Lieknėkite lengvai su LPG endermologine procedūra

Galioja: 12 mėn.
(10)
Dailios linijos
Galioja: 12 mėn.
(10)

Pasiūlymo aprašymas

LPG erdermologinė kūno procedūra - tai vienintelė 100% natūrali mechaninė odos stimuliacinė technologija, kuri padeda atkurti ląstelių apykaitą, sumažinti celiulitą ir kūno apimtis, bei stangrina odą. Rezultatai pastebimi vos po 3 reguliariai atliktų procedūrų.

Procedūra atliekama naujausiu ir pažangiausiu LPG Cellu M6 Alliance Premium aparatu. Tai patobulintas LPG mechaninis stimuliatorius, kur vietoje dviejų besisukančių volelių nuo šiol sudaro volelis ir lopetėlė. Dėl šios patentuotos technologijos procedūra atliekama stipriau ir greičiau, tačiau pojūčiai daug malonesni, nei procedūrą atliekant senuoju LPG aparatu.

LPG Cellu M6 Alliance Premium – tai 30 metų darytų tyrimų ir mokslinių paieškų rezultatas, 2018 metų revoliucija LPG istorijoje!

Endermologija – tai prancūzų kompanijos LPG išplėtotas ląstelių stimuliacijos mokslas, įrodytas daugiau nei 85 moksliniais tyrimais.

Išnaudokite galimybę susigrąžinti dailias formas ir jomis džiaugtis! 

  • Procedūros trukmė 60 min.
  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 2 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ – tai privati grožio ir estetikos studija, esanti Klaipėdoje ir Kaune, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.
Studijos kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas. Nes tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.
Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovai, grožio terapeutai, kosmetologai Jūsų estetines problemas stengiasi išspręsti pasitelkdami jau turimas mokslines ir darbines patirtis, pažangias ir naujausios kartos aparatines technologijas, kurios leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir džiaugtis jais KARTU!

Kontaktai

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Kaunas Karaliaus Mindaugo pr. 64-45, Kaunas (54.88482800,23.92470200)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Klaipėda Liepų. g. 53A, Klaipėda (55.71729990,21.14653120)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė