Apsilankymas laipiojimo centre - savarankiškai arba su instruktoriumi

Galioja: 12 mėn.
(521)
Aktyvumas
Galioja: 12 mėn.
(521)

Pasiūlymo aprašymas

Čia tavęs lauks įvairaus sudėtingumo trasos, drąsos pareikalausiantys išbandymai ir kvapą gniaužiantis kopimas į uolos viršūnę! Laipiojimo centre dirba patyrę instruktoriai, kurie visuomet padės ir atsakys į kylančius klausimus, o būtinų laipiojimo batelių ir saugos įrangos nuoma jau įskaičiuota į pasiūlymus! Čia taip pat rasite persirengimo kambarius su dušais ir daiktų saugojimo spintelėmis, taip pat terasą poilsiui. 

Galite rinktis šiuos pasirinkums:

-Savarankiškas apsilankymas - labiau tinkamas ne pirmą kartą lankantiems laipiojimo centrą. Čia gausite visą reikiamą įrangą ir galėsite neribotai mėgautis laipiojimu! 

-Apsilankymas su instruktoriaus paslaugomis - Tai išsamus pažintinis užsiėmimas su privačiu instruktoriumi, kurio metu susipažinsi su laipiojimo sporto pagrindais, išmoksi taisyklingo lipimo, trasų skaitymo, taisyklingo ir saugaus nusileidimo bei kartu su instruktoriumi išbandysi įvairaus sudėtingumo trasas. Lipdamas įveiksi "bouldering" (neaukštos sienos su trumpomis trasomis) ir "aukštuminės sienos" (10m. aukščio siena, lipama su automatinėmis saugomis) disciplinas ir trasas. Užsiėmimas su instruktoriumi trunka 60min., tačiau apsilankymo laikas neribojamas, tad galėsi likti ir toliau lipti savarankiškai. 

 • Apsilankymas laipiojimo centre pasirinktinai: savarankiškai arba su instruktoriumi
 • Persirengimo kambariai su dušais ir daiktų saugojimo spintelėmis
 • Laipiojimo bateliai
 • Saugos įranga
 • Pasirinkus pasiūlymą su instruktoriumi, pamoka vyksta 60 min, tačiau po pamokos galima pasilikti neribotą laiką savarankiškai
 • Pasirinkus pasiūlyma savarankiškam apsilankymui - apsilankymo laikas neribojamas (rekomenduojama planuoti 1-2 valandas)
 • Paslaugos panaudojimui amžius neribojamas
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Kuponu pasinaudoti galime betkuriomis savaitės dienomis (I-VII)
 • Darbo laikas: I-V 14:00 - 22:00, VI-VII 12:00 - 20:00, švenčių dienomis įprastai dirbama savaitgalio laiku
 • Galima kartu pasiimti gyvūnus, yra specialiai paruošti dubenėliai vandeniui
 • Apranga - rekomenduojama patogi ir judesių nevaržanti apranga, specialių laipiojimo batelių nuoma įskaičiuota
 • Kupono galiojimo laikui pasibaigus - kuponas nebepratęsiamas

Bonobo

BONOBO laipiojimo centras Lietuvoje įkurtas 2018 metais siekiant suburti laipiojimo sporto specialistus ir entuziastus naujam ir pažangiam požiūriui į laipiojimo sportą ir treniruočių centrą Vilniuje. BONOBO laipiojimo centras įsikūrė Vilniuje, Savanorių prospekte. Išskirtinai šviesios ir erdvios patalpos leido sukurti malonią aplinką sportui ar laisvalaikiui. Laipiojimo centre įrengtos aukštos kokybės laipiojimo sienos, 10 metrų aukščio aukštuminė siena su automatinėmis saugomis, atskira treniruoklių zona bei erdvūs persirengimo kambariai lankytojams. Patyręs BONOBO personalas stengiasi padėti visiems centro lankytojams ir džiaugiasi galėdamas atsakyti į Jums kylančius klausimus. Didelis būrys mūsų trenerių bei instruktorių vieningai siekia didinti laipiojimo sporto žinomumą Lietuvoje ir nepaliaujamai gerinti paslaugų bei produktų kokybę, taip pat dalintis su Jumis puikiomis emocijomis. Laipiojimas mums daugiau nei sportas - tai gyvenimo būdas, kelionės, draugai ir nuotykiai…

Kontaktai

Bonobo

Vilnius Savanorių pr. 180, LT-03154 (54.64858810,25.21521200)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė