Atpalaiduojantis nugaros masažas su Rytų elementais

Galioja: 12 mėn.
(211)
Geresnei savijautai
22% akcija
Galioja: 12 mėn.
(211)

Pasiūlymo aprašymas

Atpalaiduojantis nugaros masažas su Rytų masažo elementais yra tikras pasilepinimas kūnui ir protui. Masažas yra vienas seniausių gydymo metodų ir paprastas veiksmingas būdas nuraminti protą. Kad kasdienius darbus nuveiktum ramiai ir produktyviai yra svarbu nuolat atrasti laiko sau. Laikas pasikrauti energijos ir pasakyti ,,Sudie” stresui.

Tokio tipo masažas ne tik atpalaiduoja, nuramina bet ir džiugina. Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo tempas didžiulis. Tai paliečia ne tik psichiką, bet ir kūną: dėl lėtinio streso ir pervargimo kūnas nusilpsta ir įsitempęs. Būdas pasirūpinti savo gera savijauta – atpalaiduojantis masažas.

Jį rekomenduoja ir kineziterapeutai, ir psichologai – tai puiki parama išsekusiems ir neurotinių sutrikimų kamuojamiems žmonėms. 

Masažas puikiai tiks, jeigu vargina:  lėtinis nugaros ir stuburo skausmas, skeleto raumenų įtampa, bloga medžiagų apykaita, negalavimas ir nuolatinis nuovargis,  psichikos problemos, nervingumas,  nemiga, energijos trūkumas.

Masažo negalima daryti esant: pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams, pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms, polinkiui į kraujosruvas (mėlynės), moterims menstruacijų, nėštumo metu, maitinimo metu.

Pasirūpinkite geresne savo savijauta!

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
  • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
  • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė