Pinigų muziejus

Aprašymas

Pažintis su Pinigų muziejumi prasideda kiek netikėtai. Pirmasis netikėtumas lankytojo laukia tik į jį įžengus. Priartėjus prie tarpukariu Lietuvos banke naudoto telefono, jis netikėtai suskamba ir užsidega užrašas „Prašome pakelti ragelį“. Jį pakėlus pasigirsta Lietuvos banko valdybos pirmininko sveikinimas ir kvietimas apžiūrėti muziejų.

Pinigų muziejus – interaktyvus muziejus, kuriame lankytojas ne tik pasyviai apžiūrės ekspoziciją, bet ir pats aktyviai dalyvaus pažinimo procese. Muziejus yra aprūpintas kompiuteriniais terminalais su specialiomis programomis, specialiai orientuota interneto prieiga. Jame lankytojas išvys teminius, mokomuosius ir dokumentinius filmus, įvairias prezentacijas, vizualias ekspozicijas, taip pat yra žaidimų.

Vizualūs Pinigų muziejaus grafiniai sprendimai, meno kūrinių integravimas, įvairūs interaktyvūs įrankiai, vaizdo, garso ir šviesos efektai pasitelkti ne tik sudominti lankytoją ir suteikti jam žinių, bet ir padėti jas kaupti, įtvirtinti, skatinti gilintis, savarankiškai interpretuoti ir ieškoti atsakymų.

Kontaktai

Vilnius Totorių g. 2/8, LT-01121 Vilnius (54.68636410,25.28251540)

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė