Laikas kartu

Žygis ,,storais" (Fatbike) dviračiais, su galimybe atsikvėpti pirtyje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pavydėtinai geras laisvalaikis! Pasirinkite keliavimą ,,storais dviračiais“ (Fatbike) ir pajauskite greitį bei adrenaliną smagiai tyrinėjant įdomius, sunkiau prieinamus miško ar Visagino miesto kampelius su pasirinkimu užbaigti dieną pirtyje kartu su pietumis ant laužo. Visos kelionės metu jus lydės žygio vadovas. Rinkitės iš dviejų maršrutų:

Maršrutas nr. 1 Trumpas žygis ,,storais" (fatbike) dviračiais aplink Visagino miestą. Kai jums reikia truputį veiksmo ir išsijudinti savaitės viduryje, ar savaitgalį. Sudėtingumas: lengvas iki 15 kilometrų, trukmė 1,5-2 valandos. Tinka visiems, kas jaučiasi patogiai ant dviračio.  

Maršrutas nr.2 :  Žygis ,,storais" (fatbike) dviraičiais + PIRTIS.  Minsite per tankius miškus, palei vaizdingus ežerus ir purias pelkes, sustosite kelis kartus pailsėti su skania arbata ir užkandžiais, mėgausimės skaniais, ant laužo gamintais pietumis ir užbaigsite žygį apsilankymu tradicinėje saunoje. Puikiai subalansuotas žygis gamtoje, skirtas stiprinti jūsų imuninę sistemą, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Sudėtingumas: vidutinis,  numinsite iki 15 kilometrų. Maršrutas tinka reguliariai sportuojantiems (Minimalus asmenų skaičius- 4)

Šie, labai įdomūs, dviračių žygiai puikiai tiks tiems, kurie mėgsta neįprastus maršrutus ir naujas patirtis, nori patikrinti savo ribas iššūkiu, pasinerti į laukinės gamtos pramogas ar mėgsta įdomiai praleisti laisvalaikį.

Detalūs maršrutų aprašymai yra žemiau, po nuotraukomis.

 • Vietinis angliškai/lietuviškai/rusiškai kalbantis gidas
 • Saugos instrukcija
 • Storo dviračio ir įrangos nuoma
 • Gausybė adrenalino ir jaudulio
 • Pirtis (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Keli puodeliai skanios arbatos pirtyje ir užkandžiai (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Sotūs, ant laužo gaminti pietūs (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Bilietas į Gražutės regioninį parką (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Transportas atgal į Visaginą arba Visagino traukinių stotį (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Asmeninių daiktų pervežimas į pirtį (pasirinkus maršrutą Storais dviračiais į pirtį)
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervacijos atšaukimas galimas prieš 48 val. pakeičiant datą. Atšaukus rezervaciją mažiau kaip 48 valandoms, kuponas gali būti laikomas panaudotu
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Paslauga teikiama visomis dienomis (I-VII)
 • Paslauga teikiama visus metus
 • Paslauga tinka visiems, kas jaučiasi patogiai ant dviračio
 • Paslauga neteikiama asmenims žemesniems nei 150cm ūgio
 • Paslauga neteikiama esant audrai ar uraganui
 • Apranga sportinė
 • Paslaugų teikėjas pasiliekame teisę formuoti didesnes grupes, nei yra nupirkta kuponų. Pvz jei įsigijote pasivažinėjimą dviračiu 2 asmenims ir yra suderina data, prie jūsų gali būti prijungti ir kiti asmenys užsisakę paslaugą tą pačią datą. Maksimalus asmenų skaičius važinėti storais dviračiais yra 10
 • Atvykimas su gyvūnais yra galimas

Miško takeliais - Žygiai su ,,storaisiais" (fatbike) dviračiais

Keliaudami ,,storaisiais" (fatbike) dviračiais gausite daug teigiamų emocijų, pagerinsite savo sveikatą ir atsigausite nuo kasdienės rutinos bei sužinokite įdomius faktus apie vietą, kurioje lankysitės.

Papildoma informacija

Pradžia
Pradedame žygį iš Tarybų g. 6, Visagine. Ten gausite dviratį, šalmą ir išklausysite saugos instrukcijas.

Važiavimas storais dviračiais (Fatbike)
Minsite dviratį labai greitai, nuokalnėmis ir įkalnėmis, pelkių ir ežerų pakraščiais, stačiomis ežerų pakrantėmis. Pakvėpuosite gaiviais pušų eteriniais kvapais ir pasimėgausite gaiviu oro – nepamirškite dairytis aplinkui! Keliose vietose sustosime pailsėti ir pasigrožėti gamtos vaizdais!

Pabaiga
Baigdami žygį ten, iš kur jį pradėjome, jausitės laimingi ir atgavę jėgas!

Sudėtingumas: lengvas iki 15 kilometrų, trukmė 1,5-2 valandos. Tinka visiems, kas jaučiasi patogiai ant dviračio. 

Pradžia
Pradžia iš Tarybų g. 6, Visagine. Tada važiuosite link Smalvų ežero. Krepšį su pirties reikmenimis galėsite palikti išvykimo vietoje – jie jūsų lauks pirtyje.

Minsite pedalus
Minsite per tankius miškus, gražiomis ežerų pakrantėmis ir nuokalnėmis. Žiemą, pasinersite į snieguotą miško pasaką ir mėgausitės miegančios gamtos grožiu.

Trumpas poilsis
Pirmas sustojimas bus pievoje su vaizdingu miško ir ežero peizažu. Tai bus laikas pasimėgauti aplinka geriant skanią arbatą su užkandžiais.

Minsite pedalus
Išgirsite vietinių istorijų ir legendų, sužinosite įdomių faktų apie vietinę florą ir fauną, galbūt net pamatysite laukinių gyvūnų. Karšta arbata ir užkandžiai suteiks jėgų minti.

Trumpas poilsis
Išgirsite vietinių istorijų ir legendų, sužinosite įdomių faktų apie vietinę florą ir fauną, galbūt net pamatysite laukinių gyvūnų. Karšta arbata ir užkandžiai suteiks jėgų minti.

Pirtis ir pietūs
Po trumpos pertraukos minsite likusią atkarpą iki pirties. Tuomet praleisite tris atpalaiduojančias valandas jaukioje ir šiltoje atmosferoje, pajausite tradicinės pirties karštį ir paragausite specialiai pirtims gaminamos arbatos iš vietinių žolelių, pasimėgausite ant laužo gamintais pietumis. Žygio vadovas parodys, kaip geriausiai mėgautis šia pirties patirtimi.

Tai taip pat yra galimybė vasarą pasiplaukioti gaiviame ežero vandenyje, o žiemą išbandyti save šokant į eketę.

Pabaiga
Po pirties parvešime jus į Visaginą arba į Visagino traukinių stotį. Galite spėti į traukinį grįžti į Vilnių arba dar praleisti dieną Visagine, pasimėgauti jo grožiu, ramybe ir turtingu kultūriniu gyvenimu.

Sudėtingumas: vidutinis,  numinsite iki 15 kilometrų. Maršrutas tinka reguliariai sportuojantiems 

Kontaktai

Miško takeliais - Žygiai su ,,storaisiais" (fatbike) dviračiais

Visaginas Tarybų g. 6, Visaginas (55.59672410,26.43908180)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: