Apsilankymas ,,Pirties namuose" Kaune

Galioja: 12 mėn.
(403)
Atgaiva
Galioja: 12 mėn.
(403)

Pasiūlymo aprašymas

Kai reikia atgaivos ir kūnui ir sielai, kviečiame užsukti į viešąją pirtį ,,Pirties namai" Kaune. Ten Jūsų laukia pirtis su didžiausia krosnimi Baltijos šalyse. Apsilankymo laikas neribotas, todėl mėgaukitės garine, baseinu, šalto vandens kupolu ir poilsio zona, kuri įrengta lauke ir baro zonoje. kiek tik širdis geidžia. Iš baro asortimento lankytojų ypač mėgstami ir perkami: mineralinio vandens kokteilis, „Pirties namų“ kefyras, karštas pupelių užkandis su skrudinta šonine ir aštriu sojos – medaus padažu.

Po pirties procedūrų tampame gražesni ne tik todėl, kad atsipalaiduojame ir mažiau galvojame, kaip atrodome, bet ir dėl pirties poveikio mūsų odai. 
Nuo šilumos suaktyvėja kraujotaka, paviršiniai kapiliarai išsiplečia, oda parausta. Padidėjęs kraujo srautas į odą atneša kur kas daugiau deguonies, drėgmės, maisto medžiagų. Kitas svarbus aspektas - prakaitavimas, kurio metu iš kūno pasišalina toksinai, vandens perteklius, mažėja patinimas.

Malonaus gražinimosi ir poilsio! 

  • Paslaugos laikas neribojamas
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 3 metų
  • Paslauga suteikiama visomis savaitės dienomis, išskyrus antradieniais
  • Darbo laikas: I 13.00 – 21.00, III-V 9.00-21.00, VI-VII 8.00-21.00
  • Vyrų diena - pirmadienis, moterų - ketvirtadienis
  • Atvykimas su gyvūnu negalimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Galima atsinešti arba įsigyti vantą
  • Su savimi turėti: šlepetes, rankšluostį, pirties kepurę, higienos priemones. Arba visa tai galite įsigyti arba išsinuomoti vietoje

Pirties namai

Viešoji pirtis „Pirties namai“ duris atvėrė 2018 metų vasario 23 dieną, Kaune. Tai pirtis su didžiausia krosnimi Baltijos šalyse! Bendras krosnies svoris 29 tonos. Iš jų – 4 tonos špižinių plytų, 3 tonos – akmenų. Tai užtikrina, kad pirties patalpa išlieka įkaitusi  - net 14 valandų ir temperatūra pasiekiama iki +85 laipsnių. Garinėje galima vanotis. Dušai, baseinas, šalto vandens kubilas lauke – tai viskas, ko reikia kontrastinėms pirtinimosi procedūroms. Pailsėti ir atsipalaiduoti galite ir įrengtoje poilsio zonoje lauke arba patalpoje, esančioje baro zonoje. 

Kontaktai

Pirties namai

Kaunas Jonavos g. 41D, Kaunas (54.92889280,23.91535170)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė