pasirinktinai-13-skirtingu-sokolado-ir-kitu-saldesiu-degustaciju-ar-fondiu-kauno-centre-cover
desertas

Pasirinktinai 13 skirtingų šokolado ir kitų saldėsių degustacijų ar fondiu Kauno centre

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Mėgaukitės saldžiomis akimirkomis! Kavinė-šokoladinė ,,Saldita" kviečia į valandos trukmės saldžias degustacijas ir fondiu. Pasirinkite artimiausią širdžiai degustraciją, fondiu ar kitą paslaugą:

 1. Belgiškų vaflių degustacija
 2. Čiurų degustacija
 3. Edukacinė - šokoladinė degustacija-ekskursija
 4. Viduržemio regiono desertų degustacija
 5. Ruby šokolado fondiu
 6. Šokoladinė Pinata
 7. Šokolado fondiu
 8. Šokolado fondiu šeimai
 9. Šokolado fontanas
 10. Šokolado mini fontanėlis su kavos kokteiliais
 11. Sūrio fondiu
 12. Gėrimų fontanas
 13. Tirpstančio rutulio desertas

Kiekvienos degustracijos, fondiu ir kitų paslaugų platesnį aprašymą rasite žemiau, po nuotraukomis.

Skaityti plačiau apie kiekvieną degustaciją

 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslaugos trukmė ~1 valanda
 • Pasirinkta paslauga (išskyrus ,,Edukacinė - šokoladinė degustacija-ekskursija") atliekama kliento pasirinktu laiku, šokoladinės darbo valandomis per kupono galiojimo laikotarpį
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu
 • Edukacinė - šokoladinė degustacija-ekskursija vykdoma vieną kartą per mėnesį, penktadienį - 18 valandą
 • Darbo laikas: I-VI  nuo 11-19 val.
 • Paslauga teikiama asmenims nuo 6 metų
 • Paslaugos neteikiamos valstybinių švenčių dienomis
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo rezervuotos datos
 • Atvykimas su gyvūnais galimas, išskyrus kai pasirenkama paslauga šokolado ekskursija-degustaciją

Saldita

Kavinė “ŠOKOLADINĖ” yra įsikūrusi Kauno senamiestyje. Ji yra unikali savo vieta ir prekių asortimentu, nes čia prekiaujama įvairių rūšių ir skonių rankų darbo saldainiais , tuščiavidurėmis ir pilnavidurėmis figūrėlėmis, įspūdingomis šokolado kompozicijomis, kurios gaminamos čia pat – už sienos esančioje šokolado gamybos manufaktūroje. Apsilankę pas mus, galite paskanauti tikro karšto šokolado su Jūsų norimais pagardais- lazdyno riešutais, imbieru, čili pipirais, romu, zefyriukais arba plakta grietinėle. Tikri šokolado gurmanai galės skanauti šokolado fondiu su šviežiais vaisiais, o didesnei žmonių kompanijai siūlome šokolado fontaną – fondiu. 

Geresnės dovanėlės ar įspūdžių daugiau ieškoti neverta, visos jos ya čia!

Papildoma informacija

Kiek žinoma, vafliai pradėti kepti XIII amžiuje. Istorija pasakoja, kad kadaise kalvis, įkvėptas medaus korio formos, nukalė tokios pačios formos keptuvę. Netrukus tokiose keptuvėse iškepti stori ir gražūs vafliai užkariavo kepyklėles ir parduotuvėles. 

Belgiški vafliai – viena garsiausių ir populiariausių kepamų vaflių rūšių pasaulyje. 

„Šokoladinės“ meistrai siūlo padegustuoti belgiškų vaflių ,kurie bus pateikti su skirtingais pagardais: ledais ir karštu šokoladu,sūdyta karamele ir burnoje tirpstančiais zefyriukais,plakta grietinėle ir vaisiais. Visą pasiūlymą papildys jauki „Šokoladinės“ atmosfera ir draugas šalia.

Čiūros tai tradicinis Ispanijos keptos spurgų tešlos desertas, įprastai patiekiamas apibarstytas cinamonu ir cukraus pudra – ispanai dažnai jį valgo pusryčiams.

Yra dvi pagrindinės istorijos, iš kur atsirado šis nuostabus užkandis. Pirmoji, kad portugalai atvežė čiūros iš Kinijos į Europą, greitai iš Portugalijos persikėlė per sieną į Ispaniją, kur buvo šiek tiek modifikuoti – tapo žvaigždutės formos.

Antroji – čiūros buvo gaminami piemenų kalnuose, kur jie praleisdavo didžiąją dalį savo laiko.

Paprastas gaminti ir sotus užkandis, kurį galima gardinti gausybe priedų.

Nuo šiol ir Šokoladinėje! Čiuros pateikiamos su Belgišku judu šokoladu ir šviežiais vaisiais.

Šokoladinės ekskursijos-degustacijos metu išgirsite unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvausite akloje degustacijoje kurioje spėliosite kokios šokolado ir ne tik jo rūšys pateiktos,pasivaikščiosite po unikalią šokolado gamybos manufaktūrą Kauno senamiestyje, kuri yra vienintelė tokia mieste, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, tuščiavidurės figūros, ir žinoma patys galėsite pasigaminti pačių šviežiausių triufelių ir asorti saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją spalvotu šokoladu. Kol jūsų saldainiai šals visus dalyvius pavaišinsime karštu šokoladu . O galiausiai galėsite visus savo šokolado kūrinius išragauti ar parsivežti namo, kaip salžiausius prisiminimus .

Naujas desertas sukurtas naudojant turkišką Kadayif su geriausiu belgišku šokoladu, šviežiomis braškėmis, plakta grietinėle ir skystu karštu šokoladu viename. 

Desertų skonį padės atskleisti istorinė turkiška kava. Kviečiame jus pajusti rytų skonius.

Pirmasis pasaulyje „Ruby” šokoladas atkeliavo į Lietuvą. Tai ketvirtoji šokolado rūšis, šalia tamsaus, pieniško ir balto šokolado. 

Mes siūlome geriausią Belgijos šokolado RUBY CALLEBAUT (47,3%) – fondiu. Tai nepakartojamo sodraus skonio šokoladas.

Pagamintas nuo pupelės iki šokolado vienoje iš seniausių gamyklų.Čia puoselėtos senosios tradicijos ir tikėjimas tuo ką daro gaminant geriausią šokoladą įkvėpė ir ateities kartas.  Tad kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis ,kurios siekia XVIII a. Šveicariją. Jums bus pateiktas įvairių šviežių vaisių asorti, kuriuos specialiomis šakutėmis mirkysite RUBY šokolade ir mėgausitės dar nepatirtais skoniais. Šokolado fondiu -tai gurmaniška šventė, kurią papildys šokoladinė kavinės aplinka ir mielo žmogaus draugija.

Kinai buvo pirmieji ,kurie darė kažką panašaus į pinjatos daužymą švęsdami Naujuosius metus .Manoma, jog XIII amžiuje šį paprotį iš Kinijos į Italiją parvežė keliautojas Markas Polas. Čia ir duotas pavadinimas: itališkas žodis pignatta reiškia „trapus puodas“. Į pinjatą dėdavo visokių niekučių, papuošalų ar saldumynų. Vėliau paprotys paplito Ispanijoje. Ir XVI amžiaus pradžioje ispanų misionieriai nugabeno pinjatą į Meksiką. Tačiau meksikiečiai jau turėjo panašią tradiciją. Actekai metų pabaigoje švęsdami jų saulės ir karo dievo, gimtadienį šventykloje ant stulpo padėdavo puodynę. Ji būdavo išpuošta spalvingomis plunksnomis, o į vidų prikrauta smulkių brangenybių. Vėliau ją sudaužydavo pagaliu. Išbyrėjusios brangenybės būdavo auka dievo atvaizdui. Majai irgi žaisdavo panašų žaidimą: užrištomis akimis mušdavo pakabintą ant virvės molinį puodą.

Vėliau pinjatos daužymas įtrauktas į prieškalėdines apeigas ir švenčiant gimtadienius .Ši tradicija liko iki mūsų dienų ir yra be galo populiari visame pasaulyje.

„Šokoladinės“ meistrai siūlo išbandyti mūsų sukurtą šokoladinę pinatą, kuri išlieta iš aukščiausios rūšies juodo šokolado ir pripildyta įvairiausiais skanumynais,šviežiais vaisiais ir pagardais ,kuriuos galėsite ragauti merkdami į skysto šokolado,karamelės ir braškių padažus. Tačiau pirma reiks įveikti šokoladinę pinatą ir ją sudaužyti specialiu įrankiu. Nauja,neįprasta,smalsu!

Kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis, kurios siekia XVIII a. Šveicariją. Jums bus pateiktas įvairių šviežių vaisių asorti, kuriuos specialiomis šakutėmis mirkysite juodame šokolade ir mėgausitės dar nepatirtais skoniais. Šokolado fondiu -tai gurmaniška šventė, kurią papildys šokoladinė kavinės aplinka ir mielo žmogaus draugija..

Kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis,kurios siekia XVIII a. Šveicariją. Šia tirpstančia pagunda kviečiame pasidalinti su šeima ir pasimėgauti visiems neįprastais skoniais ir atrasti šokolado įvairovę. Jauki kavinė, rami muzika ir karštas šokolado fondiu su vaisiais - tai mažytė šventė, panardinanti į užburiančią šokolado magiją....

Šokolado fondiu  fontanas, kuriame telpa 1 kg juodo šokolado ir šviežių vaisių, priklausomai nuo sezono asorti. Fontanas yra įspūdingas nes žmonės smeigia vaisius specialiomis šakutėmis ir merkia tiesiai į šokolado fontaną ir juos šokoladuoja.

KVIEČIAME pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis ir nuostabiais kavos kokteiliai. Tai tobulas derinys šaltais rudens ir žiemos vakarais bei įžiebiantis geras emocijas pavasarį ir vasarą.

Jūsų lauks juodo šokolado fondiu su šviežių vaisių asorti bei itališkos kavos kokteiliai su jūsų pasirinktu skoniu.

Iš Šveicarijos kilęs fondiu prie stalo suburia draugus ir ypač tinka vėsų vakarą,kai už lango šalta, o viduje garuoja karštas maistas,rankoje taurė vyno, o šalia artimas draugas.Sakoma, kad fondiu valgymas yra gražus draugiškas gestas ir vienišiai jo nevalgo.Kad pajustumėte fondiu skonį reikia bent dviejų žmonių kompanijos. Jūsų lauks nuostabaus sūrio fondiu ir vyno taurė.

Kviečiame pasimėgauti gėrimų fontanu, prie kurio pateiksime karštą juodą šokoladą su šviežiais vaisiais. Į šią pagunda kviečiame pakviesti draugus-  gal tai bus nepriekaištinga saldi vakarienė arba puiki idėja originaliam vakarėliui.

Kviečiame psimėgauti nuostabiu Tirpstančio šokoladadinio rutulio desertu, kuris nustebins net patį įnoringiausią smaližių. Mes paruošėme jums šokoladinius rutulius kuriuose slepiasi saldi staigmena ,o staigmena atsivers tik užpylus karštą garuojantį padažą, kuris ištirpins šokoladinį rutulį ir leis jums skanauti nuotabaus skonio desertą.

Desertą dviems žmonėms sudaro: du juodo šokolado rutuliai po 150 gr, ledai su šviežiais vaisiais ,desertinis padažas.

Kontaktai

Saldita

Kaunas M. Daukšos g. 48, Kaunas (54.89962850,23.89217820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: