Vaikams skirtos ,,ChickiMap" mokymosi platformos narystė

Galioja: 12 mėn.
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Įprasminkite vaiko laiką prie išmanių ekranų.

Kviečiame 3-8 metų tėvus atsikvėpti ir pasirūpinti vaikų prasmingu laiku prie išmaniųjų ekranų: telefonų, planšečių, kompiuterių. Kartu su patraukliais personažais Čikiais vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir noriai mokysis: greičiau įsisavins skaitymo, rašymo ir skaičiavimo įgūdžius, pasieks aukštesnių mokymosi rezultatų.

Mokymosi platforma yra suprojektuota taip, kad žaidimai būtų lengvai prieinami per naršyklę be jokių papildomų atsisiuntimų. Žaisdami vieni ar su grupe draugų, vaikai susipažins su skaičių ir raidžių pasauliu, mokysis skaičiuoti, rašyti ir skaityti. Pagilins žinias apie mus supančią aplinką, ugdysis dėmesingumą, lavins smulkiąją motoriką, akies-rankos koordinacijos įgūdžius, o svarbiausia – išmoks daug naujų ir būtinų dalykų. Tai reiškia, kad Jūsų vaikas gali pradėti mokytis ir žaisti iškart.

Paslauga teikiama visoje Lietuvoje ir užsienyje. Reikalingas tik išmanus įrenginys ir interneto ryšys.

Tad kviečiame keliauti po žinių ir mokslo pasaulį jau dabar - mokytis kartu su Čikiais smagu!

  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Edukaciniai žaidimai skirti 3-8 metų vaikams, tačiau priklausomai nuo vaikų gebėjimų jie gali būti tinkami tiek jaunesniems, tiek vyresniems vaikams
  • Įsigijus pasiūlymą, reikia kuponą atsiųsti nurodytu e-paštu, kad Jums sugeneruotų kodą, kuris leis prisijungti prie platformos
  • Kuponą panaudoti galite visomis savaitės dienomis
  • Reikalingas telefonas, planšetė arba kompiuteris ir interneto ryšys
  • Edukaciniai žaidimai yra profesionaliai įgarsinti lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis

ChickiMap

,,Chickimap misija – paversti kiekvieno vaiko mokymosi procesą smagiu.

Internetiniai žaidimai – tai neatsiejama šiuolaikinės vaikystės dalis. Tikslingai parinkti edukaciniai žaidimai yra puiki priemonė padedanti vaikams ugdytis realiame gyvenime reikalingus įgūdžius, kurie taps tvirtu pamatu jų ateities sėkmei.

ChickiMap edukaciniai online žaidimai teikia aukštos kokybės mokymosi turinį 3-8 metų vaikams. Šie žaidimai ne tik pagilina žinias, išmoko naujų, vertingų dalykų, bet ir suteikia erdvę vaikų kūrybingumui ir smalsumui atsiskleisti per įdomias interaktyvias užduotis. Gausi žaidimų temų įvairovė suteikia galimybę vaikams mokytis pagal individualius pomėgius ir poreikius skatinant jų intelektinį augimą bei pažangą.

Žaismingi Čikiai moka net keturias kalbas – lietuvių, anglų, rusų, lenkų! Tad, jei žaidimai gimtąja kalba taps per lengvi – metas mokytis užsienio kalbos. Taip pat tai puiki mokymosi platforma vaikams su spec. ugdymosi poreikiais ar kitataučiams, norintiems greičiau išmokti valstybinę kalbą."

Kontaktai

ChickiMap

Vilnius Santariškių g. 75-34,

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė