„ACTIVE SUN“ seansas Alytuje

Galioja: 12 mėn.
(2)
Puiki savijauta
Galioja: 12 mėn.
(2)

Pasiūlymo aprašymas

„Active Sun“ aparate įmontuotos infraraudonųjų spindulių lempos šildo kūną ir tai pagreitina toksinų šalinimą iš organizmo.  Greitai prarandamas antsvoris ir celiulitas: šios spindulių lempos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą. Pakėlus kūno temperatūrą 1 laipsniu, medžiagų apykaita padidės 30%. Mankštos metu leidžia raumenims iškart sušilti, pagreitina kraujotaką ir medžiagų apykaitos procesus. Pagerina mankštos efektyvumą ir gali net 2 kartus padidinti kalorijų deginimą. Be to, lieknėjimui, drėkinimui skirta kosmetika absorbuojama greičiau ir giliau, todėl padidėja jos veikimas.

Seanso metu skleidžiama aromaterapija atkuria harmoniją, emocinę pusiausvyrą, nuotaiką, atpalaiduoja ir stimuliuoja. Aromaterapija yra labai gerai žinoma ir populiari sveikai gyvensenai, nes natūralių aromatų kvapai tampa gyvybiškai svarbia sveikatingumo filosofijos dalimi.

Dovanokite šilumą, kuri šildo ir sielą ir kūną!

  • Procedūros trukmė 15 min.
  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas likus ne mažiau kaip 3 val. iki rezervuoto laiko, likus mažiau kaip 3 val., kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Sveikatingumo ir grožio studija ,,Super Faina"

Lieknėjimo, grožio, sveikatingumo studijose „Super Faina“ naudojami tik naujausi ir unikalūs „Vacu Activ“ aparatai. ,,Vacu Activ“ yra profesionalus lieknėjimui ir kūno puoselėjimui skirtos unikalios ir išskirtinės įrangos gamintojas, kuris savo veiklą pradėjo nuo 2002 metų.

19 metų patirtis įvertinta Tarptautinėje parodoje aukso medaliu už novatoriškus sprendimus ir aukščiausią kokybę. Vienu metu galima pajusti sporto ir masažo teikiamus malonumus, naudą figūrai bei sveikatai!

Kontaktai

Sveikatingumo ir grožio studija ,,Super Faina"

Alytus Vilniaus g. 14a, Kaniūkai, Alytaus raj. (54.39629380,24.04587600)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė