Aromaterapijos butiko ÕRU el. parduotuvės dovanų čekis

Galioja: 12 mėn.
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

ÕRU - tai kvepiantis aromaterapijos butikas. Jo įkūrėja Justina kalba apie emocijas ir kvapus, sąmoningumą, ritualus, meilę sau, seksualumą ir pasitikėjimą savimi. Elektroninėje parduotuvėje gali išsirinkti rankų darbo kosmetikos, originalias dovanas, įsigyti mokymus apie kvapus ar net savo rankomis susikurti aromatą dirbtuvėse.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti ÕRU el. parduotuvėje. Pasirinktą sumą reikės išnaudoti per vieną kartą.

Dovanokite galimybę išsirinkti ar net susikurti savuosius aromatus!

  • Dovanų čekis el. parduotuvės sąskaitai
  • Dovanų čekis nėra pratęsiamas ir nėra keičiamas į pinigus
  • Pasirinktos vertės dovanų čekį reikės išnaudoti per vieną kartą
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

ÕRU - kvepiantis butikas

ÕRU - tai kvepiantis aromaterapijos butikas. Jo įkūrėja Justina kalba apie emocijas ir kvapus, sąmoningumą, ritualus, meilę sau, seksualumą ir pasitikėjimą savimi. Čia gali susikurti Asmeninį aromatą, kuris atlieps Tavo emocijas ir būsenas. Elektroninėje parduotuvėje gali išsirinkti rankų darbo kosmetikos, originalias dovanas, įsigyti mokymus apie kvapus ar net savo rankomis susikurti aromatą dirbtuvėse.

Justina - sertifikuota aromaterapeutė, baigusi studijas JAV aromaterapijos institute ,,Aromahead”. Justina yra sukaupusi daugiau nei 300 valandų žinių apie kvapus. Veda mokymus, kvapų ir kūno aliejų dirbtuves, edukacijas, privačius ir įmonių komandos formavimo renginius lietuvių, anglų kalbomis. Kuria tik iš 100% natūralių medžiagų, be konservantų ar pridėtinės chemijos, o medžiagas renkasi tik iš patikrintų Lietuvos ir Prancūzijos tiekėjų. 

Kontaktai

ÕRU - kvepiantis butikas

Vilnius Miglės 18, Didžioji Riešė (54.78668360,25.26225110)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė