plaukimas-baidaremis-vilniuje-galite-rinktis-net-is-8-marsrutu-cover
Įspūdingi vaizdai

Plaukimas baidarėmis Vilniuje - Vilnelės, Vokės ar Neres upėmis

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Aktyviai leiskite laisvalaikį gryname ore ir rinkitės plaukimą baidare net iš 8 skirtingų maršrutų! Galite rinktis plaukti Neries, Vilnelės ar Vokės upėmis, kuriose pamatysite ir civilizaciją, ir istorinį Vilnių, ir miškus, kurie labiau primena toli esančias girias nei miesto upės pakrantes.  O norintiys romantikos, galės pasirinkti plaukimą naktiniu Vilniumi.

Ir svarbiausia – norint paplaukioti baidarėmis nereikia vykti toli už miesto. 

Plaukimas baidare leidžia žmogui aktyviai pajudėti -  tai didelė nauda žmogaus sveikatai. Antra svarbi detalė – puiki nuotaika ir gerai praleistas laikas puikioje kompanijoje. Ir, be abejonės, kiekvienas žmogus ras sau dar tūkstantį priežasčių, kodėl gi verta plaukti baidarėmis.

Išsirinkite sau patinkančią upę ir rezervuokite baidarę! Plaukti bent kartą per sezoną juk yra kone būtina!

Peržiūrėti platesnius maršrutų aprašymus

 • Plaukimas pasirinktu maršrutu dviviete baidare
 • Visi plaukiantys aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis
 • Irklai
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslauga teikiama nuo gegužės 1 d. - iki rugsėjo 30 d.
 • Paslauga teikiama tik esant geroms oro sąlygoms
 • Privatus plaukimas užsakius mažiausiai 3 baidares. Užsakius mažiau nei 3 baidares, plauksite su kitomis grupėmis, sutartu laiku
 • Asmenų amžius nėra ribojamas.  Nepilnamečiai asmenys turi būti lydimi suaugusių
 • Mažiems vaikams yra nemokamai duodama speciali kėdutė
 • Rekomenduojama judesių nevaržanti apranga
 • Rezervaciją atšaukti galima likus 3 dienoms iki rezervuotos datos
 • Plaukimas su gyvūnais yra galimas
 • Pervežimo paslauga, jeigu ji reikalinga, kaina 3 Eur/asmeniui.

Vilniaus baidarės

Puiki pramoga norintiems nenutolstant nuo Vilniaus pasimėgauti upės tėkme ir gamtos ramybe, o tuo pat metu ir grožintis nuostabiais miesto vaizdais!

Papildoma informacija

Plaukimas baidarėmis Nerimi dažniausiai suvilioja šeimas, dides-nes draugų kompanijas, įmones. Tačiau tai puikiai tinkama upė net ir poroms, kurios nori romantikos, ramybės ir nesudėtingo irk-
lavimo. Nepaisant to, jog upė yra plati, o plaukti joje iš tiesų lengva, po plaukimo emocijų būna tikrai nemažai.

Plaukiant maršrutu Verkių malūnas -Baltas tiltas (10km) (1-2 valandos) pamatysite:

Žaliąjį Vilnių, Verkių malūną , Vilkakampių pležus ,Trinapolio bažnyčią (vienuolynas) Vilnelės intaką , Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną ant kurio matosi ,,Trys kryžiai",  įvairias skulptūras po tiltais ir visi Vilniaus dangoraižiai. Plaukimo pabaiga 200 metrai už Baltojo tilto po dešine puse.

Plaukiant maršrutu Ožkiniai (Žalieji ežerai) - Baltasis tiltas (17km)  (3-4 valandos) pamatysite:

Žaliąjį Vilnių, Verkių malūną, Vilkakampių pležus ,Trinapolio bažnyčią (vienuolynas) Vilnelės intaką , Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną ant kurio matosi ,,Trys kryžiai",  įvairias skulptūras po tiltais ir visi Vilniaus dangoraižiai. Plaukimo pabaiga 200 metrai už Baltojo tilto po dešine puse.s)

Susitikimo vieta Forum palace apatinė stovėjimo aikstelė.

Vilnia, dažniau vadinama Vilnele, yra šaunus pasirinkimas ieškantiems nuotykių. Dauguma linkę šią upę vadinti net ekstremalia, tačiau galime nuraminti, nors srovė gana stipri, o posūkių ir
kliūčių daug, plaukimas baidarėmis Vilnele nebus vien tik stresas ir didelis iššūkis. Šia nuostabiomis vietomis vingiuojančia upe gali plaukti dauguma, nors porą kartų jau laikę baidarės irklus savo rankose.

Belmontas –Baltas tiltas (9km) (1,5-2 valandos)
Plaukiant maršrutu  Belmontas - Baltasis tiltas (9km) pamatysite:
Startas iš Belmonto krioklio plauksite pro Naująjį paupio kvartalą visą Užupio Respubliką, Sereikiškių parką. Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną ant kurio matosi ,,Trys kryžiai" ir įplaukimas į Nerį iš kurio atsivers Vilniaus dangoraižių vaizdai ir pabaiga už Baltojo tilto.

Antras variantas pasirinkitinai 
Naujoji Vilnia - Baltasis tiltas (14km) (3-4 valandos)
Pradžia iš Naujosios Vilnios praplaukimas pro Pučkorių atodangą. Persinešimas baidarių per užtvanką ir Belmonto krioklį. Toliau plauksite pro Naująjį paupio kvartalą visą Užupio Respubliką, Sereikiškių parką. Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną ant kurio matosi ,,Trys kryžiai" ir įplaukimas į Nerį iš kurio atsivers Vilniaus dangoraižių vaizdai ir pabaiga už Baltojo tilto.

Susitikimo vieta Forum palace apatinė stovėjimo aikstelė.

Dažnai užmiršta, tačiau patyrusiu baidarių gerbėjų puikiai žinoma Vokės upė yra tikrai dėmesio vertas pasirinkimas. Nuo ramaus pasiirstymo iki gana ekstremalaus plaukimo baidarėmis – Vokė permaininga upė.

Lengvesnė atkarpa (susitikimas Lentvario g 33 ( IKI prekybos centro bazė ) )
Maršrutas: Vaidotai - Mūrinė Vokė 2-3val

Maršrutas: Vaidotai - Mūrinė Vokė (10 km.)  2-3val (susitikimas Lentvario g 33 ( IKI prekybos centro bazė ) 
Plaukimo pradžia Vaidotų malūnas laukia slenkstukas. Nors upė teka pro pramoninius rajonus, visiškai nesijaučia pramonės visur žalią ir yra begalės vietų sustoti ir papiknikauti stovyklavietėse (gamta - mieste ) Plaukimo pabaiga ties mūrines Vokės užtvanka.

Maršrutas: Pagiriai - Mūrinė Vokė (14km) 3-4val (susitikimas Lentvario g 33 ( IKI prekybos centro bazė ) 

Plaukimo pradžia Vaidotų malūnas laukia slenkstukas. Nors upė teka pro pramoninius rajonus, visiškai nesijaučia pramonės visur žalią ir yra begalės vietų sustoti ir papiknikauti stovyklavietėse (gamta - mieste ) Plaukimo pabaiga ties mūrines Vokės užtvanka.

Sunkesne atkarpa 
Maršrutas: Mūrinė Vokė -Grigiškės (8km) 2 val.  Susitikimas: Lentvario g 2a (Grigiškės)

Plaukimo pradžia nuo užtvaros, šalia buvusio popieriaus fabriko.  Plaukiant laukia rimtesnis tramplinas, kur tikrai sušlapsite. Maršrute pilną seklumų, privirtusių medžių ir labirintų (nendrėmis apaugusių vietų) ir  daug įvairių įdomių praplaukimų. Bet nesujaudinkite visi keliai veda į finišą

Maršrutas: Senasis Gardinas - Grigiškės (14km) 3-4val Susitikimas: Lentvario g 2a (Grigiškės)
Plaukimo pradžia prie seno Kazbėjų tilto  (didžiulis geležinkelio tiltas). Maršrute sutiksite užtvanką, per kurią reikės pasinešti baidarę. Plaukiant laukia rimtesnis tramplinas, kur tikrai sušlapsite. Maršrute pilną seklumų, privirtusių medžių ir labirintų (nendrėmis apaugusių vietų) ir  daug įvairių įdomių praplaukimų. Bet nesujaudinkite visi keliai veda į finišą

Maršrutas: Vaidotai -Grigiškės (18km) 4-5val. Susitikimas: Lentvario g 2a (Grigiškės)

Plaukimo pradžia prie Vaidotų malūnų. Plaukimo metu sutiksite: slenkstuką, didžiuliį geležinkelio tiltą ir reikės baidarės persinešti per užtvanką.  Toliau plaukiant laukia rimtesnis tramplinas, kur tikrai sušlapsite. Maršrute pilną seklumų, privirtusių medžių ir labirintų (nendrėmis apaugusių vietų) ir daug įvairių įdomių praplaukimų. Bet nesujaudinkite visi keliai veda į finišą. Plaukimo atkarpoje  daug vietų, kur galėsite sustoti ir papiknikauti su vaikų žaidimo aikstelėmis.

Maršrutas: Pagiriai -Grigiškės (22km),  6 val. Susitikimas: Lentvario g 2a (Grigiškės)

Kontaktai

Vilniaus baidarės

Vilnius Konstitucijos pr. 26, Vilnius 08106 (54.69522800,25.27056300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: