Restorano ,,Blue Lotus" dovanų čekis

Galioja: 12 mėn.
(1552)
Egzotika
Galioja: 12 mėn.
(1552)

Pasiūlymo aprašymas

Nepraleiskite progos pasimėgauti egzotiškais skoniais!

Apsilankykite rytietiškų patiekalų restorane „Blue Lotus“, kuris yra įsikūręs pačioje Lietuvos širdyje - Vilniuje. Šis indų bei tajų restoranas nustebins jus ryškiais ir dar neatrastais skoniais. Galėsite paragauti vadinamųjų "karių" – daržovių, jūros gėrybių, panyro, avienos bei kitos mėgstamos mėsos troškinių, gardinamų gausybe prieskonių ir kokosų pienu. Dalis patiekalų kepama autentiškoje Tandyro krosnyje, kurioje minėtos gėrybės išlieka sultingos ir švelniai apskrudusios, malonaus dūmo kvapo! Šioje krosnyje gimsta ir legendiniai paplotėliai Nanai! Aukščiausia kokybė ir autentiškumas garantuoti!

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už patiekalus ir gėrimus (nealkoholinius) iš bendro restorano meniu. Pasirinktą sumą reikės išnaudoti per vieną kartą.

Pasinaudokite šiuo dovanų čekiu, ir užsisakykite akiai mielų patiekalų, desertų bei gėrimų, o kad laikas prabėgtų smagiau - pasiimkite kartu ir draugą arba šeimos narį!

  • Dovanų čekis restorano sąskaitai
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Prieš atvykstant būtina užsirezervuoti staliuką
  • Galima rezervuoti staliuką ir tą pačią dieną, bet ne vėliau kaip likus 2 val. iki atvykimo. Patartina rezervuoti staliuką dieną prieš
  • Čekį galite panaudoti visomis savaitės dienomis restorano darbo valandomis:  I-V 11.30 - 23.00, VI 12.00 - 23.00, VII 12.00 - 22.00
  • Dovanų čekiu negalite padengti sąskaitos už alkoholinius gėrimus
  • Dovanų čekį reikia išnudoti per vieną kartą
  • Dovanų čekis nekeičiamas į pinigus. Neišnaudota dovanų čekio suma negrąžinama. Viršijus nurodytą sumą - būtų priemoka
  • Atvykimas su gyvūnais negalimas

Restoranas ,,Blue Lotus"

Indija ir Tailandas nuo seno garsėja savo ilgamete tradicija kurti kulinarijos meną. ,,Blue Lotus" restoranas įkurtas tam, kad bent dalelę šio meno būtų galima pasimėgauti ir Vilniuje. Šis restoranas bene vienintelė vieta Vilniuje talpinanti po vienu stogu Tailando ir Indijos virtuves. Nors abiejų šalių patiekalai turi panašumo, kad yra gaminami ar patiekiami įdomiuose padažuose, jie taip pat turi ir skirtumų. Indiškuose patiekaluose naudojama labai daug prieskonių, o tajų virtuvė išsiskiria kokosų pieno ir riešutų gausa.

Apsilankykite ir patys paragaukite puikių patiekalų, kuriuos Jums paruoš trys kompetentingi bei puikiai savo įgūdžius ištobulinę virtuvės šefai iš Indijos ir Nepalo. Aukščiausia kokybė ir autentiškumas garantuoti!

Kontaktai

Restoranas ,,Blue Lotus"

Vilnius Totorių g. 16, Vilnius (54.68481020,25.28242690)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė