Asmeninė, šeimos ar draugų fotosesija ,,Belaukiant šventės”

Galioja: 12 mėn.
Džiaugsmas
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Švenčių laukimas teikia džiaugsmą. Pasimėgaukime tuo, stabtelėkime ir užfiksuokime gražias, svarbias ir jautrias akimirkas nuotraukoje!

Progų pasidžiaugti yra visus metus: laukiant Kalėdų, Naujųjų Metų, šv. Valentino, šv.Velykų, taip pat - gimtadienio, mokyklos ar studijų baigimo, varduvininko, pirmokėlio, abituriento ir kitų Jums svarbių asmeninių įvykių. Asmeninės ir šeimos fotosesijos ,,Belaukiant šventės” bus fotografuojamos privačioje erdvėje, originaliai dekoruotoje pavėsinėje arba gamtoje (Vilniaus m. teritorijoje). Būsite tik Jūs, fotografės sukurta nuoširdi atmosfera ir malonus šventės jausmas.

Kurkime asmenines istorijas kartu!

 • Paslaugos trukmė 30 min.
 • 5 retušuotos nuotraukos
 • Fotografė suteikia konsultacijas dėl aprangos ir pasiruošimo fotosesijoms
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Reikalinga išankstinė rezervacija ne vėliau kaip 10 dienų
 • Rezervaciją atšaukti galima ne vėliau kaip likus parai iki rezervuoto laiko. Kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotu
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis (I-VII) nuo 10 iki 20 val
 • Paslauga suteikiama ir švenčių dienomis
 • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Vaikai turi būti lydimi tėvelių
 • Gyvūnų kartu pasiimti galima
 • Fotosesijos vyksta lauke, esant palankioms oro sąlygoms (tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku), šviesiuoju paros metu
 • Fotosesijų vieta - Vilnius (Vilniaus miesto teritorija). Fotosesijos vyksta privačioje erdvėje prie teminės fotosienelės su originaliomis floristinėmis dekoracijomis arba natūralioje gamtoje

Giedrė Rein meninė fotografija

Giedrė Rein - fotografė, floristė, lektorė, patyriminės fotografijos praktikė, 2 sūnų mama.
Baigusi verslo administravimo bakalauro (KTU) bei vystymosi psichologijos magistro (LEU) studijas 2005 m. įkūrė savo fotostudiją ir moterų klubą „Mūzų oazė“. Dirbdama pagal individualius užsakymus bei organizuodama temines fotosesijas Giedrė didelį dėmesį skiria pačiam fotografavimo procesui, žmonių įsijautimui, asmeniniams patyrimams, nuotaikoms ir išgyvenimams.
Giedrė daugiau nei 15 metų mokosi ir aktyviai taiko įvairias asmeninio tobulėjimo praktikas savo versle ir gyvenime, surengė 6 personalines parodas, dalyvauja bendruose meno, verslo ir socialiniuose projektuose.
Profesionali fotografė įamžins jūsų nuoširdžias natūralias emocijas, jūsų tikrumą ir unikalumą. Fotografės ilgametė darbo patirtis, kūrybiškumas, estetikos pojūtis, gebėjimas matyti ir perteikti grožį atsispindi tiek fotosesijų metu, tiek paruoštose nuotraukose. Giedrė fotosesijoms pasitelkia ir savo aistrą floristikai - nuolat stebi ir parenka gražias gamtos vietas fotosesijoms, kuria originalias temines fotosieneles, floristinėmis dekoracijomis papuošia fotosesijų vietas ar net pačius klientus.

Kontaktai

Giedrė Rein meninė fotografija

Vilnius Vilnius (54.68715550,25.27965140)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė