kobido-japoniskas-veido-masazas-cover
Atgaiva 39% akcija

KOBIDO Japoniškas veido masažas Vilniuje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Išmėgink Japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos sąveiką: Japonų grožio ir jaunystes ritualą!

Procedūros metu veikiami veido, kaklo ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, o tai pagerina gyvybinės energijos srautus (subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra), odos ląstelės efektyviau aprūpinamos deguonimi, oda pastebimai atsigauna ir atjaunėja. Ritualo metu derinami greiti, smūginiai, ritmiški prisilietimai yra labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą. Kobido veido ritualas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti, senėjimo procesui lėtinti.

 • Kobido masažo trukmė 60 min.
 • Kuponas galioja 12 mėnesiai nuo įsigijimo datos
 • Kitam apsilankymui taikoma 10 proc. nuolaida nuo procedūros kainos
 • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 21 metų
 • Būtina išankstinė rezervacija ne vėliau kaip 7 dienas
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip prieš 3 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 3 paroms - rezervacijos atšaukti negalima.
 • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis išskyrus sekmadienį ir pirmadienį
 • Darbo laikas: 10.00 - 18.00
 • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Mey Li - SPA Therapy & Rituals

Privati SPA studija Vilniuje, kurią įkūrė Julija Potomachina - profesionali kosmetologė, masažo specialiste, reabilitologė, tarptautinės klasės SPA terapeutė. Ilgametė patirtis ligoninės reabilitacijos skyriuje, žinomiausiuose SPA centruose, privačios praktikos kabinete leido įkurti savo privačią SPA studiją ,,Mey Li - SPA Therapy & Rituals".

Julija gali drąsiai teigti - kad yra viena iš geriausių Lietuvos specialisčių, per kurios rankas nuo 2017 metų perėjo daugiau nei 5 000 klientų, kurie savo vertinimais ir atsiliepimais yra labai patenkinti ir laimingi jos profesionalių rankų darbu.

,, Mano profesionalumas slypi tame, kad visos mano procedūros nuo veido valymo ir priežiūros iki anticeliulitinio masažo ir giliųjų audinių terapijos yra vienetinės ir originalios. Aš nedirbu pagal schemą, kiekvienam klientui turiu savitą, individualų pasiūlymą, kurį realizuoju savo rankomis ir studijos šiuolaikinių kūno priežiūros aparatų pagalba"

Kontaktai

Mey Li - SPA Therapy & Rituals

Vilnius A. J. Povilaičio g. 18, Vilnius (54.69703000,25.22233490)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: