Butai ir nameliai Birštone

Norite atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, todėl ieškote privataus poilsio viename iš gražiausių Lietuvos kurortų? Trumpalaikė butų ir namelių nuoma Birštone – puiki viešbučių alternatyva, suteikianti galimybę pailsėti nuo miesto šurmulio. Apsistoję kurortiniame miestelyje, galėsite gėrėtis įspūdinga gamta, mėgautis gardžiais patiekalais ir, žinoma, paragauti natūralaus šaltinio vandens. Įsigiję kuponą poilsiui namelyje, galėsite mėgautis privačiu laiku dviese, su šeima ar didesne draugų grupe. Pažinkite Lietuvą kartu su Svajok.lt ir kurkite gražius prisiminimus su artimaisiais ar draugais.

Trumpalaikė butų nuoma Birštone

Nesvarbu, ar norisi poilsiauti žiemą, ar vasarą, apartamentai Birštone leidžia atsipalaiduoti bet kuriuo metų sezonu. Apsistoti dviese ar su 4 asmenų grupe galima tiek miesto centre, tiek ant Nemuno kranto, viskas priklauso nuo individualių poreikių. Apartamentus dažniausiai nuomoja privatūs asmenys, kurie greitai reaguoja ir atsako į visus rūpimus klausimus. Be to, butuose yra visi patogumai, kurių gali prireikti nakvynės metu, pavyzdžiui, vonios kambarys, virtuvės reikmenys ar panašiai.

Jeigu keliaujate su didesne draugų grupe ar šeima, rekomenduojame apsistoti vilose. Birštono vilos leidžia apsigyventi daugiau nei 4 asmenims, todėl smagiai praleisite laiką visi kartu toje pačioje erdvėje. Apsistodami ilgesniam laikui, įsitikinkite, kad viloje būtų erdvi virtuvė su visa reikalinga buitine technika, skalbyklė drabužiams džiauti ar kiti Jums svarbūs patogumai.

Trumpalaikė butų nuoma Birštone leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir praleisti kokybišką laiką su artimaisiais. Įsikūrę bute ar viloje, apsižvalgykite po miestą, nes miestas kupinas turiningos istorijos bei įvairių meno kūrinių. Žinoma, pasivaikščiokite netoliese esančiais žygių takais Nemuno pakrante. Kokybiškai praleidę laiką, grįšite į kasdienybę pailsėję, su naujomis idėjomis.

Kempingas Birštone

Norintiems išgirsti natūralių gamtos garsų, matyti aplinkui gamtos vaizdus ir kvėpuoti grynu oru, rekomenduojame apsistoti kempinguose. Gamtos apsuptose vietose galėsite įsikurti tiek privačiuose nameliuose, tiek palapinėse ar net kemperiuose. Jaukūs kempingų nameliai Birštone įprastai turi tiek dušą, tiek tualetą, o skirti dažniausiai būna 2–4 asmenims. Pasistačius nuosavą palapinę ar kemperį, tualetas, dušas yra bendroje erdvėje, todėl jais reikia dalintis su visais stovyklavietės lankytojais. Jeigu poilsiavietė yra šalia ežero, įprastai, už papildomą kainą galima išsinuomoti:

  • vandens dviračius;
  • valtis;
  • vandenlentes.
     

Žinoma, nuomojama įranga skirsis, priklausomai nuo poilsiavietės vietos, tipo ir kitų niuansų. Visgi, jeigu norisi ypatingo privatumo, kad aplinkui nebūtų kitų žmonių, patariama ieškoti privačių namelių. Šie įprastai būna viduryje laukų, miškų, ant ežero arba upės kranto, todėl privatus poilsis gamtoje – garantuotas. Prie kai kurių namelių būna įrengtos sūkurinės vonios, todėl galima pasimėgauti romantišku laiku dviese. Be viso to, moderniai įrengtuose nameliuose įprastai yra spartusis internetas, todėl galima juose ne tik ilsėtis, bet ir atvykti darbostogų.

Be visų šių nakvynės vietų, taip pat galima apsistoti stilingai įrengtuose kupoluose. Kitaip nei stovyklavietės su nuosavomis palapinėmis, kupolas Birštonas leidžia apsistoti visais metų laikais, net ir žiemą. Kupoluose rasite privačius dušus, tualetus, virtuvėlę su visais būtiniausiais indais, pagrindine buitine technika. Apsistoję šaltuoju metų sezonu, galėsite pasišildyti kupole įrengta krosnele. Šalia kai kurių kupolų būna lauko baldai, kepsninės, todėl galima romantiškai pavakarieniauti lauke.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu norite aplankyti Lietuvos kurortą, įsivertinkite, ar norite laiką ramiai praleisti gamtoje, ar norite patyrinėti Birštono miestą. Trumpalaikė butų nuoma Birštone leis pažinti miestą ir pėsčiomis aplankyti miesto restoranus, lankytinas vietas, parkus, o palapinės bei nameliai Birštone – pailsėti gamtos apsuptyje, pasimėgauti gardžiu maistu keptu ant laužo.

Taip pat atsižvelkite, su kuo ketinate leisti laiką, ar tik dviese su mylimuoju, ar ir su vaikais. Poilsiaujant su vaikais, itin svarbu, kad mažiesiems taip pat būtų smagios, įtraukiančios veiklos. Apsistoję mieste, vaikai gali žaisti parkuose, o gamtoje – poilsiavietės žaidimų aikštelėse.

Kadangi nameliai Birštone įrengti skirtingai, kaina taip pat skiriasi, o jai įtaką daro lokacija, patogumai, asmenų ir, žinoma, naktų skaičius. Natūralu, kad kuo daugiau asmenų ir kuo poilsio trukmė ilgesnė, tuo namelio nuomos kaina – didesnė. Be to, šalia kai kurių namelių už papildomą kainą galima užsisakyti karštą kubilą, apsilankymą pirtyje ar kitas sveikatinimosi paslaugas. Tad norint papildomų pramogų, kaina taip pat didėja. Be to, turėkite omenyje, kad miestelyje taikomas kurorto mokestis asmeniui už vieną naktį. Šio mokesčio mokėti nereikia vaikams iki 18 metų.

Galimybė apsistoti su augintiniais skiriasi, priklausomai nuo paslaugos teikėjo taisyklių. Dažniausiai kempingai Birštone priima poilsiautojus su augintiniais. Visgi, kai kuriuose stovyklavimo vietose gali tekti papildomai sumokėti už augintinį. Tad dėl detalesnės informacijos kreipkitės į administracijos darbuotojus.

Kitu atveju, norint apsistoti mieste su šunimi, apartamentai Birštone rečiau priima lankytojus su augintiniais, nes itin saugomas turtas. Tačiau, kaip ir visur, kartais gali būti taikomos išimtys. Tad jeigu domina trumpalaikė buto nuoma Birštone ir norite su savimi pasiimti augintinį, būtinai atkreipkite dėmesį į pasiūlymo aprašymą. Neradus reikalingos informacijos, patariama kreiptis tiesiogiai į paslaugos teikėją ir užduoti rūpimus klausimus.

Įregistravimo ir išregistravimo laikas yra individualus. Visgi, standartiškai įsiregistruoti į apartamentus galima nuo 14 ar 15 val., o išsiregistruoti – iki 12 val. Tad ieškodami apartamentų trumpalaikei nuomai, atkreipkite dėmesį į šiuos laikus, nes jie gali skirtis.

Įsikūrus miesto centre, rekomenduojama pasivaikščioti Vytauto parke, Kneipo sode ir apsilankyti Birštono muziejuje. Taip pat patariama įkopti į Vytauto kalną, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama į Nemuną. Jeigu poilsiaujate su vaikais, nusileiskite rogučių trasa nuo kalno, tai itin smagi pramoga, populiari tiek tarp suaugusiųjų, tiek mažųjų. Be to, mieste rasite itin platų restoranų ir kavinių pasirinkimą. Dėl to esame tikri, kad laikas praleistas kurorte bus tikrai įsimintinas.