Profesionalus blakstienų priauginimas

Įspūdinga
32% akcija

Pasiūlymo aprašymas

VOLUME (2D, 3D, 4D, 5D, 6D) priauginimo metu prie klientės blakstienų klijuojama nuo 2 iki 8 dirbtinių ypač plonų blakstienų, kurios yra labai lanksčios ir lengvos, todėl neapsunkina natūralių blakstienų. VOLUME priauginimo technikai naudojamos blakstienos labiausiai primena žmogaus plauką. Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo labai natūraliai. Jos suteiks daugiau ilgio ir storio jūsų blakstienoms, bus daug riestesnės bei gražesnės.

Rezultatas tikrai stulbinantis — žymiai storesnės, ilgesnės, tankesnės blakstienos, suteikiančios Jūsų žvilgsniui skvarbumo, išraiškingumo, atveriančios ir optiškai didinančios akis, todėl kiekvieną kartą išėjusios iš dušo, po maudynių jūroje ar baseine atrodysite puikiai.

Tai puiki galimybė turėti gražias ir ilgas blakstienas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje — miegant, sportuojant, maudantis ar tiesiog atliekant namų ruošos darbus — jos gali iškristi. Taip galėsite jomis džiaugtis ir puikuotis tikrai labai ilgą laiką.

Be to, priaugintų blakstienų nebereikia dažyti akių tušu, tad sutaupysite laiko ir lėšų. Ir, svarbiausia, priaugintos blakstienos yra puiki išeitis, kurios niekada negalėjo pasididžiuoti ilgomis, tamsiomis ir tankiomis blakstienomis, tačiau visada norėjo tokias turėti. Tokiais atvejais gelbėdavo tik ilgas ir kruopštus darbas su akių tušu. Visgi akių tušas gali nubėgti, o riečiant blakstienas specialiu rietikliu jos tampa labai pažeidžiamos ir silpnos, todėl iškrenta anksčiau laiko. Tad prisiauginus blakstienas atsikratysite visų šių problemų iš karto!

Sumanus sprendimas moterims ir merginoms vertinančioms savo laiką bei norinčioms visur ir visada atrodyti nepriekaištingai! Išbandykite profesionalų blakstienų priauginimą ir kiekvieną dieną atrodykite stulbinamai!

  • Paslaugos trukmė 1,5 val.
  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytu telefonu
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip prieš 24 val. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama visomis dienomis
  • Darbo laikas: I - VII: 12.00-20.00
  • Atvykimas su gyvūnų galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Kosmetologė Berta Cepulytė

Berta su blakstienų priauginimu ir mikropigmentacija dirba jau nuo 2009 m. Meilė ir pagarba savo darbui - vieni iš didžiausių Bertos vertybių, kurias iš karto pastebėjo ir įvertino klientai. Dėmesys ir atsidavimas klientams - tai išskirtinė Gabrielės savybė, kuri leidžia klientams pilnai atsipalaiduoti ir mėgautis atliekamomis profesionaliomis paslaugomis. Individualus ir išskirtinis kiekvieno kliento priėmimas, vertinimas ir originalus darbas su juo skatina klientus grįžti ir daug kartų naudotis Bertos paslaugomis.

Kontaktai

Kosmetologė Berta Cepulytė

Alytus Suvalkų g. 1 (54.39565970,24.04027730)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kosmetologė Berta Cepulytė Vilnius

Vilnius 2. Basanavičiaus g. 41 (54.68133680,25.26419750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė