus
  • Pasirinktos vertės dovanų čekį reikės išnaudoti per vieną kartą
  • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė