trigeriniu-tasku-arba-havajietiskas-lomi-lomi-masazas-siauliuose-cover
Laikas sau

Trigerinių taškų arba Havajietiškas Lomi Lomi masažas Šiauliuose

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Dažniausiai maudžia nugarą, jaučiame nepaaiškinamą skausmą jos dalyje. Nugaros masažas yra puiki prevencija prieš skausmą ir sėdimo darbo keliamas problemas. Siūlome išmėginti netradicines nugaros masažo technikas: Trigerinių taškų arba Havajietišką Lomi Lomi masažą

Trigerinių taškų masažas – tai greičiausias būdas atsikratyti nugaros skausmų. Masažas efektyviai veikia skausmingus taškus, padeda atsikratyti įtampos raumenyse. Atstato kraujo bei limfos cirkuliaciją. Trigerinis taškas – skausmingas taškas. Raumuo įsitempęs, susitraukęs ir nebesugeba sugrįžti į pradinę formą dėl ilgalaikio ir pastovaus alinimo. Raumenyje sutrinka kraujotaka ir limfos cirkuliacija. Susidaro itin skausmingi taškai. 
Masažo tikslai: nuskausminti, atpalaiduoti, pagerinti kraujotaką trigerinių taškų paveiktuose raumenyse tokiu būdu atstatant raumens darbinę funkciją.

Havajietiškas Lomi Lomi masažas atpalaiduoja gilius raumenis, pašaliną spaudimą, įtampą, skausmus ir stresą. Masažuojant šiltu aliejumi, naudojami delnai, dilbiai ir kūno jėga. Patiriamas pojūtis pranoksta lūkesčius: kūnas išlaisvinamas iš neigiamų minčių, todėl pasijuntam visiškai atsipalaidavus ir susigrąžinus prarastą energiją. Šis masažas padeda atsigauti po ilgalaikės fizinės ir emocinės apkrovos ir streso. Padidina vidines jėgas,  sugrįžta geresnė nuotaika, energija, džiaugsmas, lengvumas - kūno ir sielos harmonija.

  • Pasirinktas masažas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus valstybines švenčių dienas ir sekmadienius
  • Darbo laikas: I - VI 10.00-20.00
  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnų yra galimas

Masažo namai ,,Mariči"

Masažo namai "Mariči" savo klientams siūlo atpalaiduojančią Rytų kraštų stiliaus atmosferą, platų įvairiausių procedūrų pasirinkimą, žinias ir praktinius įgūdžius. Kvalifikuoti specialistai padės jums atstatyti jėgas, atkurti energiją bei atskleisti harmoniją ir grožį.

Kontaktai

Masažo namai ,,Mariči"

Šiauliai Dvaro g. 45, Šiauliai (55.93159360,23.30853700)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: