Edukacinė programa ,,Smagu širdžiai, gardu pilvui"

Galioja: 12 mėn.
(8)
Smagu ir gardu
Galioja: 12 mėn.
(8)

Pasiūlymo aprašymas

Programos metu susipažinsite su painia Adomynės dvaro istorija, su senaisiais jo šeimininkais ir jų gyvenimo akimirkomis, prisiliesite prie medinės architektūros subtilybių.

Savo rankų miklumą išbandysite patys išsikepdami skaniąsias Adomynės apylinkių „Pagrabines“ bandeles. Kol bandelės keps, visi smagiai pavakarosite su Adomynės etnografinio ansamblio „Jara“ nariais, kurie pateiks jums kupiškėniškų dainų, šokių, ratelių, mįslių ir minklių pynę... 

O galiausiai pamaloninsite savo pilvus šio dvaro ir apylinkių valgiais bei gėrimais: sertifikuotu Lietuvos kulinarinio paveldo produktu – karštosiomis „Pagrabinėmis“ bandelėmis su ypatingu padažu – tokio kulinarinio paveldo patiekalo niekur kitur jums tikrai neteks paragauti, Adomynietišku dvariškių viralu ir gėrimais, kurie paprasčiausiai sutirps burnoje! 

Tad Jūsų laukia:
 - Pasivaikščiojimas po dvarą;
 - Adomynės „Pagrabinių“ bandelių kepimas (grupei pageidaujant);
 - Adomynietiškų vaišių degustacija;
 - Viešnagė pas poną Adomą su etnografiniu ansambliu „JARA“.

Adomynės dvaras laukia Jūsų ir linki smagių akimirkų!

Edukacinės programos minimalus dalyvių skaičius 15, maksimalus 40 asmenų.

  • Edukacinės programos trukmė - 3 val.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Edukacinė programa  skirta nuo 15 asmenų grupei: pasiūlymu gali pasinaudoti ir mažesnis žmonių skaičius, tik minimali mokėtina suma bus už 15 asmenų. Maksimalus dalyvių skaičius  - 40 asmenų
  • Paslaugai pasinaudoti amžiaus apribojimų nėra
  • Būtina išankstinė rezervacija, bent jau prieš 7 dienas
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos
  • Ekskursija vyksta visomis savaitės dienomis, individualiai sutartu laiku
  • Atvykimas su gyvūnais galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Adomynės dvaras

Adomynės širdis – pono Adomo dvaras, vienas iš geriausiai išlikusių medinių dvarų Lietuvoje su išskirtine architektūra, vidaus bei lauko puošyba, jaukia funkcionalia aplinka. Šalia jo tyvuliuoja dar ponų laikais samdinių rankomis iškastas šautuvo formos tvenkinys, ošia liepos senajame parke. Jus visada svetingai pasitiks dvaro ponai, jų tarnaitė supažindins su dvaro architektūra, senųjų šeimininkų gyvenimo istorijomis. 

Puikiai sutvarkytame ir prižiūrimame dvaro parke ras veiklos ir senas, ir jaunas: meniškos medžio ir akmens skulptūros primins dvaro ir jo gyventojų istorijas, o Meilės alėjoje pasibučiavę ant Bučinių suoliuko galėsite sulaukti ir Meilės deivės Mildos palaiminimo... Jeigu pageidausite, su etnografiniu ansambliu jūs galėsite smagiai padainuoti lietuvių liaudies dainas, pasimokyti senovinių ratelių. Žinoma, būsite pavaišinti šauniųjų šeimininkių paruoštais šių apylinkių valgiais: sočiuoju dvariškių viralu bei skaniosiomis Adomynės „Pagrabinėmis“ bandelėmis, kurioms suteiktas Lietuvos tautinio kulinarinio paveldo sertifikatas, – tokių skanėstų niekur kitur neparagausite, nes jais nuo seno buvo vaišinamasi tik Adomynės dvare ir jo apylinkėse.

Kontaktai

Adomynės dvaras

Kupiškis Adomo Vilėniškio g. 4, Adomynė, Kupiškio r. sav. (55.74905170,25.30443440)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė