linksmybės

Dovanų čekis pramogoms ant Kalitos kalno

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pasinerk į pramogas ir įsigyk dovanų kuponą, pramogoms ant kalitos kalno. Dovanų kupono sumą galėsite išnaudoti šioms pramogoms:

Ant kalno esančiojw rogučių trasoje – vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – vilioja nusileisti linksmaisiais kalneliais ir patirti naujas ir netikėtas emocijas. 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa. Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno! Veikia visus metus, nesant plikledžiui ir žemesniai kaip -10 laipsnių temperatūrai.

Nusileidimui su padangomis  - ši pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems, norintiems išbandyti savo drąsą, prisiminti vaikystę ar tiesiog smagiai praleisti laiką (veikia visus metus);

Atrakcione ,,Virtuali Realybė'' -  pasinerk į virtualų nuotykių pasaulį ir patirk neįtikėtinus pojūčius! Manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti sėdima platforma 2 asmenims su virtualios realybės akiniais. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei įvairūs efektai. Šis atrakcionas skirtas tiek naujokams, tiek ir aktyviems virtualios realybės pramogų gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams. Veikia visus metus esants ,,sausoms'' oro sąlygoms;

Vaikiškame autodrome – čia laukiame mažūjų vairuotojų!

Išsirink norimą dovanų kupono sumą ir mėgaukis pramogomis Anykščiuose.

  • Jūsų pasirinktos Kalitos kalno pramogos!
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Čekiai nekeičiami ir negrąžinami
  • Dovanų čekį būtina išnaudoti per vieną kartą, renkantis skirtingas pramogas
  • Paslaugos teikiamos visus metus

Kalitos kalnas

Anykščių mieste esantis Kalitos kalnas – puiki vieta įvairaus amžiaus žmonėms, šeimai ar draugų būriui aktyviai praleisti laisvalaikį. Tai unikali vieta: čia galima pramogauti visais metų laikais ir bet kokiu oru!

Kontaktai

Kalitos kalnas

Anykščiai Kalno g. 25, Anyksciai, LT-29117 Lietuva (55.52565690,25.12506050)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: