deimantines-mozaikos-is-jusu-nuotraukos-cover
Įspūdinga 17% akcija

Susikurk deimantinę mozaiką iš savo nuotraukos

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Mes visi žinome, koks yra gyvenimas smarkiai skubančiame pasaulyje. Kartais taip norisi stabtelti ir nuo visko atsitraukti. Deimantinės mozaikos – tai efektyvus būdas atsipalaiduoti ir paleisti visas susikaupusias emocijas. Šis užsiėmimas – tarsi meditacijos, kurių metu jus galėsite pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į tylias svajones.

Turite galimybę susikurti nuostabų – deimantais tviskantį – paveikslą iš gražiausios savo nuotraukos ar mėgstamiausio piešinio. Užtenka turėti tau brangią nuotrauką ar mėgstamą atvaizdą ir sukurtą mozaiką su deimantukais jums bus pristatyta nurodytu adresu Lietuvoje. Toliau jau laukia įkvepiantis užsiėmimas ne vieną dieną, kai iš kvadratinių deimančiukų, patys kursite nuostabų asmeninį unikalų deimantinį paveikslą! 

Atlikę apmokėjimą, gausite kuponą su informacija ir tolimesniais žingsniai, kaip ir kur pateikti nuotrauką, kuri bus paversta deimantine mozaika.

Jeigu perkate kaip dovaną, padovanokite gautą kuponą artimam žmogui, kuris pats išsirinks, kokią savo nuotrauką norės paversti mozaika.

Deimantinis paveikslas (5D DIY Diamond painting) – tai unikalus vaizdo perteikimo būdas. Atspausdintas mozaikos pagrindas yra padengtas lipniu permatomu paviršiumi. Lipnus paviršius yra užkoduotas mažais ženkliukais, kurie sutalpinti į 2.5 mm kvadratėlius. Kiekvienas ženkliukas atitinka spalvą, užrašytą mozaikos krašte dešinėje. Deimantinės mozaikos gaminamos Lietuvoje:  nuo mozaikos atspausdinimo iki paveikslo rinkinio išsiuntimo.

Deimantinės mozaikos:
 - Padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos;
 - Paveikslų kūrimas skatina vaizduotę, lavina kruopštumą, moko susikaupimo, treniruoja savitvardą ilgesniam laikui;
 - Padeda užsimiršti po nemalonių įvykių;
 - Sukuria ilgalaikį tikslą, kurio siekimas palengvina sudėtingo gyvenimo etapo išgyvenimus;
 - Ilgalaikio rezultato demonstracija skatina socialinius ryšius, tobulina socialinius autoriaus gebėjimus;
 - Tinkamai pasirinkti Deimantinių mozaikų dydžiai papuošia namus unikaliomis interjero detalėmis.

Deimantinė mozaika - nuostabi dovana arba meniškas užsiėmimas jums.

  • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti 1 asmuo
  • Mozaikos maketo pristatymas įskaičiuotas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Paslaugai nėra ribojamas amžius
  • Kuponą galima panaudoti visomis dienomis
  • Nusipirkus kuponą, būtina susisiekti kupone nurodytais kontaktais. Pateikus kupono numerį, gausite tolesnę veiksmų instrukciją
  • Atvykimas su gyvūnų yra galima
  • Mozaikos maketo užsakymas atliekamas per 2-5 darbo dienas

5Dart deimantinės mozaikos

Deimantinės mozaikos - plačiai žinomas hobis rytų Europoje ir Azijoje. Vos keletą metų atgal ši maloni veikla buvo atrasta ir vidurio bei rytų Europoje. Po deimantinių mozaikų atradimo mūsų kaimynystėje - tapymas deimantais ėmė greitai plisti ir Lietuvoje.

Deimantinių paveikslų sistema 5Dart kuria mozaikas iš atrinktų arba Kliento įkeltų nuotraukų. Sistema sukuria mozaiką, atrenka spalvų vietas, spalvų kiekius ir suplanuoja pakuotes, kurias gausite, užsakę mozaiką iš 5Dart. Toliau jau Jūsų laukia įkvepiantis užsiėmimas, kai iš  iš kvadratinių deimančiukų, patys kursite nuostabų asmeninį unikalų deimantinį paveikslą! Mozaikų dėliojimas pradžiugins tiek vaikus, tiek suaugusiuosius, o žvilgančios deimantinės mozaikos taps nuostabia puošmena Jūsų namuose arba brangia dovana artimajam.

Kontaktai

5Dart deimantinės mozaikos

Vilnius Kareivių g. 6-318, Vilnius (54.71850000,25.29658690)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: