individualus-asmeninis-horoskopas-prognoze-vieneriems-metams-arba-tinkamo-laiko-parinkimas-cover
Būk savo likimo kūrėjas

Individualus asmeninis horoskopas, prognozė vieneriems metams arba tinkamo laiko parinkimas

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Nori sužinoti, ką tau pažadėjo planetos ar jos palankios tavo sprendimams ir veiksmams? Pasidaryk Individualų asmeninį horoskopą arba prognozę vieneriems metams ir įvertink, kiek tavo veiksmams palankus laikas arba kada tai geriausiai daryti.

Individualus asmeninis horoskopas - tai informacija apie žmogaus individualumą, savirealizaciją, finansus, santykius, galimas profesijas ir talentus, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, mokslą, karjerą, asmeninį bei šeimyninį gyvenimą ir t.t. Apžvelgiama dvylika svarbiausių gyvenimo sričių. Šiame horoskope nėra įvykių datų, tai yra prigimtinės galimybės, talentai, žmogaus psichologinis portretas.  Horoskopui reikia pateikti gimimo duomenis. Apimtis 12- 14 A4 formato lapai.

Prognozė vieneriems metams sudaroma vieneriems metams nuo gimtadienio, iki gimtadienio remiantis tam tikra prognozavimo technika.  Apžvelgiamos pagrindinės metų tendencijos visose gyvenimo sferose (darbas, šeima, asmeninis gyvenimas, kelionės ir pan.). Tai padės geriau ir tikslingiau koncentruoti savo jėgas, teisingai nukreipti energiją. Šis horoskopas yra puikus įrankis norintiems planuoti savo gyvenimą, išnaudoti maksimaliai visas ateities galimybes. Svarbu nurodyti gimimo duomenis, bei vietą, kur planuojate sutikti ar jau sutikote gimtadienį.  Horoskopo apimtis 9- 10 A4 formato lapai.

Tinkamo laiko parinkimas
Astrologijoje yra labai svarbiu laikomas bet kokios veiklos pradžios momentas. Tinkamo laiko parinkimas santuokos registracijai, namo statybai, verslo pradžiai, ar bet kokiam reikšmingam gyvenimo įvykiui padės išvengti galimų sunkumų ir trukdžių, o išryškins stipriausias puses.

Konsultacijos gali vykti atvykus į ofisą arba  kaip nuotolinė konsultacija Jums patogiu metu.

  • Konsultacijos trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacija gali būti atšaukiama ne vėliau nei prieš 1 parą
  • Užsisakant konsultaciją, pateiksite savo gimimo datą, laiką ir vietą, kurioje gimėte, kur gyvenate. Paslauga bus atlikta 7-10 darbo dienų laikotarpyje
  • Paslauga suteikiama darbo dienomis, išskyrus valstybinių švenčių dienomis
  • Darbo laikas nuo 9-18 val.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos

Asmeninis astrologas

Rasa Baliutavičiūtė Kungienė - profesionali astrologė, konsultantė, ekspertė ir lektorė astrologijos srityje dirbanti nuo 2011 metų. Rasai astrologija buvo hobis nuo vaikystės ir tam tikru gyvenimu momentu tapo profesija.

Astrologijos žinių įgijo besimokydama pas profesionalius Lietuvos astrologus. Jas vis labiau gilino, dalyvaudama užsienio aukščiausio lygio specialistų seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

Konsultuoja tiek privačius asmenis, tiek įmones. Taip pat savo žiniomis dalinasi, vesdama astrologijos kursus. Konsultuodama orientuojasi į praktinį žinių pritaikymą, greitas ir aiškias sprendimų paieškas. Astrologės Rasos tikslas – padėti neturinčiam astrologijos žinių žmogui suprasti situaciją, planuoti savo ateitį, rinktis kuo geriausius galimus rezultatus bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Kontaktai

Asmeninis astrologas

Šiauliai Gegužių 27-10, Šiauliai (55.90358490,23.26503820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: