Net 4 pabėgio kambariai Vilniuje: ,,Itališkas apiplėšimas", „Lenktynės su laiku“, ,,Vyno gamintojo paslaptys”, ,,Poltergeistas"

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Šiais laikais turime galimybę pasirinkti iš daug skirtingų pramogų laisvalaikiui praleisti. Tačiau tarp jau įprastų kino teatro seansų ir pasisėdėjimų kavinėse vis labiau populiarėja ir kitokia, itin smagi pramoga – pabėgimas iš kambario. Ir ne, tai nėra paprastas kambarys. Tai vieta, kurioje visi tie fantastikos scenarijai, apie kuriuos kada nors girdėjai, tampa realybe.

Pabėgimo kambariai yra pramoga, kurios metu keleto žmonių komanda patenka į kambarį, kuris turi kokią nors tematiką. Tai gali būti siaubo kambarys, vieta, kurioje pilna mokslinių išradimų ir t. t. Tuomet jūsų laukia užduotis – norėdami pabėgti iš pasirinkto kambario turite įveikti daug loginių galvosūkių, kurie tikrai pareikalaus pastangų. Susikaupkite, įsijauskite į savo naująjį vaidmenį, pasitikėkite savo komanda ir pirmyn ieškoti nuotykių.

Galite rinktis iš 4 pabėgimo kambarių:  Filmų apie apiplėšimus mėgėjams arba tiesiog norintiems įsikūnyti į garsiuosius nusikaltėlius Bonnie ir Clyde tinkamiausias pabėgimo kambarys yra ,,Itališkas apiplėšimas", mokslo ir kompiuterinių žaidimų mėgėjams patiks pabėgimo kambarys - „Lenktynės su laiku“.  Jeigu savo knygų lentynose turite ne vieną gerą detektyvą, jums tikrai patiks pabėgimo kambarys - ,,Vyno gamintojo paslaptys”, o jeigu esate užtikrintas adrenalino medžiotojas ir nebijai šiek tiek mistikos ir siaubo elementų, pabėgimo kambarys - ,,Poltergeistas".

Platesni KIEKVIENO pabėgimo kambario aprašymai

 • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti mažiausiai 2, daugiausiai 4 asmenų grupe
 • Nusipirkę kuponą, jį galėsite panaudoti bet kuriam išvardintam pabėgimo kambariui
 • Žaidimo trukmė 60 min.
 • Paslauga pasinaudoti gali mažiausiai 2, daugiausiai 4 asmenys
 • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
 • Darbo laikas: II-VII 15:00 – 22:00
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galite atšaukti likus ne mažiau kaip parai iki rezervuoto laiko
 • Pabėgimo kambariais ,,Itališkas apiplėšimas",  ,,Lenktynės su laiku gali pasinaudoti asmenys nuo 15 metų, arba nuo 10 metų su suaugusiais
 • Pabėgimo kambariu ,,Vyno gamintojo paslaptys" gali pasinaudoti asmenys nuo 15 metų, arba nuo 12 metų su suaugusiais
 • Pabėgimo kambariu ,,Poltergeistas" gali pasinaudoti asmenys nuo 18 metų
 • Gyvūnai neleidžiami

Pabėgimo ir iššūkių kambariai Escape Insight out

Escape Insight out - pabėgimo ir iššūkių kambariai (dar vadinamas escape kambarys).  Jame žaidėjas turi per 1 valandą pasprukti iš užrakinto kambario, naudodamasis įvairiose vietose išdėliotais arba paslėptais daiktais. Insight Out iššūkių kambariuose Vilniuje patirtos emocijos viršys visus lūkesčius.

Papildoma informacija

Ar kada teko įsivaizduoti save, kaip profesionalų vagį? Išbandykite savo galimybės pabėgimų kambaryje “Itališkas apiplėšimas”. Turėsite įsilaužti į pono Džovani apartamentus, surasti ir pavogti senai dingusį ir labai vertingą Leonardo Da Vinčio dienoraščio puslapį. Patikėkite, tai skamba lengviau, negu yra iš tikrųjų. Užduočiai įveikti turėsite tik valandą, o jeigu žaidimo eigoje kils problemų, viso apiplėšimo metu turėsite pagalbą iš išorės dirbančio šnipo. Be geros nuotaikos, daugiau jokio išankstinio pasiruošimo šiai veiklai nereikia. Tiesiog suburkite komandą, registruokitės ir lauksime Jūsų pas mus!

Žaidimo lygis: Sunkus.  Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 15 metų, arba nuo 10 metų su suaugusiais.

Jeigu sužinotumėte, jog labai greitai mūsų žmonijos laikas žemėje baigsis ir mus ištiks pasaulio pabaiga, kaip reaguotumėte? Pamestumėte galvą ir pultumėte į paniką? O galbūt bandytumėte rasti problemos sprendimą? Jeigu pasirinkote antrą variantą, pabėgimo kambarys „:Lenktynės su laiku“ tobulai tiks Jums! Kažkada praeityje blogai atliktas alcheminis eksperimentas pasmerkė mus pragaiščiai, bet Jūs ir Jūsų komanda turėsite šansą mus išgelbėti. Per valandą laiko, bendradarbiaudami su laiko ministerijos darbuotoju, sprendžiant galvosūkius, bandysite rasti būdą grįžti į praeitį ir atlikti eksperimentą teisingai. 

Žaidimo lygis: sunkesnis nei vidutinis.  Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 15 metų, arba nuo 10 metų su suaugusiais.

Vienas geriausių pasaulyje laikomas prancūzų vyno gamintojas P.Russo atsikraustė į Vilnių ir atidaro išskirtinį vyno rūsį mūsų lankytojams. Šiame rūsyje slypi ne tik ilgaamžiai vynai, bet ir ore tvyro neišsiaiškintos vyno receptūros paslaptis.

Apie patį vyno gamintoją nėra daug žinoma, nes jo gyvenimą, kaip ir vyno receptus, dengia mįslingumo skraistė. Mums pavyko atsekti tik tai, kad vyndarys yra kilęs iš Prancūzijos ir jo giminė ilgus dešimtmečius verčiasi vynininkyste.

Taigi, yra tik vienas klausimas, kuris neduoda ramybės – ar Jums pavyks išsiaiškinti slaptą vyno receptą, kuris yra saugomas kaip brangiausias gyvenimo turtas?

Žaidimo lygis: sunkesnis nei vidutinis.  Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 15 metų, arba nuo 12 metų su suaugusiais.

Jūsų komandos nariai yra aukščiausio lygio paranormalių reiškinių specialistai. Atlikdami įprastą užduotį, atsidursite paslaptinguose namuose, kuriuose pilna nerimą keliančių dvasių. Atrodo, kad juos nuraminti, atsižvelgiant į jūsų patirtį ir technines galimybes, paprasta užduotis. Yra tik vienas „bet“ – namas, kuriame esate, pasirodo tik per pilnatį ir tik vienai valandai. Ar jūsų komanda nuramins dvasias ir paliks namus, kol jie nedingo, kartu su jumis?

Žaidimo lygis: vidutinis.  Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 18 metų

Kontaktai

Pabėgimo ir iššūkių kambariai Escape Insight out

Vilnius Totorių g. 21A (21 namo kieme) (54.68376200,25.28242100)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: