Fotosesija su žirgais - Jūsų šventei!

Galioja: 12 mėn.
(99)
džiaugsmas
Galioja: 12 mėn.
(99)

Pasiūlymo aprašymas

Nepraleiskite progos ir pajodinėti, ir įsiamžinti fotosesijoje su žirgais! Vestuvių, mergvakarių, gimtadienių ir teminės bei individualios fotosesijos - su mūsų ar Jūsų fotografu! Visuomet padėsime ir patarsime.

  • Fotosesija su žirgais
  • Paslaugos trukmė 1 valanda
  • Paslaugos suteikime dalyvauja 1 žirgas, su mūsų arba Jūsų fotografu
  • Reikalinga išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją atšaukti galima ne vėliau kaip likus parai iki rezervuoto laiko
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis (I-VII)
  • Paslaugos suteikimui gali turėti įtakos oro sąlygos - lyjant paslauga neteikiama
  • Gyvūnų kartu pasiimti negalima

Molainių žirgynas - Vestuvių ar individuali fotosesija

Įkurtas 2005 metais. Šiuo metu čia gyvena 7 įvairaus amžiaus ir paruošimo lygio žirgai, todėl kiekvienas raitelis gali rasti sau labiausiai tinkantį jojimo  partnerį. Žirgai gyvena 2013 metais pastatytose arklidėse, kurios suprojektuotos atsižvelgiant į naujausius žirgo gerovės reikalavimus, jo natūralius poreikius judėti, bendrauti ir nuolat kvėpuoti grynu oru. Maksimaliai atsižvelgta į raitelių ir žirgų saugumą garduose ir lauke. Atskira patalpa- balninė, kur patogiai telpa kiekvieno žirgo individualus inventorius. Raiteliams ir svečiams skirtos atskiros nuo arklidžių poilsio ir persirengimo patalpos su pavėsine, vaikų žaidimo aikštele.

Žirgyne įrengta konkūrinė aikšte su kliūtimis, atskira aikštelė silpnesniems raiteliams. Kalvota vietovė leidžia išbandyti ir trikovės krosą. Žirgyno treniruočių kryptis- dailiojo jojimo ir konkūrų (šuolių per kliūtis) pagrindai. Teikiamos ir pramogų (turistiniai žygiai po apylinkes, dovanų čekiai, fotosesijos, šventės, ekskursijos) , hipoterapijos, žirgų pardavimo ir konsultavimo žirgų auginimo ir treniravimo, bei jojimo klausimais paslaugos. 

Kas metai, gegužės antrą savaitgalį, žirgyne tradiciškai rengiamos pavasario konkūrų varžybos, kur savo jėgas gali išbandyti debiutuojantys raiteliai ir žirgai, mėgėjai. Kiekvienais metais sudalyvaujame 10-15-oje konkūrų varžybų ir kitokių renginių.

Kontaktai

Molainių žirgynas - Vestuvių ar individuali fotosesija

Panevėžys (55.70251178,24.29678325)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė