rinkites-viso-kuno-masaza-karaliska-gintarini-klasikini-ar-harmonizuojanti-su-veido-masazu-kaune-cover
Atgaiva

Rinkitės viso kūno masažą: karališką gintarinį, klasikinį ar harmonizuojantį su veido masažu Kaune

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Kai norisi pamiršti dienos rūpesčius ir pasinerti į atpalaiduojančio masažo poilsio kerus...!  Savo norus paversk realybę ir pasirink pagal Jūsų norus ir lūkesčius vieną iš trijų viso kūno masažų rūšių: karališką gintarinį, klasikinį ar harmonizuojantį viso kūno masažą su veido masažu. Jūsų lūkesčius išpildys masažo namuose ,,Nidos kopos" Kaune.

Sunkus ir įtemptas darbas – daugelio kasdienybė. Tačiau jei kūnas pervargsta, gali atsirasti nerimo, lėtinio nuovargio, depresijos simptomų, pradėti varginti galvos, nugaros skausmas, kūno sąstingis ar kiti negalavimai. Viso kūno masažas – puiki pirmoji pagalba, kai pasijuntame išsekę ir pervargę. Jau po pirmojo masažo, atsipalaiduoja raumenys, pagerėja kraujotaka ir limfotaka, padidėja judesių amplitudė, grįžta fizinis aktyvumas ir žvalumas.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės maloniomis akimirkomis arba maloniai nustebinkite savo artimą žmogų!

Apie kiekvieną masažo techniką, galite paskaityti žemiau, po nuotraukomis.

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos, kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotas
  • Paslauga suteikiama pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I - VI 11.00-20.00
  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Masažo namai ,,Nidos Kopos"

Nuošalioje, ramioje vietoje, Kaune, įkurta itin jauki erdvė sveikatingumui, grožiui ir vidinei darnai puoselėti. Dėmesingumas, šiluma ir individualumas neatsiejama salone dirbančių specialistų darbo dalis.
Svečiams šiuose masažo namuose atliekami itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, jūros druska, šiltais gintaro maišeliais.
Masažo namai Nidos Kopos - profesionalumas, gintaro terapija ir meilė savo darbui!

Papildoma informacija

Karališkasis Gintarinis masažas – tai kokybę ir išskirtinius pojūčius vertinančių klientų itin mėgstamas, unikalus Nidos Kopų sukurtas ritualas. Tai plataus poveikio spektro masažas, jungiantis į vieną visumą geriausią, ką sugalvojo žmogus ir dovanojo gamta! 
Kai susijungia masažuotojo profesionalumas, atvira širdis, gintaro galios ir kliento pasiryžimas grąžinti savo gyvybingumą, mes galime pamatyti tikrus stebuklus! Dėl tokių išgyvenimų ir verta gyventi! 
Jums patiks šio masažo technika - greitas masažo tempas palaipsniui lėtės, veikiami paviršiniai audiniai pereis į gilesnius. Kombinuojant masažą ir natūralaus gintaro produktus:
- bus išlaisvintos įsitempusios kūno vietos;
- pagerės audinių regeneracija;
- pagerės odos būklė ir emocinė būsena;
- kūnas ir siela akimirkai paliks realybę, o sugrįžę pasijusite nauju žmogumi. 
Masažo metu gulėsite ant gintarinio čiužinio, o didžiausios įtampos vietas šildysime karštais gintaro maišeliais. Naudosime natūralų gintaro aliejų, iki 30 mikronų smulkintą gintarą bei gintaro smilkalus, kurių skleidžiamas aromatas kilsteli sąmonės būseną, puikiai tinka meditacijai, mėgstamas kūrybingų žmonių. Po masažo būsite pavaišinti puodeliu šiltos arbatos!

Klasikinis viso kūno masažas – puiki pirmoji pagalba, kai pasijuntame išsekę ir pervargę. Jau po pirmojo masažo, kurį sudaro dauguma klasikinio masažo elementų, atsipalaiduoja raumenys, pagerėja kraujotaka ir limfotaka, padidėja judesių amplitudė, grįžta fizinis aktyvumas ir žvalumas.
Masažo metu gulima ant gintarinio čiužinio, o didžiausios įtampos vietos šildomos karštais gintaro maišeliais.
Po masažo būsite pavaišinti puodeliu šiltos arbatos!

Užstrigote būsenoje tarsi viskas gyvenime gerai, tačiau giliai viduje yra jausmas, kad tikrojo džiaugsmo visame tame nėra? Pats laikas harmonizuoti visą kūną!
Išbalansuotai nervų sistemai ir išvargintam organizmui puikiai tiks profesionalų atliekamas harmonizuojantis viso kūno masažas. Tai labai individualiai pritaikytas masažas, kruopščiai prisitaikant ir įsijaučiant į esamą kliento fizinę ir emocinę būseną. Harmonizuojantį kūno masažą sudaro dinamiškai subalansuoti judesiai, giliųjų audinių veikimas, raumenų tempimas, aromaterapija. 
Veido masažas atliekamas naudojant skirtingus būdus ir technikas, priklausomai nuo individualaus kliento poreikio (miorelaksacija, miostimuliacija, limfodrenažas ir t.t.).
Veido masažas pasižymi akivaizdžiu estetiniu veido būklės pagerėjimu, sumažėjusiu patinimu/ paburkimu, pagerėjusia veido odos spalva, liftinguojančiu efektu, psichoemocinės būklės pagerėjimu. Taikant šį masažą reguliariai, aktyvuojami biologiškai aktyvūs taškai, įjungiami gilūs regeneraciniai procesai, grįžta pasitikėjimas savimi! 
Po masažo, prie puodelio šiltos gintaro arbatos Jūs aptarsite savo organizmo būklę, bus atsakyta į Jums rūpimus klausimus.

Kontaktai

Masažo namai ,,Nidos Kopos"

Kaunas A. Juozapavičiaus pr. 11C-46, Kaunas (54.86513900,23.94520500)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: