zygiai-dviraciais-arba-pesciomis-kamastos-ziedu-moletu-rajone-cover
Atgaiva

Žygiai dviračiais arba pėsčiomis „Kamastos žiedu“ Molėtų rajone

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Žygiai dviračiais arba pėsčiomis - puikus būdas praskaidrinti kasdienybę, prablaškyti mintis, maloniai  ir aktyviai praleisti laiką, pasikrauti gerų emocijų!

„Kamastos žiedo“ maršrutą šiuo metu sudaro 4 skirtingi „žiedlapiai“. Keliautojai gali juos rinktis pagal sudėtingumą, ilgį, turinį, įveikimo būdą. Atsižvelgiant į pageidavimus, kelionės maršrutus galima derinti prie lankytojų poreikių. Rekomenduojama skirti vieną dieną vienam žiedlapiui. Kelionė su vadovu dviračiais trunka iki 6-7 val. ilgiausiame žiedlapyje.

Trumpi „žiedlapių“ apibūdinimai:
1. Dumblės žiedlapis. Rekomenduojamas pradedantiesiems dviratininkams, šeimoms su mažais vaikais. Maršruto ilgis – apie 19 km. Kelio danga: asfaltas – apie 4 km, lauko keliukai – apie 1,5 km, visa kita – vietinės ir rajoninės reikšmės žvyrkeliai. Maršruto trukmė - 4 val. Ž

2. Kamastos žiedlapis. Šiek tiek ilgesnis ir sudėtingesnis, žadantis vieną kitą netikėtumą maršrutas, kurio ilgis kiek daugiau kaip 22 km. Kelio danga: asfaltas – apie 5 km, miško ir lauko keliukai – apie 7 km, žvyrkelis – apie 10 km. Maršruto trukmė - 5 val. 

3. Videniškių istorinis žiedlapis. Rekomenduojamas drąsiems :). Maršruto ilgis – iki 35 km. Kelio danga: asfaltas – apie 8 km, žvyrkelis apie – 22 km, visa kita – įvairūs lauko ir miško keliukai, takeliai (apie 2 km gali tekti varytis dviratį). Maršruto trukmė - 7 val. 

4. Giedraičių istorinis žiedlapis. Malonus ir lengvai pravažiuojamas maršrutas, kurio ilgis – 37 km. Kelio danga: asfaltas – apie 7 km, žvyrkelis ir lauko keliai – apie 28 km, kur tik apie 2 km prastas lauko keliukas. Maršruto trukmė - 7 val.

Dovanokite pažinimą ir aktyvią pramogą viename!

PLATESNIS MARŠRUTŲ APRŠYMAS

 • Žygis su kelionės vadovu
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti mažiausiai 1, daugiausiai 15 asmenų. Keliauti galima pavieniui, šeimomis, grupėmis
 • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais ne vėliau kaip prieš savaitę
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
 • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 10-12 metų, priklausomai nuo fizinio pasiruošimo
 • Paslauga teikiama vasaros metu ir rusėjo mėn. palankiomis oro sąlygomis: esant lietingam orui ir dideliam vėjui kai kurie žiedlapiai yra sunkiai įveikiami
 • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis, išskyrus antradienius ir atskirai suderintomis dienomis: paslaugos atlikimo laikas aptariamas individualiai su klientu
 • Paslauga galima pasinaudoti nuo 8 val. iki 21 val.
 • Gyvūną pasiimti galima, bet už jo saugumą atsako šeimininkas. Paslaugos organizatoriai turi savo gyvūnus, kurie su nepažįstamais augintiniais gali būti agresyvūs
 • Kelionės vadovas gali suderinti edukacijas objektuose, susitikimus, dalinai aprūpinti kai kuriuo inventoriumi (pvz.: liemenėmis), suteikti smulkią techninę pagalbą dviračiams. Galima įsigyti maršruto lankstinukų (1 €)
 • Rekomenduojama sportinė apranga, atitinkanti oro sąlygas. Pageidautina dėvėti šalmus, turėti apsaugą nuo lietaus, apsaugines liemenes
 • Rekomenduojama skirti vieną dieną vienam žiedlapiui. Kelionė su vadovu dviračiais trunka iki 5-6 val. ilgiausiame žiedlapyje
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Kamastos žiedas

2006-2009 m. Molėtų rajono Ambraziškių bendruomenės centras vykdė projektą „Kamastos žiedas – ekologinio dviračių turizmo ir kaimo verslumo skatinimas“. Šio projekto rezultatas – jau 15 metų veikianti paslauga - kelionės Kamastos žiedu. Šis dviračių maršrutas supažindina su turistų dar menkai atrasta Molėtų krašto dalimi, nuostabia gamta, žmonių gyvenimo būdu ir veikla. Skirtingo sudėtingumo ir turinio Kamastos žiedo žiedlapiai sudaro galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį keliaujant dviračiu (tačiau mielai laukiami keliautojai pėsčiomis), praturtinti savo istorijos, geografijos, biologijos, etnografijos žinias. Galima keliauti grupėmis, pavieniui ar su šeima. 

Papildoma informacija

Rekomenduojamas pradedantiesiems dviratininkams, šeimoms su mažais vaikais. Maršruto ilgis – apie 19 km. Kelio danga: asfaltas – apie 4 km, lauko keliukai – apie 1,5 km, visa kita – vietinės ir rajoninės reikšmės žvyrkeliai. Maršruto trukmė - 4 val. Žiedlapis akį džiugins lietuviško kaimo ir laukų vaizdais; kai kurie objektai (ir pasakojimai turint gidą) nukels 100 ir daugiau metų atgal; Duonos sodyba kvies susipažinti su ūkiu ir, iš anksto užsisakius, kepti duoną ar bulkutes, šaudyti lanku ar dar kitaip smagiai praleisti laiką. Žiedlapio kryptis pažymėta žaliomis rodyklėmis, raudonos rodo kelią link maršruto objektų.

Šiek tiek ilgesnis ir sudėtingesnis, žadantis vieną kitą netikėtumą maršrutas, kurio ilgis kiek daugiau kaip 22 km. Kelio danga: asfaltas – apie 5 km, miško ir lauko keliukai – apie 7 km, žvyrkelis – apie 10 km. Maršruto trukmė - 5 val. Šis žiedlapis labai visapusiškas – jame galima ne tik pasigrožėti nuostabiu gamtovaizdžiu, bet ir pamatyti unikalų architektūros paveldą: Didžiokų koplyčią, susipažinti iš arčiau su Mėsinių galvijų ūkiu ir pasibičiuliauti prie stiklinių avilių Bičių sodyboje bei įsigyti įvairių bičių produktų. Žiedlapio kryptis pažymėta dviračių maršruto kelio ženklais.

Rekomenduojamas drąsiems :). Maršruto ilgis – iki 35 km. Kelio danga: asfaltas – apie 8 km, žvyrkelis apie – 22 km, visa kita – įvairūs lauko ir miško keliukai, takeliai (apie 2 km gali tekti varytis dviratį). Maršruto trukmė - 7 val. Žiedlapis apipintas ne tik Videniškių, bet ir visos Lietuvos istorija. Tačiau juo važiuodamas džiaugsis ne tik istorikas, bet ir nuotykių ieškotojas: įtvirtintos sodybos griuvėsiai primins P. Tarasenkos knygą Užburti lobiai, teks įveikti pora upelių ir pelkytę. Primygtinai siūloma prašytis palydos – gido :). Videniškių atgailos kanauninkų vienuolyne galima užsisakyti edukacines kalėdaičių kepimo ir žvakių liejimo programas. Žiedlapis vietovėje nežymėtas.

Malonus ir lengvai pravažiuojamas maršrutas, kurio ilgis – 37 km. Kelio danga: asfaltas – apie 7 km, žvyrkelis ir lauko keliai – apie 28 km, kur tik apie 2 km prastas lauko keliukas. Maršruto trukmė - 7 val. Šis žiedlapis palydės prie dailininko A. Jaroševičiaus namų ir klasicistinio stiliaus Giedraičių bažnyčios, nuves į 1920 m. mūšių vietas, kur lietuviai sulaikė lenkų veržimasi gilyn į Lietuvą, supažindins su kitomis įdomiomis šio krašto vietomis. Apie šio krašto šviesuolius ir iškilios Giedraičių giminės medį daug žinių sukaupta Giedraičių gimnazijos muziejuje. Žiedlapis vietovėje nežymėtas.

Kontaktai

Kamastos žiedas

Molėtai Šironijos prekyba (55.15980560,25.24490750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: