pabegimo-kambariai-kaune-ka-pasirinksite-mistine-sventykla-moksline-slaptaja-laboratorija-ar-paslaptingaji-retro-viesbuti-cover
Intriga

Pabėgimo kambariai Kaune. Ką pasirinksite: mistinę šventyklą, mokslinę slaptąją laboratoriją ar paslaptingąjį Retro Viešbutį

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

,,Way out" pabėgimo kambariai - tai puikiai praleistas laikas su šeima, draugais ar kolegomis. Nuotykių ieškotojams, žmonėms kurie mėgsta įvairius galvosūkius ar tiesiog tiems, kurie mėgsta linksmai praleisti laiką su savo komanda - pabėgimo kambariai leis atskleisti visas savo savybes ir sutelkus komandą pasiekti iškelto tikslo.

Įsigiję šį kuponą, galėsite rinktis iš 3 skirtingų pabėgimo kambarių: Senovės šventyklą, Slaptą laboratoriją arba Retro viešbutį

Pasiūlymas skirtas 2-4, 5 arba 6 asmenų komandai, kurie per 60 min. turi išspręsti galvosūkius.

Pabėgimo kambarių aprašymus rasite čia

  • Pasirinkto žaidimo trukmė 60 min.
  • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 10 metų
  • Paslauga pasinaudoti gali 2-4, 5 arba 6 asmenys
  • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
  • Rezervaciją galite atšaukti likus ne mažiau kaip parai iki rezervuoto laiko
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
  • Darbo laikas I-V 12:00-21:00, VI-VII 10:00-20:30
  • Atvykimas su augintiniu negalimas

,,Way out" pabėgimo kambariai

Way Out - naujai įsikūrę pabėgimo kambariai Kaune, kurie yra skirti tikriems nuotykių ieškotojiems, galvosūkių mėgėjams.

Papildoma informacija

Jūs tapsite kelionių laiku agentais ir nusikelsite į 1920 m. „Retro” viešbutį. Iki šių dienų nėra žinoma, kas vyko šiame paslaptingame viešbutyje, tad mes išsiuntėme vieną iš savo geriausių agentų tai ištirti. Tačiau po kelių dienų, ryšys su juo nutrūko. Todėl dabar mes siunčiame Jus išsiaiškinti, kas jam nutiko ir galbūt Jūs sugebėsite įminti „Retro” viešbučio paslaptį!

Didelio sudėtingumo kambarys

Jūs esate lobių ieškotojų komanda, siekianti įsiveržti į senovės šventyklą tam, kad pavogtumėte joje esantį lobį, kurio iki šiol niekam nepavyko rasti.

Giliai džiunglėse esanti Šventykla buvo įkurta Hindų genties, tačiau pamiršta ir apleista maždaug šimtmetį. Jūs būsite nuvesti iki pat senovės šventyklos įėjimo, kur ir prasidės Jūsų kelionė pagrindinio tikslo link. Čia istorija ir legendos atgyja, o Jūs galite pasikliauti tik savo sugebėjimais. Jūsų tikslas – pasimokyti iš ten jau buvusio keliautojo klaidų ir jų nekartoti. Sklinda gandai, kad šventykla yra pavojinga ir pilna spąstų nepageidaujamiems lankytojams.

Vidutinio sudėtingumo kambarys

Daktarė Franklin yra garsi mokslininkė, savo srities specialistė. Ji tiria žmonių genų mutacijas, tačiau atrastais tyrimų rezultatais nenori su niekuo dalintis. Jos tyrimai gali padėti išgydyti mirtinas ligas, o patekę į blogas rankas – sukelti pavojų visai žmonijai. Jūs nusprendėte užkirsti tam kelią ir patys surasti paslėptus tyrimo rezultatus jos slaptoje laboratorijoje.
Jums pasisekė, nes mokslininkės laboratorijoje šiuo metu nėra. Tačiau tik įžengę į vidų supratote, kad suveikė apsaugos sistema. Jeigu nenorite tapti kitomis eksperimentų aukomis turėsite pasistengti kuo greičiau sugalvoti būdą kaip iš čia ištrūkti.

Aukštesnio sudėtingumo kambarys

Kontaktai

,,Way out" pabėgimo kambariai

Kaunas Chemijos g. 23 (54.90107630,23.99566500)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: