kuno-ivyniojimai-proceduros-sokrato-klinikoje-kaune-cover
Laikas sau

Kūno įvyniojimai procedūros Sokrato Klinikoje Kaune

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Kūno įvyniojimas – tai grožį puoselėjantis metodas, kurio metu ant odos užtepamos įvairios teigiamą poveikį turinčios kaukės ir įvyniojama į specialią plėvelę ar kitą priemonę. Kūno įvyniojimai pagerina kraujotaką, limfos apytaką, stangrina odą, tobulina kūno linijas, kovoja su celiulitu. Kūno įvyniojimai yra natūralus būdas padailinti kūno linijas, atgaivinti, išvalyti ir prisotinti odą reikalingomis medžiagomis.
Šis metodas ne tik gerina odos struktūrą bei išvaizdą, bet ir stimuliuoja gilesnius organizmo proces - kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitą, toksinų šalinimą, riebalų skaidymą, atpalaiduoja raumenis.

Kūno įvyniojimas laikomas natūraliu būdu, kaip atsikratyti apimčių, kontūruoti kūną ir atrodyti bei jaustis lieknesniems. Pasirinktinai galite rinktis šiuos kūno įvyniojimus:
Kūno įvyniojimas jūros dumbliais. Kai detoksikuojantis žaliųjų jūros dumblių įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus, suaktyvina odos funkcijas. Ši procedūra susideda iš dviejų etapų: kūnas ištepamas detoksikuojančiu geliu ir įvyniojamas.

Kūno įvyniojimas spanguolėmis. Tai antioksidacinė, drėkinanti, atjauninanti procedūra rekomenduojama suglebusiai, pavargusiai odai. Spanguolių sudėtyje esančios organinės rūgštys naikina mikrobus, šalina toksinus, slopina uždegimus. Spanguolėse yra natūralios vaisių rūgštys, taip pat vitaminai A, C, E bei kalis, betakarotinas ir kofermentas Q10, kuris intensyviai jaunina odą ir puoselėja ją. Spanguolėse esančios medžiagos didina kolageno gamybą ir odos ląsteles praturtina deguonimi, o tai stabdo odos senėjimą ir skaistina ją. Kaukės metu oda prisotinama vitaminais ir mikroelementais. Jūsų oda taps aksominio švelnumo, praturtinta meduje esančiomis vertingomis medžiagomis. Suaktyvės kraujotaka, sumažės nuovargis, sąnarių skausmai, sustiprės imunitetas.

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Kūno įvyniojimo procedūra (45min)
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I - V 9.00-21.00, VI 9.00-15.00
  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Sokrato clinica

Klinikos komandos nuoširdus, atsidavęs ir meilės kupinas darbas vardan savo klientų gerovės įkvepia komandą visada tobulėti, ieškoti ir atrasti pačius nuostabiausius gydytojus, pačius veiksmingiausius gydymo metodus, pačius pranašiausius darbo įrankius.

,,Būk patenkintas tuo, kas yra, tačiau siek to, kas geriausia“ – būtent ši Sokrato mintis ir įkvėpė kliniką susikoncentruoti į tai, dėl ko klientai vertina puikiai profesionalią klinikos komandą jau nuo 2012 m.

Kontaktai

Sokrato clinica

Kaunas Raudondvario pl. 107, Kaunas (54.90331940,23.86952770)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: