gydomieji-masazai-jusu-kunui-vilniuje-rinkites-is-3-skirtingu-masazu-cover
Laikas sau 23% akcija

Gydomieji masažai jūsų kūnui Vilniuje! Rinkitės iš 3 skirtingų masažų

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Nuimkite skausmą nuo kūno! Išsirinkite gydomuosius masažus, kurie mažina skausmą, skatina organizmo atsinaujinimą, kelia tonusą, gerina kraujotaką ir limfos apytaką.  Pasirinktinai galite rinktis šiuos masažus:

 1. Gydomasis nugaros masažas
 2. Gydomasis pečių juostos ir sprando masažas
 3. Gydomasis viso kūno masažas

Platesnę informaciją apie kiekvieną masažą rasite žemiau, po nuotraukomis.

 • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Pasirinktas masažas
 • Kuponas galioja 6 mėnesiai nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
 • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus sekmadienį
 • Darbo laikas: I-V 8:00 – 21:00. šeštadienį: 8:00 – 16:00
 • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Kuponas galioja 6 mėnesiai nuo įsigijimo
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip parą iki vizito, kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotas
 • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Masažo klinika - Gydomieji masažai

Gydomieji masažai puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, asmenims, kurie turi laikysenos problemų ar jaučia nugaros skausmus.  Masažai yra neatsiejama reabilitacijos dalis, jie skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientams padedama greičiau atgauti prarastą darbingumą ir grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurios atliekamos rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai silpnaregiai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetentingai atlieka ne tik masažą, bet ir konsultuoja bei suteikia patarimus, atsižvelgiant į esamą problemą. 

Papildoma informacija

Plačiau pasiskaitykite apie jums siūlomus masažus:

Nugaros masažas – vienas iš veiksmingiausių būdų atsikratyti skausmų, nusiraminti ir atsipalaiduoti. Nugaros masažas ypač naudingas esant skausmams pečių ir juosmens srityje. Viršutinės nugaros dalies masažas padeda esant kosuliui, peršalimui, bronchų susirgimams bei skausmams viršutinėje nugaros dalyje.

Profesionaliai atliktas gydomasis nugaros masažas atpalaiduoja pernelyg įsitempusius raumenis ir stiprina nusilpusius, veikia stuburo slankstelių padėtį, dėl to jaučiamas skausmo sumažėjimas, didėja stuburo lakstumas, koreguojama laikysena. Mažėja netgi kojų bei nugaros maudimas. Kaip ir bet kokio pobūdžio masažas, taip ir nugaros, prisideda prie kraujo-takos sistemos stiprinimo, limfos darbo aktyvinimo, įtakoja geresnį audinių aprūpinimą maisto medžiagomis bei deguonimi, teigiamai veikia nervų sistemą.

Įtampa pečių juostoje – viena dažniausių problem, kuri kamuoja sėdimą darbą dirbantį žmogų.
Pečiai ir kaklo zona labiausiai kenčia ir dėl šiuolaikinio įpročio nuolat žiūrėti į mobiliuosius ekranus (telefonus, planšetes ir pan.) palenkus galvą. Šis įprotis - viena iš skausmingų pečių priežasčių. 

Atsiradus skausmams ir įtampai rekomenduojami pečių juostos ir apykaklės zonos masažai.
Pečių juostos masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių, galvos, sprando ir kaklo srityje.

Tailandietiško taškinio masažo kompleksas apjungia pečių srities, nugaros ir galvos masažų technikas, labiausiai koncentruojantis į tam tikrus taškus, esančius šiose srityse. Tai puiki terapija, padedanti atstatyti vidinę pusiausvyrą, skausmų nugaros srityje, bei atgauti jėgas po sunkios darbo dienos.

Kokia masažo nauda?

Taškinis galvos masažas suaktyvina nervų sistemos veiklą. Šis masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, padeda malšinti nemigą bei galvos skausmus, migreną. Taškinis galvos masažas leis Jums ir vėl pajusti lengvumą, atsikratyti susikaupusios įtampos, atpalaiduos ir suteiks naujų jėgų.

Pasitelkus tailandietiško masažo techniką atliekamas gydomasis nugaros masažas. Jo metu akcentuojami trigeriniai taškai, atliekami spaudžiamieji, trinamieji judesiai, atpalaiduojantis skausmingus, įsitempusius raumenis. Taškinio masažo metu tiksliais bei stipriais pirštų paspaudimais stengiamasi pašalinti susikaupusias įtampas, išmasažuoti problemines kūno sritis bei atpalaiduoti energijos srovės tėkmę visame organizme.
 

Gydomasis viso kūno masažai tai tobulas būdas sveikatai gerinti. Jo metu galima ne tik mėgautis tiesioginiu – sveikatinamuoju – poveikiu, bet ir atsipalaiduoti. Būtent toks masažas leidžia pa-sisemti maksimalią naudą net iš vieno seanso.

Klasikinis viso kūno masažas dažnai vadinamas gydomuoju ne be priežasties. Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis. Taip pat sergant vidaus ligų, kvėpavimo sistemos, virškinimo organų, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų ir kitų įvairių ligų profilaktikai.

Gydomojo viso kūno masažo poveikis:

 • atslūgsta nugaros, galvos skausmai
 • atsipalaiduoja raumenys
 • išnyksta spazmai
 • atkuriamas sąnarių judrumas
 • susitvarko organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų

Kontaktai

Masažo klinika - Gydomieji masažai

Vilnius S. Žukausko g. 21, LT-08234 Vilnius (54.70708260,25.29807080)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: