sveikatinimo-programa-poilsio-ritualas-upa-medical-spa-druskininkuose-cover
Laikas sau

Sveikatinimo programa ,,Poilsio ritualas" UPA Medical SPA Druskininkuose

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

UPA MEDICAL SPA – tai poilsio ir sveikatos namai, saugantys malonius įspūdžius ir kaskart suteikiantys jėgų. Dienos sveikatinimo programa ,,Poilsio ritualas" – ilgesnės trukmės, fiziologinei ir psichologinei būsenai skirta programa, kuri padeda atsipalaiduoti, pajusti ramybės ir malonumo jausmą, atsikratyti fizinio ir emocinio nuovargio. Toks procedūrų ritualas padeda „atsijungti“ nuo spartaus šiuolaikinio gyvenimo tempo, streso ir rūpesčių, nusiteikti poilsiui ir pasisemti energijos.

Įsigijus šią programą Jums priklausys:

 - Polinezijos atpalaiduojantis ritualas su Cinq Mondes kosmetika (90 min.): kūno šveitimas ir viso kūno Lomi-Lomi masažas;
 - Audiovizualinė relaksacija (30 min.);
 - Chalatas, vienkartinės šlepetės.

Palaimą suteikiantis ritualas atkeliavęs iš Polinezijos salų giliai drėkina bei maitina odą, suteikiant jai švelnumo ir elastingumo. Po pasisveikinimo ritualo atliekamas kūno šveitimas su Cinq Mondes kosmetikos priemonėmis, kurių sudėtyje esantis Monoi aliejus yra sukurtas išlaikant gilias polinezietiškas tradicijas. Monoi aliejus gaminamas raudonojo jostro (frangipani gėlės) žiedus mirkant kokosų aliejuje. Nuo neatmenamų laikų Polonezijos moterys puoselėja savo grožį ir išlaiko odos jaunatviškumą, taikant būtent šią išskirtinę techniką.

Viso kūno Lomi-Lomi masažas sukurtas palaikyti maksimalią kūno ir proto harmoniją. Masažo pagrindą sudaro platūs, ritmiški judesiai dilbiais, alkūnėmis ir plaštakomis tam, kad būtų išlaisvinta užblokuota energija bei pasiekta bendra fizinė ir psichologinė gerovė.

  • Programos trukmė 2,5 val
  • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti 1 asmuo
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis nuo nuo 9.00-19.00
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

UPA Medical SPA

UPA MEDICAL SPA – yra skandinaviško dizaino moderniausias Baltijos šalyse sveikatingumo centras, poilsio ir sveikatos namai, saugantys malonius įspūdžius ir kaskart suteikiantys jėgų  - visai taip pat, kaip lietuvių mitologijoje gyva upių deivė Upa. „Upoje“ rasite jaukią, šviesią ir patogią aplinką, o taip pat – moderniausias profesionalias SPA ir sveikatinimo paslaugas, skirtas atsipalaiduoti, atsigauti, profilaktiškai stiprinti sveikatą arba įveikti kamuojančius negalavimus.

Kontaktai

UPA Medical SPA

Druskininkai Sveikatos g. 36 (54.01759170,24.01020470)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: