ivairus-spa-ritualai-vienam-asmeniui-sokrato-klinikoje-cover
Laikas sau

Įvairūs SPA ritualai vienam asmeniui Sokrato klinikoje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

SPA ritualas – tai malonių pojūčių junginys, kuris maitina kūną ir sielą. Kūno procedūrų ritualas padeda išvalyti organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų atsipalaiduoti, įgauti jėgų, pamirštame rūpesčius ir problemas, nuovargį. Sokrato Clinica siūlo didelę SPA ritualų įvairovę ir moterims ir vyrams, procedūras kūnui ir veidui. SPA ritualus sudaro skirtingos procedūros, kurios atpalaiduoja visą kūną, suteikia stangrumo, o eterinių aliejų galia maitina odą ir skleidžia malonius kvapus.

Pasirinktinai galite rinktis šiuos SPA ritualus:
1. SPA ritualas, ,,Detox SPA"
2. SPA ritualas ,,Šokoladinė svajonė"
3. SPA ritualas ,,Spanguolė kokose"
4. SPA ritualas ,,Relax SPA"
5. SPA ritualas ,,Slim SPA"

Platesnę informaciją apie kiekvieną SPA ritualą rasite žemiau, po nuotraukomis.

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I - V 9.00-21.00, VI 9.00-15.00
  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Sokrato clinica

Klinikos komandos nuoširdus, atsidavęs ir meilės kupinas darbas vardan savo klientų gerovės įkvepia komandą visada tobulėti, ieškoti ir atrasti pačius nuostabiausius gydytojus, pačius veiksmingiausius gydymo metodus, pačius pranašiausius darbo įrankius.

,,Būk patenkintas tuo, kas yra, tačiau siek to, kas geriausia“ – būtent ši Sokrato mintis ir įkvėpė kliniką susikoncentruoti į tai, dėl ko klientai vertina puikiai profesionalią klinikos komandą jau nuo 2012 m.

Papildoma informacija

Į SPA ritualą įeina:

Visų pirma, išbandysite kūno šveitimo mineralinėmis druskomis procedūrą. Ši procedūra padės pašalinti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Trukmė – 30 min.

Po kūno šveitimo seka kūno įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. Trukmė – 30 min.

Galiausiai, kūno masažas su įtrynimu citrusų aliejais. Ši procedūra praturtina odą reikalingomis medžiagomis. Po jo oda taps švytinti ir maloniai kvepės. Trukmė – 30 min.

Bendra SPA ritualo trukmė 90 min.

Į SPA ritualą įeina:

Pirtis, kuri padės atpalaiduoti raumenis, atverti poras ir pašalinti iš organizmo toksinus. Taip pat pirtis pagerins kraujotaką (30 min.).
Kūno šveitimas pašalins susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles(30 min.).
Klasikinė veido procedūra suteiks jūsų veido odai stangrumo. Oda taps labiau švytinti ir jaunatviška(30 min.).
Rankų ir pėdų masažas suaktyvins organizmo cirkuliaciją, pagerins vidaus organų veiklą(30 min.).

Bendra SPA ritualo trukmė - 120 min.

Į SPA ritualą įeina:

Stangrinanti veido šokoladinė kaukė – oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti, stangri ir elastinga, supaprastės kasdienė odos priežiūra. Trukmė – 30 min.
Šokoladinis kūno įvyniojimas paskatina kolageno gamybą ir padeda aprūpinti odos ląsteles deguonimi. Trukmė – 30 min.
Klasikinis viso kūno masažas, kuris tinka kiekvienam. Jeigu pasiklydote tarp daugybės pasirinkimų, rinkitės klasikinį masažą ir neprašausite. Klasikinis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą. Trukmė – 30 min.

Bendra SPA ritualo trukmė - 90 min.

Į SPA ritualą įeina:

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas(30 min.).

Kūno įvyniojimas su spanguolių kauke – procedūra taikoma pavargusiai ir suglebusiai odai. Spanguolėse esančios organinės rūgštys naikina mikrobus, skatina toksinų pasišalinimą ir slopina uždegimus. Spanguolėse taip pat yra daug naudingų odai vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios puoselėja ir jaunina odą. Įvyniojimas paskatina kolageno gamybą ir padeda aprūpinti odos ląsteles deguonimi(30 min.).

Trečias etapas – klasikinis viso kūno masažas su kokosų aliejumi. Masažas jus atpalaiduos ir sustiprins kūno įvyniojimo procedūros rezultatą. Masažas suaktyvins kraujotaką, tad po jo jausitės pailsėję ir energingi (30 min.).

Bendra SPA ritualo trukmė - 90 min.

Į SPA ritualą įeina:

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. Trukmė – 30 min.

Kūno pilingas (30 min.)

Kūno įvyniojimas su liekninančio dumblių kauke yra skirtas naikinti riebaliukus ir celiulitą. Įvyniojimas sukuria kaitinimo efektą ir paskatina riebalų skaidymo procesus bei kenksmingų medžiagų pasišalinimą. Trukmė – 30 min.

Trečias etapas – viso kūno masažas. Masažas jus atpalaiduos ir sustiprins kūno įvyniojimo procedūros rezultatą. Masažas suaktyvins kraujotaką, tad po jo jausitės pailsėję ir energingi. Trukmė – 30 min.

Bendra SPA Ritualo trukmė - 120 min.

Kontaktai

Sokrato clinica

Kaunas Raudondvario pl. 107, Kaunas (54.90331940,23.86952770)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: