Melnragės antrasis paplūdimys

Aprašymas

Klaipėdos miesto kurortinė zona Melnragė yra viena populiariausių pajūrio lankytinų vietų. Ji padalinta į dvi dalis – pietinė dalis vadinama I Melnrage, o šiaurinė – II Melnrage. II Melnragės paplūdimys 2020 m. gavo visame pasaulyje atpažįstamą ir pripažintą kokybės ženklą – „Mėlynąja vėliava“. Tokių paplūdimių Lietuvos pajūryje šiais metais iš viso yra penki. 

II Melnragės paplūdimį dažniausiai renkasi aktyvaus poilsio mėgėjai. Paplūdimyje poilsiautojai ras įrengtas vaikų žaidimų aikšteles, tinklinio, rankinio, smėlio krepšinio aikšteles, treniruoklius, yra persirengimo kabinos ir dušai. Poilsiautojų saugumu rūpinasi gelbėtojai, gelbėjimo stotyje įrengtas medicinos punktas. II Melnragės paplūdimys pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms – jiems įrengtas takas, tualetai, taip pat yra automobilių parkavimo aikštelė. 

Kitaip nei I Melnragės paplūdimyje, aplinkui vyrauja pušynai ir ramesnė atmosfera, gyvenamųjų namų ir apgyvendinimo įstaigų žymiai mažiau. Švarų ir poilsiautojams pritaikytą paplūdimį mėgsta tiek klaipėdiečiai, tiek pajūrio svečiai.

Į II Melnragės paplūdimį iš Klaipėdos galima atvykti nuosavu tranportu (automobiliu ar dviračiu) arba viešuoju transportu. Autobusas iš Klaipėdos sustoja 2-osios Melnragės stotelėje, iš kurios paplūdimį poilsiautojai pėsčiomis pasiekia per 5 minutes.

Pabodus laiką leisti paplūdimyje, galima pasivaikščioti pušyne, išbandyti Klaipėdą su Palanga jungiantį pajūrio taką, pakrante nueiti iki Šiaurinio molo. Pakeliui galima išvysti Antrojo pasaulinio karo laikus menančios gynybinių įtvirtinimų liekanas, o ant molo – skulptūrą „Pasivaikščiojimas su žuvimi“.  

Kontaktai

Klaipėda (55.75834532,21.08200777)

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė