Komandinis

Dažasvydis Panevėžyje, Širvintuose ar Pasvalyje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Žaidimai vyksta pasirinktinai: viename iš trijų poligonų esančių Panevėžyje, taip pat po vieną Pasvalio arba Širvintų vietovėse esančią žaidimams skirtą vietą. Visos dažasvydžio vietos aprašytos po nuotraukomis. Galime atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą, jei ji tinkama dažasvydžiui. Į visus poligonus vykstama kartu, prieš tai susitikus sutartoje vietoje.

Dėl sąžiningumo ir dalyvių saugumo, žaidimą prižiūrės teisėjas. Nuvykus žaidėjai perrengiami, pravedamas instruktažas, išdalinama įranga. Dovanokite azartišką kovą su priešininkais ir savimi pačiu! Kuponų pirkite tiek kiek bus žaidėjų.

 • Dažasvydžio ginklai (Tipmann)
 • Dažasvydžio kamuoliukai
 • Apsauginiai rūbai, pirštinės ir apsauginės kaukės su dvigubu stiklu (jeigu yra poreikis, paslaugos teikėjas suteiks ir apsauginę liemenę)
 • Po žaidimo galima pasilikti ir pratęsti vakarą prie laužo
 • Žaidimas vyksta pasirinktoje aikštelėje. Kiekvienoje jų yra pavėsinė, tualetas, laužavietė ir malkos (įskaičiuota į kainą)
 • Priklausomai nuo žaidėjų ir noro, kova gali tęstis iki 3-4 valandų
 • Žaidime gali dalyvauti minimaliai 6 asmenys. Maksimalus rekomenduojamas skaičius - 30 asmenų
 • Vaikai nuo 12 metų gali dalyvauti prižiūrimi tėvų arba su tėvų sutikimu
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją atšaukti galima likus ne mažiau kaip 3 paroms iki užsakymo pradžios
 • Paslauga pasinaudoti galima ištisus metus
 • Paslaugai gali turėti įtakos oro sąlygos: paslauga neteikiama lyjant stipriam lietui, žiemą paslauga teikiama iki -10 laipsnių šalčio
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis (I-VII), taip pat šventinėmis dienomis
 • Paslaugos panaudojimo valandos - sutartinės
 • Gyvūnai leidžiami
 • Žaidime nedalyvaujantys asmenys, jei atvyksta, privalo laikytis saugaus atstumo

Vaido dažasvydis

Dažasvydis – kas tai? Tai – įdomus, azartiškas žaidimas, reikalaujantis greitos orientacijos, sveikos nuovokos ir judrumo. Žaidimo esmė – nugalėti „priešą“, persikelti į numatytą punktą ir t. t. Žaidėjai „pažymimi“ dažais, kurie iššaunami iš specialaus žymiklio (šautuvo).

Žaidimas trunka nuo 5 minučių iki 4 valandų ir daugiau, tai, aišku, priklauso nuo žaidimo taisyklių, žaidėjų skaičiaus, aikštės dydžio ir noro žaisti. Teisėjai-instruktoriai pradeda ir užbaigia žaidimus griežtai laikydamiesi saugumo taisyklių ir tvarkos, prieš tai pravedę saugaus elgesio instruktažą. Žaidžiant privaloma strateguoti, mąstyti, apgalvoti savo veiksmų seką, nes tai būtina norint įgyti pranašumą prieš priešininkų komandą. Fizinis pasirengimas ir jėga nėra taip svarbu kaip ryžtas ir sumanumas. Žaidime naudojami pneumatiniai žymikliai (šautuvai), šaudantys mažais želatinos kamuoliukais, užpildytais vandeniniais dažais.

Papildoma informacija

1. Daugiau skirtas vaikams, nes juos galime vizualiai matyti žaidžiančius. Tai poligonas ant šienaujamos pievelės iš didelių padangų, medinių užtvarų ir namelių su šaudymo bokšteliais. Jo adresas Miežiskiu seniūnija, Pucekų kaimas, 10 km nuo Panevėžio riboženklio, senu Vilniaus keliu link Raguvos. Šis poligonas puikiai tinka ir azartiškesniem suaugusiem žaidėjam, nes nėra slėpynių, daug judesio, azarto. Prie šio poligono yra WC, pavėsinė, stalas, šašlykinė, rietuvė malkų. Statoma ir antra pavesinė su šašlykine.

2. Poligonas su retintu augalotu mišku ir jame esančiais pastatais. Skirtas daugiau suaugusiems, jei kartu žaidžia tėvai - galima ir vaikams. Jo adresas Paliūniškio seniūnija, Vynsodės viensėdis, kitaip vienkiemis, 10 km nuo Panevėžio riboženklio, Kupiškio link. Prie šio poligono nėra pavesines, yra didelis stalas su sedimomis vietomis, laužavietė, WC, malkos bei šašlykinės. Netoli upė maudynems.

3. Poligonas skirtas fanatikams ar natūralistams. Tai natūralus miškas, pušynas su augančiom eglėm, duobėta vietove - puikiai tinka maskuotėms. Prie šio poligono labai didelė ir talpi pavėsine su stalu ir suolais, laužavietė, WC ir malkos be šašlykinės. Jei reikalingas vanduo nusiprausti - papildomai užsakoma mobili pirtis, mobilus kubilas. Adresas Paliūniškio seniūnija, Žaliosios giria.

Pasvalyje turime išsirinkę gerą, tinkamą žaidimams, vieta. Širvintose žaidimus pravedame savo nuosavame, gražiai išretintame, augalotame miške.

Kontaktai

Vaido dažasvydis

Panevėžys Rožių g. 16, Panevėžys (55.74958360,24.36694400)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Vaido dažasvydis Širvintos

Širvintai Zibalų g (55.05206540,24.94839680)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Vaido dažasvydis Pasvalys

Pasvalys joniškėlio g. (56.05945790,24.38484290)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: