Individualus balso ir vandens vibracijų paveikslo kūrimas

Galioja: 12 mėn.
UNIKALU
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Padovanokite balsą - nuoširdžiausius žodžius, linkėjimus, mintIs, užfiksuotus vibruojančio vandens paveiksle!
Pasauliniame konkurse 1-ją vietą laimėjusi „Aqua Lingua“ studija leidžia matyti tai, ką sakome ir girdime: meilės žodžius, prasmingas mintis, sveikinimus, linkėjimus ar mėgstamą muziką.

Naudojant patentuotą technologiją, Jūsų įrašyti žodžiai ar muzika paverčiami vertikaliai ir visos įrašą sudarančios garso bangos suskamba garsiakalbyje vienu metu. Tokiu būdu šios garso bangos sujudina vandenį, esantį inde įmontuotame į garsiakalbį. Nuo Jūsų įrašo vibruojantis vandens paviršius apšviečiamas pageidaujama spalva ir fotografuojamas.

Kiekvienas paveikslas yra unikalus, kaip unikalus yra Jūsų ar artimo žmogaus balsas, tembras, žodžių prasmė ir emocija. Garso įrašui sugeneruojamas QR kodas, kurį nuskaičius telefonu, galima girdėti originalų garso įrašą. Unikali garso nuotrauka su QR kodu ir tekstu atspausdinama ir įrėminama. Paveikslo autorystė ir unikalumas patvirtinamas pridedamu sertifikatu.

Unikali dovana, kuri sužavės KIEKVIENĄ!

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti 1 asmuo
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytais elektroniniu paštu arba telefonu
  • Paslauga suteikiama suaugusiems asmenims
  • Kuponą galima panaudoti darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Pasirinkus pristatymą, atspaudas pristatomas per 5 d. d., įrėmintas paveikslas – 6-7 d. d. Pasirinkus atsiėmimą, reikia atvykti į „Aqua Linqua“ studiją Vilniuje

AQUA LINGUA - kalbantys paveikslai

AQUA LINGUA - studija, kurianti garso paveikslus. Meno studijos įkūrėjai  - Rūta ir Virginijus Mickai savo kūrybinės veiklos pagrindu laiko žinias, įgytas meno doktorantūros studijų metu 2012-2017. Toliau seka kūrybinis procesas, kuris apjungia balsą, vandenį ir vibracijas. Pasauliniame konkurse 1-ją vietą laimėjusi „Aqua Lingua“ studija, leidžia pamatyti ir parodyti tai, ką sakome ir girdime: meilės žodžius, prasmingas mintis, sveikinimus, linkėjimus ar mėgstamą muziką. Rezultatas – tai paveikslai, atspindintys Jūsų mintis, įprasminantys svarbiausias gyvenimo akimirkas, kuriomis norisi dalintis.

Kontaktai

AQUA LINGUA - kalbantys paveikslai

Vilnius Srovės g. 10-1, Vilnius, (54.68257120,25.31790460)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė