pabegimo-kambariai-vaikams-suaugusiems-kaune-hario-poterio-alisos-stebuklu-salyje-mafijos-apleisto-namo-aklo-apiplesimo-cover
Intriga

Pabėgimo kambariai vaikams ir suaugusiems Kaune: Hario Poterio, Alisos stebuklų šalyje, Mafijos, Apleisto namo, Aklo apiplėšimo

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Paslaptingos užuominos, painūs galvosūkiai ir išradingos užduotys pasitiks dalyvius, atvykusius į pabėgimo kambarius Kaune. Jums teks įminti tiesą, atrakinti daugybę elektroninių užraktų ir ištrūkti iš kambario per 60 min.

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį).

Su šiuo kuponu galėsite pasirinkti pabėgimo kambarį pagal tematiką, sudėtingumo lygį ir užraktų tipą (mechaniniai ar elektroniniai).

Galite rinktis šiuos pabėgimo kambarius Kaune:

Hario Poterio (nuo 7 metų vaikams ir suaugusiems), Kaunas Kęstučio g. 17, Kaunas
Alisos stebuklų šalyje (nuo 7 metų vaikams ir suaugusiems), Kaunas Kęstučio g. 17, Kaunas
Mafijos (nuo 10 metų vaikams, ir suaugusiems), Kaunas Gedimino g. 30, Kaunas
Apleisto namo (vaikams nuo 10-14 metų), Griunvaldo g. 8, Kaunas
Aklo apiplėšimo (nuo 10 metų vaikams, ir suaugusiems), Griunvaldo g. 8, Kaunas

Išmėginkite save galvosūkių labirintuose!

Pabėgimo kambarių aprašymus rasite čia

  • Paslaugos trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
  • Paslauga gali pasinaudoti 2-5 asmenys
  • Kuponą galite panaudoti pasirinktam pabėgimo kambariui
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus nemažiau kaip 1 parai iki rezervacijos pradžios, kitu atveju kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga galima pasinaudoti visomis savaitės dienomis, išskyrus pirmadieniais
  • Atvykimas su augintiniu negalimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos

,,Break Free" pabėgimo kambariai

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams Vilniuje ir Kaune. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius: regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį.

Papildoma informacija

Pabėgimo kambarys skirtas vaikams nuo 7 metų ir suaugusiems

Tu patekai į Hario Poterio kambarį, paspęstą lordui Voldemortui sučiupti ir įkalinti. Anksčiau šis kambarys buvo Hario ir jo draugų slaptavietė, tačiau Voldemortui sužinojus, kur jie slepiasi, Haris paspendė jam spąstus ir pats išvyko ruoštis kovai. Voldemortas atvyksta čia už valandos, kambaryje Haris paliko tik vieną būdą ištrūkimui, kurį tu ir tavo komanda turite išsiaiškinti.

Pabėgimo kambarys skirtas vaikams nuo 7 metų ir suaugusiems

Greičiausiai žinote Alisos stebuklų šalyje istoriją, tačiau iki šiol visada buvote įsitikinę, kad tai tik pasaka. Bet štai sužinote, kad yra viena vieta, kurioje ši pasaka yra visai ne pasaka, o tikrovė! Čia Jūs kaip ir Alisa pateksite į stebuklų šalį, kur Jūsų lauks daug nuotykių, iššūkių ir išbandymų, kuriuos reikės įveikti. Tačiau patekus į stebuklų šalį, joje galima būti vos vieną valandą, jei pavėluosite – amžinai liksite ten ir nebegalėsite grįžti į šią tikrovę.

Pabėgimo kambarys skirtas vaikams nuo 10 metų ir suaugusiems

Plyšys. Blanki šviesa. Stalas, krėslas ir rūkstančio cigaro kvapas. Tai mafijos boso kabinetas. Kodėl jūs čia ir kaip čia atsidūrėte? Klausimams laiko nėra, reikia bėgti. Durys užrakintos, o kur raktai?! Monotoniški žingsniai artėja…

Pabėgimo kambarys skirtas vaikams nuo 10 iki 14 metų

Klaidžiodami vakare nuošaliau aptinkate apleistą namą. Sumąstote užeiti į vidų ir jį patyrinėti. Jums bevaikštant viduje staiga užsitrenkia durys ir jūs nebegalite jų atidaryti. Matote viename iš kambarių blankią šviesą, todėl pasukate ten ieškoti pagalbos, tačiau atėję randate daug spynų, keistų užuominų bei laikrodį, kuris skaičiuoja valandą atgal. Panašu, kad norint pabėgti jums reikės viską išspręsti. Laiko turite nedaug!

Pabėgimo kambarys skirtas vaikams nuo 10 metų ir suaugusiems

Vienas unikaliausių pabėgimo kambarių Lietuvoje – žaidimas be siaubo elementų, tačiau visiškoje tamsoje. 
Jūs esate patyrę bankų plėšikai. Gavote naują užduotį – apiplėšti labiausiai saugomą banką. Po ilgos analizės aptikote spragą apsaugos sistemoje. Tačiau tai reiškia, kad plėšti banką teks visiškoje tamsoje. Tam Jums buvo paruošta speciali treniruočių aikštelė/kliūčių ruožas, kur visas užduotis ir iššūkius turėsite įveikti visiškoje tamsoje. Lengva nebus, tačiau įveikus galiausiai būsite pasiruošę atlikti didįjį banko apiplėšimą.

Kontaktai

,,Break Free" pabėgimo kambariai

Kaunas Kęstučio g. 17, Kaunas (54.89517800,23.92300350)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: