tamsu-baisu-slepynes-tamsoje-cover
Emocija - įspūdis

TAMSU BAISU - slėpynės tamsoje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Kas tai: „TAMSU BAISU“ – naujos kartos slėpynės, kai 100% tamsoje vieni slepiasi, o kiti ieško. Žmogus 80% informacijos gauna per regėjimą. Todėl žaidimo metu teks vadovautis likusiais pojūčiais, intuicija ir atmintimi. Tai komandiniai žaidimai pagal vaidmenų žaidimų taisykles be gąsdinimų ir siaubo elementų.
Kur: daugiau nei 200 kv. m. aklinos tamsos įrengtoje saugioje erdvėje. Begalinis labirintas, keisti daiktai, teminė muzika, garso gaudyklės, plyšiai, tuneliai ir daugybė vietų, kur galima pasislėpti!
Kam: nuotykiai skirti ,,dideliems" vaikams: darbo kolektyvams, draugų kompanijoms, šeimos šventėms - vaikų (N10+), paauglių, suaugusiųjų gimtadieniams, moksleivių klasėms (N10+). Skirtingo amžiaus grupėms paruošti skirtingi žaidimų scenarijai, kurie aprašyti žemiau.

Slėpynės vyksta pagal pasirinktą scenarijų. Scenarijų aprašymai žemiau.

Pasiruoškite nuotykiams ypatingoje erdvėje – visiškoje tamsoje. Adrenalino dozė sveiko proto ribose garantuota, emocijų ir įspūdžių užteks ilgam!

 • Renginio trukmė - 90 min. Pasiruošimas: saugos instruktažas, žaidimo taisyklės, apranga - vienkartinės kepurės, akiniai, šalmai - 30 min. Žaidimas - 60 min.
 • Po žaidimo suteikiamas švenčių kambarys, kuriame galima pasmaguriauti atneštomis vaišėmis
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslauga teikiama asmenims nuo 10 metų. Skirtingo amžiaus grupėms paruošiama skirtingi scenarijai: N10+, N12+, N15+, N18+
 • 10-11 metų vaikams būtina palyda už papildomą mokestį (5 vaikai/ 1 suaugęs asm. / 20 eur) arba lydi tėvai nemokamai (5 vaikai/ 1 asm.)
 • Paslauga teikiama tik surinkus 10 asmenų grupę
 • Būtina išankstinė rezervacija ne anksčiau kaip prieš 24 val. iki renginio
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos. Mažiau nei 24 val. likus - rezervacijos atšaukti negalima
 • Paslauga suteikiama tik darbo dienomis
 • Paslaugą galima užsakyti kiekvieną dieną nuo 10:30 iki 21:00 val.
 • Dėl šventinių ar kitų specifinių panaudojimo datų galima teirautis
 • Gyvūnai - neįleidžiami
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Rekomenduojama aktyvaus poilsio apranga: judesių nevaržanti, patogi avalynė (Netinka trumpi sijonai ir aukštakulniai)

Tamsu Baisu

Pirmiausia, įsidėmėkite! TAMSU BAISU - ne pabėgimo kambarys, ir ne siaubo labirintas, ir ne žaidimai su lazeriniais ginklais. Mūsų formatas - NAUJOS KARTOS SLĖPYNĖS, kaip vaikystėje, tik visiškoje tamsoje, specialiai įrengtoje saugioje žaidybinėje erdvėje, kuri pripildyta garso efektais ir netikėtais siurprizais. Tai komandinis žaidimas, kai vieni slepiasi, o kiti ieško.

Papildoma informacija

Sklando gandai, kad sename bei apleistame rūsyje yra nepaprasto grožio stebuklingas kambarys. Dar žmonės pasakojo, kad visi norai pasakyti tame kambaryje - išsipildo! Stebuklingą kambarį sunku rasti, nes pats Tamsos Sergėtojas saugo šį kambarį ir jam nepatinka, kai jo namuose lankosi svetimi. Tad pasiruoškite nuotykiams.

Slaptoje laboratorijoje įvyko siaubinga klaida. Jaunoji laborantė pamiršo uždaryti konteinerį su slaptais ginklais. Ginklas – nuodingos dujos, kurios paralyžiuoja žmogaus smegenis ir paverčia juos zombiais. Visi, kurie buvo laboratorijoje tapo zombiais. Kai suveikė apsaugos sistema, skubiai buvo iškviesti Gelbėtojai. Drąsuoliams teks atlikti sudėtingą darbą - per ribotą laiką akloje tamsoje surasti visus zombius. Misija įmanoma, jeigu komanda veiks vieningai ir greitai.

Ši kova vyksta jau ne vieną tūkstantmetį... Kas joje esi Tu? Drąsus medžiotojas ar nepagaunamas vaiduoklis? Laikas sužinoti! Vos tik tamsa pradeda karaliauti, medžiotojai įžengia į seną, apleistą namą. Jie iščiupinėja kiekvieną kampą ir plyšį, tam, kad sugautų visus šio namo gyventojus - vaiduoklius. Tačiau vaiduokliai yra gudrūs ir išradingi. Jie ieško pačių slapčiausių vietų, susilieja su sienomis, ištirpsta pačioje tamsoje, kartais net kiaurai neria pro medžiotojus!

Sužaiskime mėgstamiausią žaidimą realybėje. Burtai nuspręs, kuo tu busi – “sąžiningas“ komandos narys ar „likvidatorius“. Abu vaidmenys pareikalaus drąsos, išradingumo, strategijos.

Keletas patarimų sąžiningiems, kaip laimėti!
Minimali šviesa padės pamatyti kas yra priekyje. Tačiau išdavikai visada ateina iš užnugario. Tad saugok nugarą.
Atmink, kad tavo draugas tikrame gyvenime čia gali būti priešas. Niekuo nepasitikėk.
Būk psichologu! Paprastai žmonės nemoka meluoti. Stebėk juos!
Įsimink visas smulkmenas. Jos gali būti labai svarbios, balsavimo metu.
Jei esi tas, kuris turi visus pašalinti, tuomet:
Kurk chaosą - kaltink nekaltus, pasakok tai, ko nematei.
Teritorijoje ieškok mygtuko bombai įjungti. Panika tau tik į naudą.
Vaidink ir žaisk savo malonumui!

Taisyklės yra tokios pačios, kaip ir filme, bet sąlygos ypatingos – žaidžiame visiškoje tamsoje. Laimės tik pats drąsiausias, gudriausias, kuris sugebės nugalėti visus likusius.

Žaidimo teritorijoje tarpusavyje kovoja jaunų žmonių poros arba žaidžia kiekvienas už save. Tikslas – „išgyventi“. Žiauru? Nepergyvenk, žaidimas vyksta be fizinio kontakto. Tai nuotykis, ugdantis drąsą ir išradingumą. Po žaidimo visus sutaikys nepamirštamos emocijos ir įspūdžiai.

Jie buvo įspėti. Džeisonas Vurhesas grįžo! Tačiau drąsuolių komanda nusprendė išgelbėti pasaulį nuo kraujo ištroškusio žudiko. Jauki vietelė "Krištolinis ežeras" vėl atsidaro! Yra tik vienas būdas atsikratyti Džeisono – visam laikui išsiųsti jį anapus, paspendžiant spąstus. Tai ypač sunku padaryti aklinoje tamsoje. Bet įmanoma, jei tapsite darnia komanda, nuolatos gelbėsite vienas kitą ir surasite būdą, kaip pergudrauti piktadarį. Nuo kiekvieno komandos nario priklauso, ar išeisite iš tamsos nugalėtojais, aukštai iškėlę galvą, ar teks susitaikyti su pralaimėjimu.

Kontaktai

Tamsu Baisu

Vilnius Šeimyniškių g. 5A, Vilnius (54.69407040,25.28515130)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: