Sumaniems

Pabėgimo kambariai sumaniems - sugebėsi?!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Misija ne(į)manoma?! Ar Jūsų komanda turi tai, ko reikia norint pabėgti iš užrakinto paslaptingo kambario? Turite 60 minučių, kad ištrūkti iš kalėjimu tapusio pabėgimo kambario. Norėdami išspręsti galvosūkių grandines, įveikti mįslingas užduotis bei rasti įkalčius turėsite pasitelkti savo protą, nuojautą ir komandinio darbo įgūdžius. Efektyvi komunikacija, aštrus protas ir laiko valdymas yra raktas, kad Jūsų komanda pabėgs. Atvykite pas mus su savo šeimos nariais, draugais ar kolegomis ir mėgaukitės nauja, gyva ir novatoriška patirtimi - pabėgimo kambariai - puikus laiko praleidimas!

Galite rinktis iš trijų intriguojančių pabėgimo kambarių: ,,Miško trobelė'', ,,Žmogaus drugio pranašystės kambarys.'' arba ,,Išprotėjusio astronomo kambarys''

Platesnis aprašymas apie kiekvieną kambarį žemiau, po nuotraukomis.

  • Pasirinktas žaidimas
  • Žaidimo trukmė 60 min.
  • Paslauga pasinaudoti gali 2-5 asmenys
  • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 14 metų
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
  • Darbo laikas I-V 12:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galite atšaukti likus ne mažiau kaip parai iki rezervuoto laiko
  • Gyvūnai neleidžiami

SMART pabėgimo kambariai

Kodėl verta apsilankyti mūsų pabėgimo kambariuose?
-Graži, unikali aplinka;
-Esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre;
-Užduotys yra ne tik loginės, bet ir su technologijų prieskoniu;
-Norite laikinai pabūti fantastinės aplinkos herojumi!

Papildoma informacija

Šiemet su savo draugais nusprendėte eiti į žygį, kuris veda per vaizdingą miško maršrutą. Pradėję kelionę, net negalėjote įsivaizduoti, kad giliai miške rasite apleistą miško trobelę. Vietiniai šneka, kad ten gyveno šeima, kuri paslaptingai dingo. Esate pasirengę išsiaiškinti, kas nutiko šeimai ir patirti jaudinantį gyvenimo nuotykį. Įėjus į namelį suprantate, kad namelis pilnas šeimos daiktų ir slepia mįslingą istoriją. Jūsų nuotykis tampa detektyvu bei į nugarą alsuojančiu pavojumi, kurį privalote išsiaiškinti per 60 minučių, arba pradingsite kartu su šeimos paslaptimi.

Žmogus drugys, tai antgamtinė būtybė, pastebėta 7-ame dešimtmetyje netoli Point Pleasant miesto, Vakarų Virdžinijoje. Mačiusieji jį apibūdina kaip 2 metrų ūgio, su didelėmis raudonomis akimis, masyviais drugio tipo sparnais, savo sudėjimu panašų į žmogų. Miestelyje paplito teorija, kad jis pasirodo tik prieš įvykstant didelėms nelaimėms, norėdamas perspėti. Kaip tai įvyko ir 1967 m. gruodžio 15 d., nugriuvus sidabriniui tiltui, kuris jungė abu Ohajaus upės krantus. Katastrofos metu žuvo 64 žmonės. Šios būtybės fenomenas pakeitė viso miestelio gyvenimą. Ne vienas smalsuolis rizikuodamas savo gyvybe bandė ieškoti ir įminti Žmogaus drugio egzistavimą, tačiau viskas pasibaigdavo jų dingimu. Taip nutiko ir vyrui, į kurio kambarį patekote - jis, norėdamas išgelbėti kuo daugiau žmonių, stengėsi žūtbūt išsiaiškinti artėjančios katastrofos datą, tačiau savo tikslo taip ir nepasiekė, nes mįslingai dingo. Ar tau ir tavo draugams pavyks užbaigti šio vyro pradėtą tyrimą, išsiaiškinti būsimos nelaimės datą ir išgelbėti savo komandą?

Įėjus į kambarį supranti, kad ore tvyro paslaptis, kurią reikia įminti. Astronomas visą savo gyvenimą skyrė reiškinių, esančių už žemės atmosferos stebėjimui ir aiškinimuisi. Jis atrado, ko visiškai nesitikėjo ir tai jį pastūmėjo link pamišimo. Kambarys pilnas išradingų ir įdomių užduočių, kurios Jus įtrauks ir privers pasijusti tyrimo dalimi. Priimk iššūkį ir įmink, kokias paslaptis slepia Astronomas.

Kontaktai

SMART pabėgimo kambariai

Vilnius Gedimino pr. 26, Vilnius (54.68752090,25.27614990)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: