Grafikos edukacija Druskininkuose

Kūryba

Pasiūlymo aprašymas

Kviečiame į užsiėmimą, kuriame susipažinsite su giliaspaudės grafikos technika ir kartu sukursite unikalų grafikos kūrinį. 

Grafika yra vaizduojamosios dailės šaka. Paveikslų klišės kuriamos, raižant linoleumą, organinį stiklą, medį, metalą, akmenį nuo kurių spausdinami grafikos atspaudai. Spausdinant grafikos kūrinius, paveikslus galima tiražuoti, t. y. atspausti daugiau to paties piešinio variantų. 

Pamokėlės metu nupiešite piešinį, o vėliau raižydami specialiu rėžtuku (adata), perkelsite jį ant organinio stiklo. Taip sukursite klišę spaudui, kurią padengsite grafikai skirtais dažais. Galutinį paveikslą gausite, perleidę uždengtą specialiu popieriumi klišę per grafikos staklių presavimo volą. 
Kiekvienas dalyvis iš užsiėmimo išsineš unikalų vienetinį grafikos kūrinį, kurį galės įsirėminti profesionaliose dirbtuvėse su 10% nuolaida. 

Užsiėmimai organizuojami ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, norintiems praplėsti akiratį, dalyvauti kūrybos procese, susipažinti su grafika bei turėti originalų savo rankomis sukurtą dirbinį.

 • Užsiėmimo trukmė nuo 60 iki 120 min.
 • Suteikiamos visos reikalingos priemonės
 • Norint įsirėminti edukacijoje sukurtą kūrinį, rėminimo paslaugoms taikoma 10% nuolaida
 • Užsiėmimą veda meno kūrėjas Deividas Sinkevičius
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytais elektroniniu paštu arba telefonu
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 3 paroms rezervacijos atšaukti negalima
 • Paslauga suteikiama asmenims nuo 10 metų
 • Kuponą galima panaudoti visomis dienomis, individualiai sutartu laiku
 • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
 • Rekomenduojama apranga, kurios negaila sugadinti dažais

Deivido studija

Deivido studija įsikūrusi Druskininkuose, Amatų centre „Menų kalvė“. Studijos veiklos sritys: kūryba, edukacijos bei rėminimo paslaugos. 

Deividas Sinkevičius, šios studijos šeimininkas, yra pripažintas menininkas, kuriantis grafikos bei tapybos darbus. Jo kūrybos kelias prasidėjo, kai jis buvo paauglys ir kai artimas žmogus pasijuokė iš jo sukurto piešinio. Nuo to laiko Deividas nepaleido iš rankų pieštuko. Iš pradžių kūryba tebuvo atsakas į skausmingus žodžius, o vėliau ji tapo gyvenimo būdu. Vėliau Deividas įkūrė rėminimo dirbtuves. Šis amatas padėjo jam būti arčiau dailininkų, fotografų, menininkų ir tiesiog gabių žmonių. 

Savo patirtimi Deividas dalijasi su vaikais ir suaugusiais, organizuodamas edukacijas. Kiekvienas, kuris nėra abejingas menui, bus sužavėtas galimybe savo rankomis sukurti meno kūrinį, kurį galės įrėminti profesionaliose rėminimo dirbtuvėse už ypatingą kainą.

Kontaktai

Deivido studija

Druskininkai M.K Čiurlionio g. 27, Druskininkai, Amatų centras ,,Menų kalvė" (54.01861080,23.96838930)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė