Fotosesija su žirgu - puiki idėja Jūsų švetnei!

Galioja: 12 mėn.
(83)
Džiaugsmas
Galioja: 12 mėn.
(83)

Pasiūlymo aprašymas

Fotosesija su žirgais - tai nauja, vis labiau populiarėjanti paslauga, įgaunanti didelį žmonių susidomėjimą. Labai dažnai kadrai daromi ir porinėse, povestuvinėse, vestuvinėse, mergvakarių, bernvakarių, gimtadienių ar konkursų progomis.

Fotosesijų metu garantuojamos naujos ir įdomios patirtys su žirgu. Tai tikrai ne kasdieninė veikla, o tikras nuotykis! Dažnai modeliai fotografuojasi ir vandenyje, žirgui taškantis ir siaučiant. Ar galite įsivaizduoti kažką stebuklingesnio nei maudynes su žirgu, kurių akimirkas įamžins patyręs fotografas?

Fotosesijos gali būti asmeninės, poroms, teminės, mergvakario, bernvakario, vestuvinės ar povestuvinės, gimtadienio ar konkursų proga.

Pasirinkus fotosesiją šalia Baltijos jūros, modeliai galės fotografuotis ne tik ant kranto, bet ir vandenyje.

  • Pasiruošimas fotosesijai (lūkesčių aptarimas, žirgo ir modelio paruošimas)
  • 1 val. fotosesija su žirgu sodyboje
  • 10–15 retušuotų nuotraukų
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 5 metų ir iki 110 kg.
  • Paslauga gali pasinaudoti 1-2 asmenys vienu metu
  • Reikalinga išankstinė rezervacija
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis (I-VII)
  • Paslaugos suteikimui gali turėti įtakos oro sąlygos - lyjant paslauga neteikiama
  • Rezervacija atšukti galima likus ne mažiau kai 10 parų iki užsakytos datos. Jeigu iki rezervacijos yra likę 5-9 dienos, galimas tik datos keitimas. Jeigu yra likę 4 dienos ir mažiau iki rezervuotos datos, atšaukus rezervaciją, paslaugos teikėjas pasilieką teisę anuliuoti kuponą. Kuponas tampa panaudotas.

Kalniaus žirgai

Kalniaus Sodybos žirgyne rasite Fryzų veislės žirgus - stiprius, elegantiškus, ramius, didingus ir labai sumanius palydovus.

Fryzų veislė tai viena seniausių žirgų veislių, išvestų Europoje, naudota ūkio darbams ir karui nuo seniausių laikų. Fryzų gimtinė yra šiaurės Olandijos Fryzijos provincija. Dėl neįprastai drąsios prigimties ir jėgos, viduramžiais jie greitai tapo nepakeičiamais karo žirgais. Jie taip pat buvo naudojami romėnų, dėl savo gero būdo pamėgti ir anglų, kur vėliau šią veislę įliejo ir į kitas veisles (Šyrų ir kt.).

Fryzų žirgų išvaizda
Fryzų veislės standartas yra juodas plaukas ir nuostabaus grožio ilgi, juodi karčiai bei vešlios uodegos. Taip pat, jie išsiskiria dėl savo kojų žemutinės dalies plaukuotumo. Grynaveisliams registruotiems fryzams KFPS standartas leidžia turėti vos kelias balto plauko dėmeles ant pakaušio. Kartais kilmingų tėvų jaunikliai išauga kaštoninės spalvos, tačiau tai – retas atvejis.

Kontaktai

Kalniaus žirgai

Kretinga barkeliu g. 3, Barkelių kaimas, Darbėnų seniūnija (56.01592790,21.30593300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė