25% akcija

Kūno kriolipolizė - riebalinių ląstelių šalinimas šalčiu be skausmo ir be invazijos Klaipėdoje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Daugelis moterų ir vyrų visame pasaulyje svajoja apie dailesnes kūno linijas bei jų koregavimą be dietų ir sporto. Šiandien siūlome puikią išeitį – kūno kriolipolizės procedūrą studijoje ,,Grožio evoliucija" Klaipėdoje. Kriolipolizę galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau ji atliekama nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos ir nėra jokio reabilitacinio periodo.

Inovatyvi ir neinvazinė kūno riebalinių sankaupų mažinimo procedūra su 4 kriodais. ,,Grožio evoliucija" studijose kriolipolizės procedūra atliekama naujausiu, efektyviausiu ir analogų vakarų Lietuvoje neturinčiu – ,,FusioMed CRYOLIPOSCULPT” aparatu!

Vienos procedūros metu vienu metu veikiančios dvi technologijos – kriolipolisis (riebalų šalinimas) ir pulsuojanti elektrostimuliacija – leidžia ne tik sumažinti bendrą riebalų audinių kiekį po 1 seanso, bet ir pagerinti odos kokybę apdorotame plote. Tam, kad užtikrintume dar efektyvesnį riebalinių ląstelių pasišalinimą iš organizmo, po procedūros koreguotoje kūno vietoje kelias minutes atliekamas masažas rankomis, taip pat rekomenduojama išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens per dieną. Po procedūros nedelsiant galima užsiimti įprastine veikla. 
Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Kriolipolizę labai efektyvu taikyti su LPG masažais kartu, kurie suaktyvina limfą ir pagreitina neaktyvių riebalinių ląstelių ištekėjimą. Efektyviausias ir galiausias rezultatas po paskutinės procedūros matomas praėjus 3 mėnesiams.

Šią procedūrą galima taikyti šioms sritims:
 - pilvas;
 - nugara;
 - žastai;
 - vidinės ir išorinės šlaunų dalys;
 - sėdmenys;
 - talija.
Vienai probleminei zonai reikalingos 1-3 procedūros. Antrąją procedūrą tai pačiai zonai galima kartoti po 4-5 savaičių. Procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims.

Verta išmėginti, kai esi nusivylusi dietomis ir nemėgsti intensyvaus sporto!

  • Paslauga skirta 1 asmeniui (4 zonoms)
  • Procedūros trukmė 1,5 val.
  • Perkant 3 kuponus taikoma 5 proc. nuolaida
  • OXYjet deguonies mezoterapijai taikoma 10 proc. nuolaida
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 2 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ – tai privati grožio ir estetikos studija, esanti Klaipėdoje ir Kaune, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.

Studijos kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas. Nes tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.

Kontaktai

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Klaipėda Liepų. g. 53A, Klaipėda (55.71729990,21.14653120)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: