Sumaniems

Pabėgimo kambariai sumaniems - sugebėsi?!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Misija ne(į)manoma?! Ar Jūsų komanda turi tai, ko reikia norint pabėgti iš užrakinto paslaptingo kambario? Turite 60 minučių, kad ištrūkti iš kalėjimu tapusio pabėgimo kambario. Norėdami išspręsti galvosūkių grandines, įveikti mįslingas užduotis bei rasti įkalčius turėsite pasitelkti savo protą, nuojautą ir komandinio darbo įgūdžius. Efektyvi komunikacija, aštrus protas ir laiko valdymas yra raktas, kad Jūsų komanda pabėgs. Atvykite pas mus su savo šeimos nariais, draugais ar kolegomis ir mėgaukitės nauja, gyva ir novatoriška patirtimi - pabėgimo kambariai - puikus laiko praleidimas!

Galite rinktis iš trijų intriguojančių pabėgimo kambarių: ,,Miško trobelė'', ,,Faraono kapas'' arba ,,Išprotėjusio astronomo kambarys''

Platesnis aprašymas apie kiekvieną kambarį žemiau, po nuotraukomis.

  • Pasirinktas žaidimas
  • Žaidimo trukmė 60 min.
  • Paslauga pasinaudoti gali 2-5 asmenys
  • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 14 metų
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
  • Darbo laikas I-V 12:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galite atšaukti likus ne mažiau kaip parai iki rezervuoto laiko
  • Gyvūnai neleidžiami

SMART pabėgimo kambariai

Kodėl verta apsilankyti mūsų pabėgimo kambariuose?
-Graži, unikali aplinka;
-Esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre;
-Užduotys yra ne tik loginės, bet ir su technologijų prieskoniu;
-Norite laikinai pabūti fantastinės aplinkos herojumi!

Papildoma informacija

Šiemet su savo draugais nusprendėte eiti į žygį, kuris veda per vaizdingą miško maršrutą. Pradėję kelionę, net negalėjote įsivaizduoti, kad giliai miške rasite apleistą miško trobelę. Vietiniai šneka, kad ten gyveno šeima, kuri paslaptingai dingo. Esate pasirengę išsiaiškinti, kas nutiko šeimai ir patirti jaudinantį gyvenimo nuotykį. Įėjus į namelį suprantate, kad namelis pilnas šeimos daiktų ir slepia mįslingą istoriją. Jūsų nuotykis tampa detektyvu bei į nugarą alsuojančiu pavojumi, kurį privalote išsiaiškinti per 60 minučių, arba pradingsite kartu su šeimos paslaptimi.

Legenda byloja, kad daugiau nei prieš 5000 metų miręs Faraonas buvo palaidotas slaptame kape. Norėdamas įsitikinti, kad niekas netrukdys jo amžino poilsio prakeikė kapavietę. Kas nepaisys Faraono noro ir sutrikdys ramybę mirs ir jų sielos liks įkalintos kape amžinai. Jūs turite 60 minučių rasti išėjimo raktą ir pabėgti, kitaip būsite priversti likti su Faraonu amžinai. Ar sugebėsite rasti išėjimą?

Įėjus į kambarį supranti, kad ore tvyro paslaptis, kurią reikia įminti. Astronomas visą savo gyvenimą skyrė reiškinių, esančių už žemės atmosferos stebėjimui ir aiškinimuisi. Jis atrado, ko visiškai nesitikėjo ir tai jį pastūmėjo link pamišimo. Kambarys pilnas išradingų ir įdomių užduočių, kurios Jus įtrauks ir privers pasijusti tyrimo dalimi. Priimk iššūkį ir įmink, kokias paslaptis slepia Astronomas.

Kontaktai

SMART pabėgimo kambariai

Vilnius Gedimino pr. 26, Vilnius (54.68752090,25.27614990)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: