plaukimas-baidaremis-arba-plaustu-graziausiomis-dzukijos-upemis-cover
Įspūdingi vaizdai 18% akcija

Plaukimas baidarėmis arba plaustu gražiausiomis dzūkijos upėmis!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Plaukimas baidare arba plaustu 

Sutartu laiku Jus paimame nuo Jūsų pasirinktos vietos ir pristatome prie upės. Po plaukimo pristatome į Jūsų pasirinktą vietą. Rekomenduojame pasirūpinti patogiais drabužiais, maisto ir vandens atsargomis. Rezervuojant plaukimo laikus, patarsime ir parekomenduosime apgyvendinimo galimybes. Plaukimo maršrutai gali būti nuo 1 dienos (be nakvynės) iki 7 dienų (su nakvyne palapinėje ar pasirinktose apgyvendinimo vietose). Maršrutai aprašyti po nuotraukomis.

Inventoriaus pasirinkimas:

Plaukiant BAIDARE - minimalus baidarių kiekis yra 4. Baidarėje telpa 2 suaugę ir vienas vaikas (rekomenduojama į baidarę imti vaiką tik ikimokyklinio amžiaus). Nuomojantis daugiau nei 7 baidares - organizatorių dovana - kuponas plaukimui IRKLENTE!

Plaukiant PLAUSTU - plauste telpa iki 12 asmenų (komfortiškas plaukimas - 10 asmenų). Esant žmonių grupei iki 25 asmenų - galima užsakyti du plaustus. Nuomojantis plaustą - organizatorių dovana - kuponas plaukimui IRKLENTE!

 • Pasirinktinai baidarė arba plaustas
 • Gelbėjimosi liemenė
 • Irklai
 • Hermetinis maišas
 • Minimalus baidarių kiekis - 4
 • Nuomojantis 1 plaustą arba 8 ir daugiau baidarių - organizatorių dovana - kuponas plaukimui IRKLENTE!
 • Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Išankstinė rezervacija nebūtina, tačiau jeigu norite užsisakyti patogiausią laiką ir būti tikri, kad bus neišnomuotų baidarių, rekomenduojame rezervuoti kuo anksčiau
 • Rezervaciją atšaukti galima ne anksčiau kaip 14 dienų iki rezervuotos datos
 • Kuponas galioja 6 mėnesiai nuo įsigyjimo dienos
 • Kupono galiojimo pratęsimas - nėra galimas
 • Paslauga pasinaudoti galima nuo 7 iki 20 valandos, panaudojimo dienos priklausomai nuo pasirinkimo
 • Paslauga teikiama nuo balandžio 1 iki spalio 1 dienos (jei oro sąlygos leidžia - ilgiau)
 • Transportas - paimama nuo sutartos vietos ir parvežama į sutartą vietą. Transportuojant keleivius 1 km / 1 asmeniui kainuos - 0,20 EUR. Transportavimo kaina pradedama skaičiuoti nuo tada kai įlipama į automobilį. Savo transportą galite saugiai palikti ir pas mus
 • Vienai baidarei įskaičiuotos 2 gelbėjimosi liemenės (jei bus trečias asmuo - vaikas, papildomai už liemenę sumokama 1 EUR)
 • Vienam plaustui įskaičiuota 10 gelbėjimosi liemenių (jei bus daugiau nei 10 asmenų - papildomai už liemenę sumokama 1 EUR/asm.)
 • Gyvūną pasiimti galima, už gyvūną atsako šeimininkas
 • Apranga - laisvalaikio, patartina turėti lietpaltį

Vasaros baidarės

Pažink dzūkijos gamtos grožį plaukdamas nuosatbiausiomis jos upėmis! Tai ne tik mūsų darbas, bet ir hobis, tad užtikrinsime, kad ši mažytė šventė gamtoje būtų nepamirštama ir jai nieko netrūktų! 

Papildoma informacija

Pateikiame Jums kelis puikius maršrutus kurie puikiai tiks klientams su įvairiais lūkesčiais

Trasos ilgis – 29km, trukmė 1 – 2d., sezonas – V-IX mėn. Visinčia – didžiausias Šalčios intakas prasideda Mikantonių apylinkėse, už 7km į rytus nuo Šalčininkų. Teka Rūdininkų giria: aukštupyje į šiaurės vakarus, toliau į pietvakarius. Geriausia pradėti kelionę nuo Gudelių (28km). Kaimą iš visų pusių supa Rudininkų giria. Visinčia įteka į Šalčią 25.8km nuo šios žiočių.

Trasos ilgis – 63km, trukmė 2 – 3d., sezonas – IV-IX mėn. Šalčia – didžiausias Merkio intakas, prasidedantis už 4km į šiaurę nuo Šalčininkų. Iš pradžių 9km teka Lietuvos teritorija į pietus, paskui, pasukusi į vakarus, 11km – Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos respublikos siena, toliau vėl teka per Lietuvą, Rūdininkų girios pietiniu pakraščiu. Išilginis upės profilis įgaubtos formos. Tokio profilio yra senos upės, ištekančios iš aukštumų, aukštupyje turinčios didelį nuolydį, kuris žemupio link mažėja. Palyginti su kitomis Lietuvos upėmis, Šalčia yra gana srauni, negilaus slėnio, neaukštų krantų. Labai vingiuota (turinti visus keturis vingiuotumo laipsnius); vanduo šaltas, labai švarus. Dėl to joje veisiasi upėtakiai, kiršliai, šlakiai. Mėgėjiška žūklė šioje upėje nedraudžiama. Maršrutas skiriamas trumpų išvykų mėgėjams turistams. Plaukti rekomenduojama pradėti nuo Kaniūkų kaimo (51km). Šalčia įteka į Merkį 87.8km nuo jo žiočių.

Trasos ilgis – 182km, trukmė 4 – 7d., sezonas – V-IX mėn. Merkys – devintoji pagal ilgį Lietuvos upė. Vidutinis metinis Merkio debitas – 25m3/s. Upė, ištekėjusi iš Želvių pelkės netoli Lietuvos ir Baltarusijos sienos, maitinama tiesiogiai ir per intakus gausybės upeliukų ir šaltinių, savo vandenis plukdo per smėlingą Dainavos kraštą. Vanduo dėl šaltinių vasarą šaltesnis negu kitų Lietuvos upių, vandens lygis – pastovesnis. Merkys nėra sudėtinga upė, įveikiama daugeliui turistų. Pasitaikančios kliūtis – įvirtę medžiai ir po vandenių slypintys akmenys. Dzūkai yra svetingi ir malonūs žmonės, aplink esančiuose miškuose gausu uogų ir grybų. Ties Žagarine, atidavęs savo vandenį Papio ežerui, siauras, seklus, apaugęs žolėmis, užvirtęs medžiais, Merkys daro staigius vingius, po to teka kanalizuotu grioviu. Geriausia žygį Merkiu pradėti nuo Dargužių, kai upė teka nevaržoma, vingiuodama, pasitaiko įvirtusių medžių. Šiek tiek už Valkininkų Merkys (88km likus iki žiočių) priima vieną didžiausią savo intakų – Šalčią ir gerokai pagilėja bei praplatėja.

Kontaktai

Vasaros baidarės

Varėna Merkio g. 6, Bartelių k. (54.31215150,24.67214650)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: