Grožio ir estetikos studijos ,,Grožio evoliucija" dovanų čekis

Galioja: 12 mėn.
(10)
Galioja: 12 mėn.
(10)

Pasiūlymo aprašymas

,,Grožio evoliucija“ – grožio ir estetikos studija, kurioje Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti. Studijoje dirbantys kosmetologai, kineziterapeutai, grožio ir estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi mokslo naujovėmis, kurias realizuoja kasdienėje veikloje. Pasitelkę inovatyviausias aparatines bei manualines technologijas, „Grožio evoliucijos“ specialistų tikslas – kuo efektyviau išspręsti klientų problemas, jas pašalinant be chirurginės intervencijos.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už grožio ir estetikos studijos ,,Grožio evoliucija" teikiamas paslaugas. Pasirinktą sumą reikės išnaudoti per vieną kartą.

Ši dovana - tai modernus rūpestis savo išvaizda!

  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 2 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val.
  • Dovanų čekis nėra pratęsiamas ir nėra keičiamas į pinigus
  • Pasirinktos vertės dovanų čekį reikės išnaudoti per vieną kartą
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ – tai privati grožio ir estetikos studija, esanti Klaipėdoje ir Kaune, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.
Studijos kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas. Nes tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.
Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovai, grožio terapeutai, kosmetologai Jūsų estetines problemas stengiasi išspręsti pasitelkdami jau turimas mokslines ir darbines patirtis, pažangias ir naujausios kartos aparatines technologijas, kurios leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir džiaugtis jais KARTU!

Kontaktai

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Kaunas Karaliaus Mindaugo pr. 64-45, Kaunas (54.88482800,23.92470200)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė