Drąsos išbandymas Siaubo bunkeryje Panevėžio rajone

Galioja: 12 mėn.
(138)
Išbandymas
Galioja: 12 mėn.
(138)

Pasiūlymo aprašymas

Siaubo bunkeris – tai ne pabėgimo kambarys, o ekstremalus nuotykis ieškant išėjimo kariniame bunkeryje po žeme! Adrenalino šūviai tavęs laukia, vos tik žengsi pro vartus. Jau nuo pristatymo kyla šiurpuliukai, o aplinka sugeba sukurti ne tik siaubą, bet ir smagų ekstremalų nuotykį ieškant išėjimo!

Siaubingai įspūdingas bunkeris tave įtrauks nuo pirmųjų akimirkų. 400 kv. metrų teritorijoje po žeme atvykusieji ras 13 atskirų teminių erdvių, sujungtų koridoriais. Norint parsivežti aštriausių įspūdžių, vaikštant po bunkerį geriausia laikytis tylos ir naudoti kuo mažiau šviesos – na o baisiausia čia bus tamsiu paros metu!

Atėjęs į „Idėjų parkas Bunkeris", patirsi neįtikėtiną nuotykį! Savininkas pristato jį su tokia aistra, kad iškart įsimylėsi šią unikalią vietovę. Metalinės skulptūros ir kitos kūrybinės ekspozicijos tikrai nuostabios. Čia turi būti, kaip sako lankytojai, viena geriausių lankytinų vietų. Ir netrukus suprasi, kodėl!

Atvykusiųjų laukia:
- įsimintinos akimirkos Siaubo bunkeryje;
- unikali karinė teritorija;
- metalinių skulptūrų parkas;
- ramioje miško apsuptyje galimybė surengti pikniką ar išsikepti vakarienę.

Jūsų laukia įsimintinos akimirkos, ekstremalus nuotykis!

 • Apsilankymo siaubo bunkeryje ir pramogų parke trukmė 1 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
 • Pasiūlymas skirtas 2-5 asmenims
 • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 14 metų. Vaikai turi būti lydimi pilnamečio arba turėti tėvų sutikimą
 • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais: darbo dienomis nuo 17 iki 20 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis  - nuo 12 iki 20 val.
 • Kuponą galima panaudoti visomis savaitės dienomis. Dėl apsilankymo Helovyno laikotarpiu (spalio–lapkričio mėnesiais) reikia būtinai susisiekti iš anksto ir suderinti atvykimo detales
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 12 valandoms iki rezervuotos laiko. Mažiau nei 12 valandoms likus - rezervacijos atšaukti negalima, kuponas laikomas panaudotas
 • Galimas lankytojų skaičius: nuo 2-5 asmenų
 • Atvykimas su augintiniu galimas: siaubo bunkeryje galima pasiimti gyvūną ant rankų, bet nerekomenduojama. Skulptūrų parke gyvūnai gali lankytis laisvai
 • Paslaugų teikėjas pasilieka teisę darbo laiką koreguoti pagal lankytojų srautus. Pavyzdžiui, Helovyno laikotarpiu darbo laikas prailginamas
 • Rekomenduojama laisva apranga (be aukštakulnių)
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
 • Paslauga nerekomenduojama turint chroniškų ligų (širdies, astma, epilepsija ir pan.), nėščioms moterims, apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų bei turint stiprių fobijų (niktofobija, klaustrofobija, arachnofobija ir pan.)

Idėjų parkas Bunkeris

Kviečiame Jus į 2019 m. lankytojams duris atidariusį unikalų gamtos kampelį – Idėjų parką Bunkerį. 

Nuo 1969 m. šioje teritorijoje veikė Sovietų Sąjungos atsarginė karinė ryšių bazė, vadavietė, valgykla ir slėptuvė požeminiame bunkeryje. Gerai išsilaikiusiame bunkeryje siūlome išbandyti savo drąsą ir apsilankyti Siaubo kambariuose, kurie išsidėstę beveik 400 kv. m. plote po žeme. Liksite sužavėti Pabaltijo karinės apygardos vadaviete Žaliojoje girioje.

Kontaktai

Idėjų parkas Bunkeris

Panevėžys Vabalninko g. 73, Likpetrių k.

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė