Ekskursija po Maironio butą bei arbatėle mansardoje

Pažinimas

Pasiūlymo aprašymas

Pravėrus Maironio buto duris, suskamba kanklės ir pasigirsta kompozitoriaus Juozo Naujalio ir Maironio dainos „Lietuva brangi“ melodija. Dailūs senoviniai baldai, raudono aksomo sofos, spintos pilnos retų knygų, puošnūs laikrodžiai, skulptūros, paveikslai ir pats Maironis, žvelgiantis iš portretų, pasitinka lankytoją kaip mylimą ir laukiamą svečią savo memorialiniame bute.

Išklausę ekskursiją, svečiai apžiūrės XV–XVI a rūsius, pasivaikščios sode ir galės pasivaišinti puodeliu arbatos. Šiltu sezonu galės mėgautis ramybe sode, o kai lauke šalta, vaišinsim viduje.

Įdomu ir naudinga! Išbandykite arba padovanokite artimam žmogui!

  • Ekskursija su gidu
  • Edukacinės ekskursijos trukmė 90 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Ekskursija vyksta visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį ir pirmadienį
  • Darbo laikas: I-III, V-VI nuo 10-16 val., IV nuo 12-18 val.
  • Pasiūlymas skirtas pilnamečiams asmenims
  • Būtina išankstinė rezervacija ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo rezervuotos datos
  • Atvykimas su gyvūnais negalimas

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Maironio lietuvių literatūros muziejus įsikūręs Kauno senamiesčio širdyje, vėlyvojo baroko (rokoko) stiliaus rūmuose, kuriuos 1909 m. nusipirko kunigas, poetas Jonas Mačiulis-Maironis (1862–1932). Muziejaus lankytojams atviri aštuoni Poeto memorialiniai kambariai, mansarda, Maironiui skirta ekspozicija su išskirtinai vertingais eksponatais, žaidimais, filmais ir net žiūronu (!), išpuoselėtas sodas bei gotikiniai XV–XVI a. rūsiai, kurie yra vieni seniausių Kaune. 

Pravėrus Maironio buto duris, suskamba kanklės ir pasigirsta kompozitoriaus Juozo Naujalio ir Maironio dainos „Lietuva brangi“ melodija. Dailūs senoviniai baldai, raudono aksomo sofos, spintos pilnos retų knygų, puošnūs laikrodžiai, skulptūros, paveikslai ir pats Maironis, žvelgiantis iš portretų, pasitinka lankytoją kaip mylimą ir laukiamą svečią savo memorialiniame bute. Didžiojoje svetainėje – dailininko Tado Daugirdo sukurti ornamentai; Darbo kambaryje – Art Deco stiliaus piešiniai; Raudonojoje svetainėje – ankstyvojo rokoko stiliaus dekoras. Maironio butą lankytojai gali apeiti ratu ir pamatyti ne tik reprezentacinius, bet ir šeimos kambarius, tarp jų ir virtuvę. 

Šalia Maironio buto, net septyniose salėse, pristatyta visa lietuvių literatūros istorija! Nuo Martyno Mažvydo iki Jurgos Ivanauskaitės! Net nepastebėsite kaip įsisuksite į pasakojimų verpetą – rankraščiai, autentiškos knygos, autorių asmeniniai daiktai, gausi audioteka su žinomų aktorių balsais, filmukai, terminalai, kviečiantys dalyvauti ir stipri emocija, kuri ves per literatūros istoriją.

Kontaktai

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Kaunas Rotušės a. 13, Kaunas (54.89676800,23.88420480)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė