Azartas

Išmėgink save pabėgimo kambariuose Vilniuje ir Kaune

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pabėgimo kambariai – tai šiuo metu viena populiariausių pramogų pasaulyje. Įvairūs galvosūkiai, teminiai kambariai suteikia gausybę puikių emocijų. Komanda, patekusi į tokią erdvę, gali pasijusti pagrindiniais filmo herojais ir įvykdyti netikėčiausias misijas. 

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams Vilniuje ir Kaune. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį).

Su šiuo kuponu galėsite pasirinkti pabėgimo kambarį pagal miestą, tematiką, sudėtingumo lygį ir užraktų tipą (mechaniniai ar elektroniniai).

Pabėgimo kambariai Vilniuje ir Kaune:

Apokalipsė (nuo 14 metų)
Apleista laboratorija (10 - 14 m. vaikams)
Lobio dėžė (ir vaikams, ir suaugusiems)
Profesoriaus dėžė (ir vaikams, ir suaugusiems)

Dovanokite mįslių ir paslaptingumo kupiną laisvalaikį!

Pabėgimo kambarių aprašymus rasite čia

  • Paslaugos trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
  • Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 7 metų
  • Paslauga gali pasinaudoti 2-5 asmenys, pasirinkę kambarius: ,,Apokalipsė", ,,Apleista laboratorija". Pasirinkę ,,Lobio dėžė" ir ,,Profesoriaus dėžė" pabėgimo kambarius gali pasinaudoti 1-5 asmenys
  • Kuponą galite panaudoti pasirinktam pabėgimo kambariui
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus nemažiau kaip 1 parai iki rezervacijos pradžios, kitu atveju kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga galima pasinaudoti visomis savaitės dienomis, išskyrus pirmadieniais
  • Atvykimas su augintiniu negalimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos

,,Break Free" pabėgimo kambariai

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams Vilniuje ir Kaune. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius: regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį.

Papildoma informacija

Pabėgimo kambarys skirtas asmenims nuo 14 metų.

2025 metai, 5 metai po mutavusio 2019-nCoV viruso. Prasidėjęs trečiasis pasaulinis karas, dėl besibaigiančių sukurtos vakcinos atsargų, sėja mirtį. Jūs esate taip pat užsikrėtę, virusas stipriai progresuoja, tačiau gavote slaptą informaciją apie galimai dar esamą vakciną. Nusprendžiate ją surasti. Laiko liko nedaug – nesuradus vakcinos laiku, laukia siaubinga pabaiga.

Pabėgimo kambarys skirtas asmenims nuo 9-14 metų.

2035 metai. Pasaulį nusiaubė baisus Corona virusas, pražudęs 90% žmonijos. Jūs sužinojote, kad vienoje slaptoje laboratorijoje buvo kurta vakcina, tačiau nei vieno mokslininko nebeliko gyvo. Jūs nusprendžiate surasti laboratoriją ir išgelbėti žmoniją. Laiko liko nedaug – nesuradus vakcinos laiku, žmonijos laukia siaubinga pabaiga.

Pabėgimo kambarys tinka vaikams ir suaugusiems. 

Pabėgimo kambarys dėžėje – tai specialiai sukurta galvosūkių dėžė, kurią galite spręsti biure, sodyboje ar net miške. Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame rasite užuominą ir užduotį kito skyrelio atrakinimui, kol galiausiai išspręsite visą dėžę.

Vaikštinėjant paplūdimiu staiga Jus apakina į krantą išmestas senovinis butelis. Prieidami arčiau pamatote, jog jo viduje susuktas popieriaus lapas. Ištraukiate butelį iš smėlio, atkemšate ir suprantate, kad tai tikras laiškas. Pradedate atidžiai skaityti:
“Marseli, siunčiu tau laišką butelyje. Mus užklupo didžiulė audra, manau šį kartą laivas neatlaikys. Kaip žadėjau, tavo dalis saugiai paslėpta saloje ir užrakinta, o savąją dalį aš nusinešiu į jūros dugną. Sek visus nurodymus, nuėjęs į vietą rasi skrynią bei kitus svarbius daiktus. Taip pat pridedu dvi monetas, jos padės atgauti savo dalį.”

Pabėgimo kambarys tinka vaikams ir suaugusiems

Pabėgimo kambarys dėžėje – tai specialiai sukurta galvosūkių dėžė, kurią galite spręsti biure, sodyboje ar net miške. Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame rasite užuominą ir užduotį kito skyrelio atrakinimui, kol galiausiai išspręsite visą dėžę.

Luvre pavogta Mona Liza. Pagrindinis įtariamasis – Gustavas la Baumas – profesorius, visą savo gyvenimą paskyręs da Vinčio darbams. Jo kolegos traktavo profesoriaus bute radę Mona Lizos originalą, tačiau atvykus policijai paveikslo nurodytoje vietoje jau nebebuvo. Rasta tik keista dėžė su daug spynų. Dėžę iššifruoti ir atrakinti paskirta Jums – geriausiems šios srities profesionalams. Ar Jums pavyks išsiaiškinti kokią profesoriaus paslaptį slepia dėžė?

Kontaktai

,,Break Free" pabėgimo kambariai

Vilnius Geležinkelio g. 6, Vilnius (54.66966060,25.28266010)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: